Lord of the Rings Online/Şimdi Steam'de!

Users who are viewing this thread

montekristo44 said:
Breelander said:
yeniden başlamaya üşendim.

karakteri transfer et?

O diil de beyler Guild Wars 2 geliyor, sallayın lotroyu derim.
LOTRO'yu nasıl bırakmayı göze alır ki bir insan hele ki kitapları okumuşsa.Transfer sadece aynı bölgenin sunucularında geçerli ne yazık ki...

Breelander said:
LOTRO'yu nasıl bırakmayı göze alır ki bir insan hele ki kitapları okumuşsa.

Gayet rahat, kitapları da okudum, filmleri de izledim ama iş bu oyuna gelince "yo dostum yoooo" diyip bıraktım

Merak etme, zamanla lotr hayranlığı geçer, çünkü etrafta sevilecek hayran olunacak nice fantastik evren var.

deniyeceğiz bakalım,freeplay olması hoşuma gitti pcmde birtane bile paralı oyun yok

not;korsan değilim freeplay oyunları oynuyorum

montekristo44 said:
Breelander said:
LOTRO'yu nasıl bırakmayı göze alır ki bir insan hele ki kitapları okumuşsa.

Gayet rahat, kitapları da okudum, filmleri de izledim ama iş bu oyuna gelince "yo dostum yoooo" diyip bıraktım

Merak etme, zamanla lotr hayranlığı geçer, çünkü etrafta sevilecek hayran olunacak nice fantastik evren var.
Bilemiyorum sonuçta zevk meselesi.

BurjuVa Ken! said:
deniyeceğiz bakalım,freeplay olması hoşuma gitti pcmde birtane bile paralı oyun yok

not;korsan değilim freeplay oyunları oynuyorum
Steam'den indir bence daha kolay olur senin için.
Bu arada Steam eklersen birlikte oynarız yardımcı olurum.

Oyunu indirdim steam' den açılmıyor hata felan da vermiyor oyun ilk kez açılmak için hazırlanılıyor diyor birşeyler yüklüyor ama sonra açılmıyor sinir oldum zaten internet yavaş 2-3 günde anca indirdim.

Niye Steam'dan indirdiniz ki? Sitesinden indirin daha kolay ve sorunsuz.Şahsen hiç kimseyi görmedim normalinden indiripte sorun yaşayan.Ayrıca Steam'dan indirirseniz TP almak için mecburen Steam kullanıyorsunuz.Normalinde ise serbest alabiliyorsunuz telefondur, karttır şudur budur.

Raydric said:
Oyunu indirdim steam' den açılmıyor hata felan da vermiyor oyun ilk kez açılmak için hazırlanılıyor diyor birşeyler yüklüyor ama sonra açılmıyor sinir oldum zaten internet yavaş 2-3 günde anca indirdim.
Steam kısayolundan değilde birde oyun klasöründen açmayı deneyin.Olmazsa oyunun dosyalarını doğrulayın sorun çözülür.

Facebook'ta reklamını gördükten sonra "Bu oyunu iyiki bırakmışım." dedim bir daha.

Back
Top Bottom