FTF_Face to Face

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Damrod said:
edit : Erkek gibi düzgünce maç teklif ediyorum ama maçta 2 klanada laf sokucu kelimeler olmuyacak düzgün maç olacak ( Arnnel yok maçta ) hiçbi bahane bulmayın yok eziksiniz felan diye dürüstçe maçımızı yapacaz kazananda kaybedende birşey kazanmıyacak ama maçtan sonrada 2 klanda birbiriyle dalga geçmiyecek kabulmu ? ( Dürüstçe maçımızı oynayacağız hiç bahane bulmayın) 1 Maçla bu olayda burda kapanır istediğin kişiye danış en mantıklı çözüm bu. - Herkez şahit olsun bu olay bitsin burda -

Böyle kavga ederseniz çözüme ulaşılmıycak.Çözüm şu birbirinize hiç mesaj atmayın artık kendi işleriize bakın maçta yapmayın olsun bitsin.

Yok arkadaşlar kendilerini çok üstün görüyor "maymun çetesi" dediklerine göre diyorum 1 maç yapalım sonra kavga etmeyelim olsun bitsin en mantıklı çözüm bu kavga olmasın ama tın yok gördüler mesajımı.

İnatçılık yaparsan maçta yada maçtan sonra kavga edersiniz.Şu anda inatçılık yapmayıp susan ve konuşmayan büyüğü oynar.Bakalım hanginiz büyüksünüz?Belki hatası var belkide seninde var ama
unut gitsin.

Evet intikam yemeği soğuk yenir ama ben çok yiyince kustum.

kgunuc said:
nazar_boncuk2.gif

GENEL BİLGİLER

İsmimiz:Face to Face (Yüz Yüze)

Tagımız:FTF_

Sitemiz:Face to Face

Başvuru:Başvuru Formu

Serverimiz:FTF_Server_TR (AKTİF)

Liderimiz:FTF_Byte (Steam:kgunuc)

2.Liderimiz:FTF_Charisma

Yetenek Avcımız:FTF_Clansy

Üyelerimiz:

FTF_SupremeMaster

FTF_ys2n

FTF_SirAntonio

FTF_KCAN

FTF_MrtYlmz

FTF_Swaden

İmzamız:
ftfrsm.png

Logomuz:
facetofaceaembolcopy.png

Sancağımız:

bannerwhite.png

İndir

İLETİŞİM

Steam Grubumuz:Face to Face_TR (FTF Birlik)

Yetkili Kişi Steam:kgunuc

Yetkili Kişi MSN:[email protected] (Eklerken İleti Ekleyin Kısmına FTF Yazarsanız Kabul Ederim.)

MSN Grup:Klan Olarak Çok MSN Kullanmadığımız İçin İhtayaç Duymadık İstek Olursa Açarız.

TeamSpeak:Yakında TeamSpeak Kullanımına Başlayacağız.

TANIMLAMA

Kimseyi Uğraştımamamak İçin Kavga Çıkaran Gereksiz Kişiler Klanımıza Girememektedir Birkaç Makul Şartımız Başvuru Bölümünde Yazamktadır.

Oynayış Kalitesi Önemli Değil İnsanlık Önemli Aktif Bir Klan Olup Klan Uyelerinin Durumuna göre Antremanlar Ayarlanacaktır Oyunayış Yönünden Zayıf Üyelere Minik Bir Eğitim Verecektir Klan Uyeleri Anlaşıp İstediği Zaman Antreman ve Eğitim Yapabileceklerdir.

Yaş Sınırlamamız Yoktur Sadece Akıl Yaşı Sınırlamamız Var.

FTF_Swaden adlı oyuncunu Captain of Hunter _CH_ Klanına Geçmiş Bulunuyor Lütfen Adını Siliniz

kendisine sorucam doğrularsa silerim.kos maçı için erken şuan hazırlık yapıyoruz kos bizim için fazla güçlü küçük takımlarla maç yapıp biraz geliştikten sonra Elraen le görüşüp maç ayarlamayı düşünüyorum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom