Ak Ela(Lord of the Rings) 0.2 çıktı bilmeyen varsa duyurulur LİNK YENİLENDİ

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bence Ak Ela Mod bekleneni vermiş durumda değil,en azından beklenen patlamayı yapamadı.Belkide bu modun geç sonuçlanmasından dolayı oldu ama yinede sonuç hep aynı.Her mod birbirinin kopyası.Oyunu alıp başka konulara çekebilecek bir mod yoktur herhalde.Bana kalırsa daha özgün ve yaratıcı modlar çıkabilir ama bunun için ilk önce oyunun ilerlemesi gerekiyor.Sonuçta ne dersek diyelim Ak Ela Mod güzel bir mod ama şu ana kadar gördüğüm her modun konusu sıradanlıktan sıyrılabilmiş değil.Özgün ve yaratıcı bir mod için kodcudan , modelciden çok fikirci gerekiyor...

killerkicker said:
killerkicker said:
bu data ne ise yario ben onu anlayamadim, bi soyleyebilir misiniz, bir de ben goblinler ile savasirken bir de oyundan atti onu nasil durduacagimizi soylemissiniz de ben anlamadim daha ayrintili anlatabilir misiniz? simdiden cok tesekkurler.

arkadaslar ben diger konuyada yazdim ama kimse bana cevap vermedi, bi soruma cevap verebilir misiniz?
onu oyunun normal klasöründeki datayla deiştir yoksa oyundan atıyo ak ela modunda

goblinlerin kaleleri felç kale denen şey köy olmuş :grin: bide insan & cüce & elf olmayanların kalelerindeki halk insan onuda değiştirmek lazım daha güzel itemler ve cheat menu lazım

troller ölmüyo hacı damage bile almiyo 20 tane kiralik kılıç + şovalyelerimle daldim yani savaştan cıkıp savaşa katılmadan tekrarlamasaydım tüm ordum gitcekti bug heralde damage yemiyolar

MassTR said:
troller ölmüyo hacı damage bile almiyo 20 tane kiralik kılıç + şovalyelerimle daldim yani savaştan cıkıp savaşa katılmadan tekrarlamasaydım tüm ordum gitcekti bug heralde damage yemiyolar

0.1'de trollerin ve cücelerin iskeleti olmadığı için canları gitmiyordu. Trollere saldırırken bütün ordunu okçu yap.

bunları modun ana sayfaya yazalım o konu gelişsin belki yapımcılar sorularınıza benim veye başkalarının yanıtlayacağından eminim arasıra mesaj yazın en azında diğer sürüme kadar kalsın sonra bırakırız herkes bi öğrensin

Arkadaşlar Başka Bir Sitete Upload Edermisiniz? Ve Ben Hiç Troll Görmedim. Nerde Bulabilirim.
Yardımcı Olacak Varmı?

KeyLeader said:
Arkadaşlar Başka Bir Sitete Upload Edermisiniz? Ve Ben Hiç Troll Görmedim. Nerde Bulabilirim.
Yardımcı Olacak Varmı?
arnor(dunedain diyenler olabilir)oranın üstüne git mavi olan ülke orda gri kaleler var oranında üstünde bisürü var

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom