FTF_Face to Face

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
kgunuc said:
arda alışırsın ben alıştım bebelere şimdi laf attı aklınca bırak eğleniyo galba gençlik heycanıyla  :cool: zaten ölü taklidi yapcam bunlara belki giderler ve ö.d. sanada hayırlı ramazanlar

geri adım atmıyorum sizle barış maç hiçbişey yapmıyoruz çünkü sizi klan saymıyoruz 10 tane veletten oluşan bi mahhale gurubusunuz gözümde serverimize ranger ve köpek giremez bunu hakaret algılama lafı ortaya attım isteyen istediğini anlasın
bişeyi anlamadm server ne işe yarıyo o zaman yani köpekler giremiyosa sizde giremiyosunuz anlamadım ben :S

harbi 6.sınıf seviyesisin haa bak laf soktun dmi şimdi xD bu adama  ay çocuğa kopuyorum yaa bak eğleniyo söle liderine de barış dilenmesin sonra laf sok akıllı velet

İyi bir klan olarak devam etmeniz için küçük bir hediye :

bannerwhite.png

İsterseniz logonuza görede bir tane yapabilirim .

facetofacebanner.png

teşekkürler simgemiz de içime pek sinmedi anlıyosan bu işten sembolümüz saha kalkmış attı zaten bize öyle güzel bi logo ve sancak yapabilirsen sevinilirim tabi seni yormaz ve sana sorun olmassa

güzel olr şimdiden teşekkürler ve logo boyutları 184x184 pixel olursa iyi olur steama filan koyacağım da
edit:eek: atılı adamı sen mi yaptın ? sen yaptıysan çok güzel olmuş

Malesef  :grin: Ben o kadar usta değilim . Ama montaj yapabilirim  :mrgreen: Tmm . İstediğin boyutlarda yaparım .

Bugün 4 klana banner yaptım . Bi tane fazladan yapmışım  :mrgreen:  Alın logonuz :

facetofaceaembolcopy.png

TheArchersLegolas bana şimdi Swerre oldugunu söyledi yani sizin klana casusluk için girmiş uyardım şimdi öyle bişey yok silin listeden onu :grin:

Maşallahta diyelim yanında? Nazar değmesin? Sayfayada nazar boncuğu takalım.

teşekkürler taktım boncuğu maşşalah bize :grin:  klanımız gelişiyor antremanlar da güçlü bi takım görüyorum yakında bizim gibi yeni takımlarla maç yapmaya başılıycaz

not:şimdi arnel biter burda bizle maç yapın diye :grin:

Birdaha Ranger klanına veya Arnnele aşağılayıcı bir laf sokarsan harbiden rezilliğini belli etmiş olacaksın...
Yani sınırını fazla aşıyosun

edit : Erkek gibi düzgünce maç teklif ediyorum ama maçta 2 klanada laf sokucu kelimeler olmuyacak düzgün maç olacak ( Arnnel yok maçta ) hiçbi bahane bulmayın yok eziksiniz felan diye dürüstçe maçımızı yapacaz kazananda kaybedende birşey kazanmıyacak ama maçtan sonrada 2 klanda birbiriyle dalga geçmiyecek kabulmu ? ( Dürüstçe maçımızı oynayacağız hiç bahane bulmayın) 1 Maçla bu olayda burda kapanır istediğin kişiye danış en mantıklı çözüm bu.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom