Modlar Hakkındaki Sorunlarınız, Sorularınız

Users who are viewing this thread

Mod tam olarak hazır değil herhalde :sad: işte buna üzüldüm dostlar çünkü çok az kişi böyle başarı gösterebilir. Çünkü adam sancak falan yapmış...

Haçlı Seferleri Mod'u 0.751 için var 0.808 için olan hala çıkmadı eğer seninki 0.751 ise burdan indirebilirsin

edit: Pardon direk linkler işe yaramıyor burdan kendin bulmalısın

http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads

Bunu holy war mod kısmına yazamadım çünkü reply seçeneği yoktur. Arkadaşlar bende Holy War Mod da Modules/The Holy War/Resource/textures.brf deyerek hata veriyor lütfen en kısa sürede yardım edin:sad:

Hatırladığım kadarıyla Modun Textures dizininin içinde war_horse3.dds diye bir dosya var, onu kopyalayıp adını war_horse2.dds yaptıktan sonra bu dizine yerleştir.Sanırım böyleydi ama olmayabilirde.  :wink:

minimodlar nasıl kuruluyor ? bikaçtane indirdim modulese attım yeni bi mod çıktı ama nativenin aynısı   :neutral:

affet a yı koyamadım hızlı yazcaz diye öf =)

izci29 said:
minimodlar nasıl kuruluyor ? bikaçtane indirdim modulese attım yeni bi mod çıktı ama nativenin aynısı  :neutral:

partizan said:
NASIL MOD YÜKLENİR
Gerekli programlar:
Winrar
http://www.rarlab.com/rar/wrar36b3tr.exe (Türkçe)

1) Yükleme Programı olan modlar: Modu indirdiğiniz ".rar" dosyasını açın, içindeki dosya(ları) herhengi bir yere çıkartın. ".exe" uzantılı dosyayı çalıştırın. Gerisini normal yükleme yapar gibi halledin.
2) Yükleme programı olmayan modlar: Winrar'ı açın. İçindeki Mod Klasörünü (modla yaklaşık aynı isimdeki klasörü) "C:\Program Files\MountBlade\Modules" klasörüne çıkartın. (Eğer oyunu başka bir dizine yüklediyseniz, orada aynı şekilde "modules" klasörüne çıkartın)

Biraz arama yapsan sende bulabilirdin  :roll: :roll: :roll:

[1]ya orasını biliyorum mesela ottoman mod "rar" ile yukleniyodu bi doctor mod onun gibi içinde bide exe vardı normal mod gibi yukledim nbitanda native oldu =)

[2]bu arada yeni bir mod çıktı sieges diye mancınıklar kuleler fln yazıyodu bi hevesle indirdim yeni oyuna başla dedikten sonra hata geliyor

assertion failed ile başlayan oynu yeniden sildim kurdum duzelmedi napmalıyım ?

aynı mod sizde çalısıyor mu ?

izci29 said:
mancınık mı yazdım pardon oyunu yuklerken setubunda vardı bi tane aklımda kalmış  :lol:

mancınık olduğunu sanmıştım setubundakiresim yüzünden mancınık yok herhalde

tek merak ettiğim sen oyuna girebiliyor musun ?

Back
Top Bottom