Felsefe Akımları, İnanışlar, Doğrular ve Yanlışlar

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Dual said:
Ama sen benim anlatmak istediğimi anlamamakta israr ediyorsun.Seninle harcadığım zamana yazık zaten.
Bu kısım her veda mesajında oluyor. Ne hikmetse...
Çünkü seninle tartışmaya giren herkes senin anlama özürlü olduğunu anlıyor ve seninle tartışmaktan vaz geçiyor.

Ac Razor said:
Mehteran said:
Dual said:
Ama sen benim anlatmak istediğimi anlamamakta israr ediyorsun.Seninle harcadığım zamana yazık zaten.
Çünkü seninle tartışmaya giren herkes senin anlama özürlü olduğunu anlıyor ve seninle tartışmaktan vaz geçiyor.
+1
Lan hırbolar. Tanımadığınız adamlara hakaret etme cesareritini nereden buluyorsunuz? Nereden geliyor bu öz güven? Kendini bilmezliğin dibine bu kadar da vurulmaz! Tartışmada sana kaynak sunmuş, soruna cevap vermeye çalışan bir adama hakaret etmek yaşınızın gereği mi sizin? Tartışmaya hiç bir fayda sağlamayıp, sağa sola kusmaksa amacınız, Defolun gidin arkadaşım. Bu kadar da çapsızlık olmaz yahu.

Dual said:
Ac Razor said:
Mehteran said:
Dual said:
+1
Lan hırbolar. Tanımadığınız adamlara hakaret etme cesareritini nereden buluyorsunuz? Nereden geliyor bu öz güven? Kendini bilmezliğin dibine bu kadar da vurulmaz! Tartışmada sana kaynak sunmuş, soruna cevap vermeye çalışan bir adama hakaret etmek yaşınızın gereği mi sizin? Tartışmaya hiç bir fayda sağlamayıp, sağa sola kusmaksa amacınız, Defolun gidin arkadaşım. Bu kadar da çapsızlık olmaz yahu.
Şu anda sağa sola saldıran sensin.Ayrıca gerçekler acıdır.Yapçak bişi yok. :smile:

Anlama özürlüsün diyip, -:smile:-  ifadesinin ardına saklanamazsın. Sana kaynak sunduk demi orada? ''Anlama özürlüsün'' deme hakkını ne veriyor sana? Sıçtın, bari sıvama.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
Nedir bu her boka dahil olma çabaları genç?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom