Gerçek gibi boncuklu silahlar. (Süperler)

Users who are viewing this thread

OrhanEmir said:
Airsoft zaten Türkiye'de var.Ülkeyi küçümsemeyin bu kadar,maçlar bile yapılıyor...AIRSOFT Turkey diye bir site vardı bi' aralar,hâlâ var mı bilemem ama.Bende sniper var şahsen...
Türkiye'yi küçümseyen yok Mandalorian sık sık yurtdışına çıktığı için daha ucuza alabileceğini düşündü büyük ihtimalle

Hybrid Theory said:
Harbiden süperler
Buyrun :smile:= http://www.airsoftturkey.com

Sol üstte elinde büyük silah olan adam dağıtır :grin: o silah 4000 mermi alabilyior dakikada 350 bonck atabiliyor ve 800 lira :smile: niye minigun yok ki burada o olsa çok fena olurdu :grin:

Gümrükten sokuluyor mermisiz bir halde. Ancak mermiyi getirmek çok zor, ben de bi ara heveslenmiştim. Ayrıca bb bulunamıyormuş. (bb neyse .mk, ama önemli bişi.  :mrgreen: )

Bunlarla adam öldürülür abeeeey.
Kask vs. takarsak sorun olmaz sanırım.
Abeey M36 bile $100'dan aşağı değil,param olacakda alacam ama benden başkası kullanmaz etrafım da :grin:

a4 said:
Bende istiyorum bunlardan.Ekipmanları nerden temin edebiliriz?

Valla bulabilirsen türkiye içinden bulmaya çalıs yada gümrükleri bir kontrol et belki takılmıştır ama böyle bulman çok zor..

En kolayı verdiğim siteden şiparis vermek ama gümrükte takılır mı takılmaz mı onu bir araştırmak lazım.

NiceOne said:
Bunlarla adam öldürülür abeeeey.
Kask vs. takarsak sorun olmaz sanırım.
Abeey M36 bile $100'dan aşağı değil,param olacakda alacam ama benden başkası kullanmaz etrafım da :grin:

Daha iyi işte :grin: tüm arkadaşlarına hava atarsın artislik yapan ordumu topuğuna sıkarsın :grin: bu arada adam öldürme veya yaralaması söz konusu olamaz sadece göz, ağız için ve ci*sel organlarda sakatlık yapabilir bu yüzden buralara bi koruma takılabilir (ci*sel yere ne takılcaksa artık  :twisted:)

Tarquin said:
Zamanında famas merakım vardı baya bi incelemiştim hatta bunlardan alacaktım bir tane ama işte heves...

:grin: sanırım parası fazla geldi :smile: yada saçma geldi ?

Arkadaşlar gümrüklere bakan varmı bu silahlar geçiyormu oradan ?

Back
Top Bottom