Sizce yönetim adil mi ?

Sizce yönetim adil mi ?

• Evet.

Votes: 47 45.6%
  • Hayır.

Votes: 14 13.6%
  • Bazıları.

Votes: 21 20.4%
  • Çok kötü.

Votes: 21 20.4%

• Total voters
    103

Users who are viewing this thread

Goker said:
10 kere anlattırmayın adama. Gidip konuya bakman zor değil.
Diğer üyenin ceza almasını gerektiren bir sebep yok. Tartışmış, etmiş, bitirmişler. Bloc sonrasında gelip devam ettiriyor tartışmayı ve laf ettiği adam devam etmek bile istemiyor. mountblade4ever bile Bloc'a hallettik biz sorunu dediği halde, Bloc devam ediyor, sonrasında ise "kapa çeneni" diyor ve yıldızladığı lafları ediyor. Susturma yerinde yani, açıklamayı kabullenmek istemeyebilir, o onun bileceği iş. Mod konusuna sahip olan herkes konusuna gelecek üyelere istediği lafı edebilecek değil. Özellikle gereksiz şekilde tartışmayı uzatıp, haddini aşan laflar ediyorsa.
Bak Göker seni severim , cidden seninle tartışmaktan da hoşlanmıyorum fakat konuya biraz daha iyi bak sıralama söyle
Bloc said:
Aura said:
Copyright denen bir şey var.
Lan başlarım copynede rightınada gece gece sinir etme beni , yeter be mod yapıyoruz oyun degil , ismimi credits bölümüne eklerseniz sevinirim falan deseydin eklerdik hem sen de tanınırdın ama ışte adam gibi adam olmak lazım onun için , al sancaginida sildik kendin evde bakar bakar " vay be ne güzel yapmisim helal bana" der oturursun  , daha iyisi 10 dakikada yapılır kimse merak etmesin , hadi ne halin varsa gör

Bir daha böyle aptal çocukça sorunlarınizı buraya yazarsanız direk rapor edileceksiniz ve Ö.M almadığımız sürece cevap vermeyecegiz bilmiş olun
Bunu yazdım evet agır bir üsluptur belki olabilir sonra
Aura said:
Üslubuna dikkat et
Yazmış neyse dedim sustum , Sonra Strider adlı arkadaş bir banner daha hazırlamış sonra o sevgili "Aura"
Aura said:
Buna yapmak denmez zaten üstünde oynayıp rengini değiştirmek denir
demiş  sonra 2 tane şey daha yazmış arkadaşın bannerına bu adam , bende yazdım o yıldızlanmış şeyi sonra baktım bu hala gitmemiş konudan milletle tartışıyor , artistlik taslıyor falan "kapa çeneni" dedim belki ondan anlar diye yok adam anlamıyor yani sonra yine yazmış bişeyler verdim cevabı gitmiş zaten başka birisinin sorduğu bir soruya da gayet normal bir şekilde verdim cevabı yani derdim o arkadaşla benim laftan anlamıyor ayrıca daha ne yapsın ya yapmayın Allah aşkına hadi ben suçluyum diyelim de bu adam suçsuz demeyin bana

@Sharingan no Kakashi : Moderatörleri anlıyorum dostum ama birisi benim emeğimi baltalayamaz , eleştirsin yorum yapsın övsün ama laf atmasın yada trollemesin."Tabi bunlar bir yana biz orada zamanımızı harcıyoruz şu foruma bir güzel mod kazandırmak için.Zaman diyorum basit bir konu değil bu ki karşığın da hiç birşey almıyoruz(Küfür dışında.)"

Arkadaş, banner senin değil zaten. Senin konuna Strider banner koymuş, kendisi bile söylemiş tam olarak kendinin yapmadığını. Aura'da aynısı söylemiş. Sen sadece Aura'ya bakıyorsan, kişisel saldırı yapıyorsun zaten orada. İletilere göre mesaj at, kişilere göre değil. Ona da uyarı verilecek bir sebep olsa, durmam verirdim zaten. Fakat yok. Doğruları o söyleyince saldırıyorsan sende sorun vardır zaten.

_Strider_ said:
ErKuTErDeM said:
yapmak o kadar da zor değilmiş o zaman

Tam anlamıyla yapmak denmez tabi.
Aura said:

Goker said:
Arkadaş, banner senin değil zaten. Senin konuna Strider banner koymuş, kendisi bile söylemiş tam olarak kendinin yapmadığını. Aura'da aynısı söylemiş. Sen sadece Aura'ya bakıyorsan, kişisel saldırı yapıyorsun zaten orada. İletilere göre mesaj at, kişilere göre değil. Ona da uyarı verilecek bir sebep olsa, durmam verirdim zaten. Fakat yok. Doğruları o söyleyince saldırıyorsan sende sorun vardır zaten.

_Strider_ said:
ErKuTErDeM said:

Aura said:
http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Flag_of_Sultanate_of_Rum.svg
Altta yazıyor yinede vereyim
Şu seçeneklerde özgürsünüz:
paylaşım – eser paylaşımı, dağıtımı ve iletimi
içeriği değiştirip uyarlayabilirsiniz – eser adaptasyonu
Aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır:
atıf – Esere yazar veya lisans sahibi tarafından belirtilen (ancak sizi ya da eseri kullanımınızı desteklediklerini ileri sürmeyecek bir) şekilde atıfta bulunmalısınız.
benzer paylaşım – Bu eseri değiştirmeniz, dönüştürmeniz ya da bu eseri temel alan başka bir eser oluşturmanız halinde, ortaya çıkan eser için sadece bu veya buna benzer bir lisansı kullanma imkanınız bulunmaktadır.
Şimdi bu arkadaş wikiye verdikten sonra copyright haklarına bakmamış,sonra gelmiş benim imzam kaldırın demiş 2 sayfaya yakın tartışma çıkarmış strider oynama yapsa bile yine eser adaptasyonuna girer ki aura yine konuşamaz ki konuşmuş aura ceza almamış bu nasıl oluyor goker?

Tartışmışlar, olay bitmiş zaten, ErkutErdem. Daha sonra Strider'ın koyduğu resime "yapma denmez ona" demiş. Eser adaptasyonu yapmadın dememiş zaten. Eser yapmak ile adaptasyon arasında fark var, onu belirtiyor.

Zaten Strider'da aynısını belirtmiş sana, ona da mı ceza verseydik?  :neutral:

Çıkmış işte, çıkmış ve bitirmişler adam gibi şekilde. Moderatörün karışmasına gerek yok orada yani. Tekrar aynı tartışmayı çıkartırsa, ancak o zaman moderatörün karışması gerekir. Ki o arkadaşın bir daha aynı tartışmayı çıkaracağını da sanmıyorum. Fakat olay tatlıya bağlanmışken tartışmayı bozuk üslupla devam ettirdiği için cezayı alan Bloc. Daha sakin olmak gerekiyor işte, çıkarılacak ders o.

Şu iletiden sonra;
Aura said:
Tamam sıkıntı yok devam edebilirsiniz

Şuna benzer bir şey atılmayacak;
Bloc said:
Aura said:
Copyright denen bir şey var.
Lan başlarım copynede rightınada gece gece sinir etme beni , yeter be mod yapıyoruz oyun degil , ismimi credits bölümüne eklerseniz sevinirim falan deseydin eklerdik hem sen de tanınırdın ama ışte adam gibi adam olmak lazım onun için , al sancaginida sildik kendin evde bakar bakar " vay be ne güzel yapmisim helal bana" der oturursun  , daha iyisi 10 dakikada yapılır kimse merak etmesin , hadi ne halin varsa gör

Bir daha böyle aptal çocukça sorunlarınizı buraya yazarsanız direk rapor edileceksiniz ve Ö.M almadığımız sürece cevap vermeyecegiz bilmiş olun
Çünkü o tartışmayı sebepsiz yere devam ettirmek oluyor.

Oy, terledim ha. Önce küfür serbest olsun, tolere edilsin dendi. Sonra mod yapımcılarına saygı gösterilmiyor dendi. Şimdi de diğer adam niye ceza almıyor oldu. Umarım açıklamalar gerçekten bir yerlerde kalıyordur, aynı olayın tekrarlanması üzücü olur.

Calradianın Bilgesi said:
Bu arada yönetim çok kötü beyler, köküne kibrit suyu dökmek lazım, hatta bu fikrimi Goker ve Courage verdiği oylarla da desteklemiştir.
Kleidophoros said:
Uyarıyı yiyen de gelip burada ağlıyor.
Bilinçlenelim beyler, uyarı yemeden öğrenelim yönetimin ne mal olduğunu!
SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK!
:lol:

Goker said:
Arkadaş, banner senin değil zaten.
Benim mi demişim  :eek:

Goker said:
Senin konuna Strider banner koymuş, kendisi bile söylemiş tam olarak kendinin yapmadığını. Aura'da aynısı söylemiş. Sen sadece Aura'ya bakıyorsan, kişisel saldırı yapıyorsun zaten orada. İletilere göre mesaj at, kişilere göre değil. Ona da uyarı verilecek bir sebep olsa, durmam verirdim zaten. Fakat yok. Doğruları o söyleyince saldırıyorsan sende sorun vardır zaten.

_Strider_ said:
ErKuTErDeM said:
Aura said:
Kişiye göre atmıyorum iletiye göre atıyorum ve o arkadaş benim konuma gelip bizim bannerımıza çalıntı diyor.Ne alakaysa.Dogruluk olayı falan yok zaten salağa yatmayın burada o resmen "benden çalmış rengini değiştirmişsin" demiş Strider'a
Sonrası ile şöyle gidiyor tabi
_Strider_ said:
Aura said:

Dostum neden bu kadar ısrarcısın araştırdım ve buldum o resmi. Vikipediden bulmadım.

Edit: Doğrusu kolayda değildi.
Aura said:
Nereden buldun? "dostum"?

Konuda ne yazıyor? "[SP][MP] War In The East  [Battle Of Manzikert Syf:83]" War In The East ile yada Malazgirtle alakalı bir soru sormamış yada bizim verdiğimiz bir şey hakkında , herhangi bir öneride vermemiş.

Hani birileride zamanında bir şeyler demiş bunun hakkında zaten
Bloc said:
DUYURU
Grup lideri mountblade4ever™ istemedikçe hiçbir paylaşım yapılmayacaktır.Ayrıca modun belli bir çıkış tarihi yoktur.Hiç bir mod üyesi buraya gelip "Bugün şunu yaptım , yarın şunu düzenleyecegim" demeyecek ve burada sordugunuz saçma sorulara negatif bir cevap dışında başka bir cevap alamayacaksınız.Sadece yapacagınız akılcı önerilere cevap alabileceksiniz.Onun dışında yapılan tüm konuyla alakasız sohbetler rapor edilecektir.

Rapor edilen her içeriğin ceza alacağının garantisi de verebilmiş mi bari?

Yok arkadaş öyle iş, adam yanlış da olsa, doğru da olsa, sizinle bir konuda tartışmış. Daha sonrasında ise tartışma bitmiş. Hatalı olabilir bu kişi, fakat size bir soru yöneltmesi veya kullandığınız bir kaynağa benim demesine ceza verecek değiliz. PM ile hallet işini dersin, uzatma konuda dersin, o kadar. Cevap vermezsin, rapor edersin sadece. Konuyu konuşup hallettikten sonra bir de onun ceza almasını beklemen dangalaklık. Bütün herşey bittikten sonra devam ettirmen ve hakaret etmen daha beter.

Strider'a "Benden çalmışsın" gibi bir laf etmiyor. ErkutErdem "yapmak kolaymış o zaman" dediği için, "birşey yapmamış ki, değiştirmiş olanı" diyor. Aynısını Strider da demiş zaten. Daha sonra ise Strider ile meselelerini halletmişler, özel mesaj ile.

Derdin ne senin bu kadar? Açıklama yapıyorum kaç defa, hala aynı şeyleri söyleyip duruyorsun. Anlayıver artık, yanlış yaptın. Konuda spam yapıyorlarsa, cevap vermeyeceksin. Rapor edeceksin, uyarı alacak. Cevap verip tartıştığın sürece onun bahsettiği olayı, o spamden çıkıyor.

Bazı olayları da kabullenmek lazım, uzatmamak lazım. Daha bu konuda da konuşmam zaten, hala anlamıyorsan, sende bir sorun vardır, ceza da gereğini yapmamış olur. Umarım aynı şekilde devam etmeye karar vermezsin. Ders çıkar diye veriliyor çünkü o cezalar.

Goker said:
Konuyu konuşup hallettikten sonra bir de onun ceza almasını beklemen dangalaklık.
Evet evet güzel sözler bunlar.
Goker said:
Bütün herşey bittikten sonra devam ettirmen ve hakaret etmen daha beter.
Tamam bende bir dahakine altına yazayım hemen biz hallettik diye yaptıgım tüm trollemeler i görmezden gelin , tamam?
Goker said:
Strider'a "Benden çalmışsın" gibi bir laf etmiyor. ErkutErdem "yapmak kolaymış o zaman" dediği için, "birşey yapmamış ki, değiştirmiş olanı" diyor. Aynısını Strider da demiş zaten. Daha sonra ise Strider ile meselelerini halletmişler, özel mesaj ile.
İkisinin "sorunlar"ı benim konuma taşınmışsa zaten ceza gerektirir bence.
Goker said:
Derdin ne senin bu kadar? Açıklama yapıyorum kaç defa, hala aynı şeyleri söyleyip duruyorsun. Anlayıver artık, yanlış yaptın. Konuda spam yapıyorlarsa, cevap vermeyeceksin. Rapor edeceksin, uyarı alacak. Cevap verip tartıştığın sürece onun bahsettiği olayı, o spamden çıkıyor.Bazı olayları da kabullenmek lazım, uzatmamak lazım. Daha bu konuda da konuşmam zaten, hala anlamıyorsan, sende bir sorun vardır, ceza da gereğini yapmamış olur. Umarım aynı şekilde devam etmeye karar vermezsin. Ders çıkar diye veriliyor çünkü o cezalar.
Evet evet çek tekrar konuyu bana.Ayrıca forum kurallarında iki kişinin alakasız bir konu hakkında yaptıkları konuşmada ikisinin de ceza alacagı yazıyordu sanki?

Bloc, alınmazsan birşey soracağım. Ruhsal sıkıntıların, psilojik bunalımların mı var? Ya da kafan mı bozuk? Yani bir internet sitesinde böyleysen gerçek hayatta süper-anarşist bir insan olduğunu düşünürüm. :eek:

Bloc said:
Ayrıca forum kurallarında iki kişinin alakasız bir konu hakkında yaptıkları konuşmada ikisinin de ceza alacagı yazıyordu sanki?
Senin aldığın uyarı tartışma yüzünden değil, üslubundandı. Aynı üslubu karşıdaki üye sergilemiyordu. Haydi selametle.

Ben orada tartışma da demiyorum konuyla alakasız diyorum neyse sen aklına koymuşsun bir şeyi artık , ne desem de aynı şeyi tekrar edeceksin  belli ki

Açıklamayı okumuyorsun ki. Aura oraya gidip kendi kendine konuşmadı herhalde değil mi? Bir olay dönüyor, bir soru soruyor, cevap alıyor, devam ediyor tartışma. Sonrasında başkası ile hallediyor derdini ve uzatacak bir şey yok. Bitiriyor. Benim o tartışmayı bitirdiği halde gidip ona ceza verecek halim yok. Yapması gerekeni yapmış zaten. Daha sonrasında konuya mesaj atıyorum, kaynaklarla ilgili bir sorun varsa, gidip PM ile halledin diyorum. Uyarısı o onun. Sen ise üslubun yüzünden ceza alıyorsun, çünkü o asla izin vermeyeceğimiz bir davranış.

Boşa anlatıyorum yine. Sevmiyorum bir üyenin cevapsız bırakılmasını, fakat sen çoktan hak ediyorsun onu.

BEnce çok kötü süresiz ban yerine 1 aylık olabilir her konuya bakıyorum banlı adam mutlaka var sırf bu kadar banlanma yüzünden çok güzel modlar çöpe gidiyor.Mesela Fetih 1453 gibi bir mod çöpte en azından mod yapanlara ban yerine susturma verilebilir 1haftalığına bence çok kötü

Sen kimin dupeusun veya arkadaşısın yav?Forumda sorun çıkaran, yasakları delen adamlar gidiyor işte.
Eğer onu beğendiysen sen de tüm ospleri toplayıp aynısını yapabilirsin.Hem o ekibe modu bırak diyen olmadı bu platformdan devamı yasaklandı.

ileti şeysi şeyetti

Back
Top Bottom