Yardım .

Users who are viewing this thread

toLgaReis

Regular
Oyunda Vaegir krallığının ve Nord krallığının heryerini aldım ama Lordları bir türlü bana katılmıyor 

ne yapmam gerek Nam da yüksek :sad:

mesela lezalit git ona sana bir sorum olucak de sonra toprak sahibi olmak istermisin de ona vericeğin toprağı seç al sana derebeyi....illla başka krallıkların derebeyleri olucak değil ya..

sana bir sorum var  ondan sonra toprak sahibi olmak istermisin de sonra vereceğin toprağı seç o bi süre sonra gelicek adamlarıyla beraber  heee bu arada soylu npc leri derebeyi yap soylu olanları rehberler kısmından bulabilirsin....

Sen bu oyunu yeni mi oynamaya başladın mübarek?
Şehirlerin hanlarına bakarak bulabilirsin.Her handa karşına çıkacaklar diye bir şey yok.Bazen hiç olmuyor.Bazen iki-üç tane bir arada oluyor.

Herhangi bir NPC olur diyor.Lezalit,Artimenner,Matheld vs gibi git bul bir tane yap derebeyi.

öncelikle senin nam onur ve yönetme hakkı gibi kriterlerin var bunların belli bir oranı geçmesi gerekmekde namı arttırmak için savaşmak onuru arttırmak için derebeyini savaşta tutsak almamak veya zindandan kaçırmak yönetme hakkı içinde barış imzalamak bir şehri ele geçirmek gerekir ortalama olarak namın 1500 civarı onurun 300 civarı ve yönetme hakkın 30 civarı olursa derebeylerin sana katılma şansı olur şans diyorum çünki sana katılması için bir krallıkdan çıkması gerekir çıkması içinde ya o derebeyi  faction olarak devamlı kaybedip şehirleri ellerinden gidecek yada lordları derebeylerini vatana ihannetten krallıkdan atıcak bu olaylardan biri olur da derebeyi krallıkdan çıkarsa ve sende sahipsiz topraklar varsa bir ihtimal katılabilir

Back
Top Bottom