Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelir?

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar selamun aleyküm. 1.7.2 modsuz oynuyorum neredeyse artık her saat başı crash yemeye başladım artık bırakma noktasına geldim arkadaşım 1.7.0'da +40 modla crashsiz oynuyor bu nasıl şey anlamadım. 1.8.0 ana sürüm çıktığında inşallah bu çok fazla crash alma sorununu halletmiş olurlar oyunu epic gamesten oynadığım için eski sürümü oynayamıyorum.

Last edited:
Ben steam üzerinden modsuz 1.7.2 oynuyorum, oyunda 204 saati geçtim ama daha hiç crash yemedim. 1.8.0'ı yeni özellikleri ile bekliyorum, umarım yakın zamanda çıkar.

Ben steam üzerinden modsuz 1.7.2 oynuyorum, oyunda 204 saati geçtim ama daha hiç crash yemedim. 1.8.0'ı yeni özellikleri ile bekliyorum, umarım yakın zamanda çıkar.
Nasıl ya :sad: senin adına sevindim kendi adıma üzüldüm :smile: daha 1 dakka önce crash yedim. Geforce Now üzerinden oynuyorum :sad:

Mesela bu arkadaş da aynı benim gibi geforce now üzerinden epic gamesten oynuyor oyunu ve benimle aynı hatayı almış aynı yerde. Geforce Now'dan bağlandığımız bilgisayarlarda mı bir şeyler eksik visual c++ gibi yoksa epicte mi bir problem var anlamadım

Back
Top Bottom