FTF_Face to Face

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

nanatalka

Knight at Arms
nazar_boncuk2.gif

GENEL BİLGİLER

İsmimiz:Face to Face (Yüz Yüze)

Tagımız:FTF_

Sitemiz:Face to Face

Başvuru:Başvuru Formu

2.Liderimiz:FTF_Charisma

Üyelerimiz:

FTF_Clansy

FTF_SupremeMaster

FTF_ys2n

FTF_SirAntonio

FTF_KCAN

FTF_MrtYlmz

İmzamız:
ftfrsm.png

Logomuz:
facetofaceaembolcopy.png

Sancağımız:

bannerwhite.png

İndir

İLETİŞİM

Steam Grubumuz:Face to Face_TR (FTF Birlik)

MSN Grup:Klan Olarak Çok MSN Kullanmadığımız İçin İhtayaç Duymadık İstek Olursa Açarız.

TeamSpeak:Yakında TeamSpeak Kullanımına Başlayacağız.

TANIMLAMA

Kimseyi Uğraştımamamak İçin Kavga Çıkaran Gereksiz Kişiler Klanımıza Girememektedir Birkaç Makul Şartımız Başvuru Bölümünde Yazamktadır.

Oynayış Kalitesi Önemli Değil İnsanlık Önemli Aktif Bir Klan Olup Klan Uyelerinin Durumuna göre Antremanlar Ayarlanacaktır Oyunayış Yönünden Zayıf Üyelere Minik Bir Eğitim Verecektir Klan Uyeleri Anlaşıp İstediği Zaman Antreman ve Eğitim Yapabileceklerdir.

Yaş Sınırlamamız Yoktur Sadece Akıl Yaşı Sınırlamamız Var.

teşekkürler biliyorum biraz erken oldu ama sabırsızlandım üye problemi olacağını sanmıyorum acemileri alıp eğiticeğimiz için yeni başlayanlar ın burayı seçeceğini düşünüyorum
ve Romanius sayesinde serverimiz de var tekrar teşkkürler Romanius

Hayırlı olsun. :smile:

WHİTE KNİGHT FORCES

bizde sizi saymıyoruz o zaman sadece klan lideri olarak kavgacı gözükmiyim dedim de senin ne olduğunu cümlealem biliyomuş sorun yok :wink:

hemde  teşekkürler algahan

TheLastHero said:
Ben sizi klandan saymıyorum gelip bana steam den abuk subuk şeyler yazmayın xD
İmzasında taşıdığın resmi ben haptı biliyomusun sizde klandan sayılmıyodunuz söylemicem diyodum ama çok artislendin artık arathor girmişti klanınıza sonra damrodla ben girdim klanı büyüttük önünüzü açtık sonra senin gibi biraz iyi oynayan adamlar geldi ve sonuçta norml bi klan oldunuz sonra biz çıktık Ranger'ı kurduk sen gelene kadar sadece 5 gün kadar klanda kaldım sonrasında olanlar bunlar

teşekkürler herkeze inşallah kolay kapanan klanlardan olmuycaz ilk günde 16 üye üyeler wkf den devren geldi ben alım yapmadım yanlış haraket olursa öm atın

Öncelikle h.olsun sizle maç yapmayı çok isterdik ama WKF deki üyelerin bazıları size geçmiş o yüzden üzgünüz .

Birisi bunu banlasın forumda oyunda bütün serverlerde banlansın bana dediğine bakın:

_WKF_Archer: bana bak
_WKF_Archer: piç
_WKF_Archer: bana bak diyorum
_WKF_Archer: anana küfrettirme
_WKF_Archer: bak
_WKF_Archer: bana bak
_WKF_Archer: cevap yaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_WKF_Archer: piçin
_WKF_Archer: cocogu
_WKF_Archer: bana
_WKF_Archer: bak
_WKF_Archer: cevap yaz
_WKF_Archer: babanın ceddini *******
_WKF_Archer: seni

Keşke ard arda 3 masej atmasaydın.

Ayrıca bunu kanıtlaman imkansız. SS alıp adminlere, klan yöneticisine at yeter.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom