Okul Meseleleri

Users who are viewing this thread

Alhedras said:
Harly Davidson said:
Yaş 21 olsa forumda ne işim var ule evlenir çoluk çocuk sahibi olurum burda 21 yaşında adam görsem dalga geçerim zaten :smile:  hemde askerde olurum 21 yaşında falan filan  :mrgreen:
demek o yaş kısmına inanan varmış  :lol:

öhhö  :mrgreen:
Abi Matheld jr. nasıl :grin:

Ohoo ben de forumdaki çoğu kişiyi büyük sanırdım yine yaşı yakın olanlar da varmış. Ben geçen sene SBS'ye girmiştim ve 463 puanla Türkiye'de 1,5 yüzdelik dilime girmiştim ve bulunduğum ilin(Balıkesir) en iyi ikinci okuluna gitmiştim biz yine şanslıymışız :smile:

Nikola Tesla said:
O değilde eski sisteme kötü diyorduk mis gibiymiş meğerse. Yüzdeler falan saçma sapan işler. Yazık olmuş size  :smile:.
Aslında hepsi berbattı ama bu berbatlığı aşmış

Harly Davidson said:
Yaş 21 olsa forumda ne işim var ule evlenir çoluk çocuk sahibi olurum burda 21 yaşında adam görsem dalga geçerim zaten :smile:  hemde askerde olurum 21 yaşında falan filan  :mrgreen:
İmzaya alıyom  :eek: :eek: :eek: :eek:

Nikola Tesla said:
O değilde eski sisteme kötü diyorduk mis gibiymiş meğerse. Yüzdeler falan saçma sapan işler. Yazık olmuş size  :smile:.
Valla şükrettirdi yeminle,oks bile daha iyidi bu ne lan

Yeni sistemin hem eksikleri hem artıları vardı da eksikleri artılarını iyice örtüyordu.

Berbat bir sistem.Lise puanları 30-40 puan artmış felan.Ben çok iyi liselere girecekken altlardan liselere girdim.Fırlamış puanlar fırlamış.

KhergitKhan said:
Yeni sistemin hem eksikleri hem artıları vardı da eksikleri artılarını iyice örtüyordu.

Berbat bir sistem.Lise puanları 30-40 puan artmış felan.Ben çok iyi liselere girecekken altlardan liselere girdim.Fırlamış puanlar fırlamış.
Ben denizli yolcusu :mrgreen:

colombos said:
Alhedras said:
Harly Davidson said:

öhhö  :mrgreen:
Abi Matheld jr. nasıl :grin:

büyüyolar! hani derler ya çabuk büyüyorlar diye, aynen öyle. oğlanı bu yaz sünnet ettirdik, bu yıl da ilkokula başlayacak o derece yani... mmorpg oyunun başında bırakıyorum exp+gold kasıyor  :mrgreen:

314scp3.jpg

ErkutErdem said:
Nesquik çöp olacak la sütün içinde,canım nesquik çekti bu arada,sana baba diyebilir miyim Alhedras?

amca de baba yarısıdır  :grin: bim'de satılan karamelli mısır gevreği var. ben onu tercih ediyorum genelde.

ErkutErdem said:
Yüzdelik dilim puanlara göre oluşmuyor mu
Liselerin taban puanları her yıl 30-40 puan oynadığı için çok belirleyici olmuyor.

KhergitKhan said:
Sınav kolaysa fırlar puan, sistem ile bir alakası yok. İyi bir derece yapsan sistem iyi mi olacaktı gözünde peki?

Mosin Nagant said:
ErkutErdem said:
Yüzdelik dilim puanlara göre oluşmuyor mu
Liselerin taban puanları her yıl 30-40 puan oynadığı için çok belirleyici olmuyor.

KhergitKhan said:
Sınav kolaysa fırlar puan, sistem ile bir alakası yok. İyi bir derece yapsan sistem iyi mi olacaktı gözünde peki?

Çok yüksek çıkartan bir öğrencinin bile kendi yüzdeliğinin 3-4 puan aşağısına yerleştiğini düşününce evet.

Ben de aynı sorunu yaşadım.Yüzdeliğim iyi ama aşağısına yerleştirildim.Bunu Fen Liselerinin uzakta olmasına (Bursaya göre) bağlıyorum.Bu yüzden puanı yüksek olanlar Fen değil de anadolu seçmiş olabilir.

la siz bide buna kötü mü diyonuz 20 soruya 40 dakka aralarda yarım saat mi ne tenefüs varmış hemde 2 gün içinde yapılıyo bence diğer sistemlerden daha kolay olmuş öğrenci açısından

Back
Top Bottom