Ev sahibi olalım...(repost)

Users who are viewing this thread

Bugüne kadar blogları sabırla ve dikkatle takip ettim. Tüm ekibe nacizane teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. Bütün oyun içi yeni özelliklerin eklenmesinin ışığında çok ciddiyetle tavsiye ettiğim bir önerim var;

Ev satın alma

Böylesi bir oyunda bu özelliğin olmaması çok manidar olur. Sıfırdan başlıyorsunuz. Küçük görevler, alışverişler, ticaretler... Giderek paranız artıyor. Hal böyle iken oyuncu eğer kral olmak, savaşlara katılmak vs. istemiyorsa tüccar olarak oyunda devam edebiliyor. Burada yalnız bir sorun var. Oyuncunun evi yok. Uyuyabileceği bir alan yok. Şehirlerde, köylerde hanlarda konaklayabiliyor. Sefer haritası üzerinde kamp yapabiliyor. Ancak oyuncunun bir evi yok. Ev sahibi olma özelliği mutlaka eklenmeli. Hatta evine küçük küçük masa, sandalye, mum vb. gibi itemler satın alabilmeli. Evinde yemek yiyebilir, misafir ağırlayabilir, hatta karısı olabilir. Sonuç itibariyle evlenmek için lord olma zorunluluğu da ortadan kalkar. Eğer daha fazla gerçekçilik katmak isteniyorsa bu özellik mutlaka konmalı.

"Ben kral olmak istemiyorum kardeşim, sıradan bir hayat yaşacağım. Bir evim bir kadınım olacak. Tüm dünyaya ticaret yapacağım" bitti...  Bu seçenek hepimizin hoşuna gider. Oyuna bağlar.

Skyrim'de vardı çok da mükemmeldi. Hatta Withcer 3'e bile sonradan dlc ile getirdiler eve sahip olmayı. Bannerlord'a neden yakışmasın ? Umarım böyle bir şey olur.

Kabalovski said:
Skyrim'de vardı çok da mükemmeldi. Hatta Withcer 3'e bile sonradan dlc ile getirdiler eve sahip olmayı. Bannerlord'a neden yakışmasın ? Umarım böyle bir şey olur.
Cidden olursa mükemmel olur en azından DLC olarak eklenebilir...

Back
Top Bottom