Yardım Edermisiniz Arkadaşlar

Users who are viewing this thread

Gamers35

Recruit
Öncelikle herkeze merhaba benim bazı sorularım var

1-)Yüzüklerin efendisi modundaki yüzler vardı ya kesik suratlı fılan normal oyununkıne gore daha gercekcı gıbı duruyordu onları nasıl kendı yapacagım moda atabılırım ?

2-)Doğu kulturune ait kalkan ve silahları nasıl ekleyebılırım

3-)Oyundakı şemşir gibi sılahların rengını nasıl degıstırebılırım mesela sarı yapmak ıstıyorum altın semsır gıbı :smile:

4-)Osmanlı modunda lordların yanına gırebılıyorduk paralı asker gıbı onu nasıl ekleyebılırım ?

Not: 1.152 Versıyonum

öncelikle oyun versiyonunu yükseltmeni öneririm, ayrıca kalkanları ve tipleri modun sahibinden rica etmelisin. Yine aynı şekilde Osmanlı Balkanların Fethi modunun yapımcılarına sorabilirsin. Ama renk değiştirme konusunda fikrim yok

EDİT: yeni hatırladım da açık kaynaklardan da yararlanabilirsin. http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,179442.0.html

Rica ederim :grin: umarım modunu burda görürüz.

inşallah ama benım modum o kadar ıddıalı degıl :grin: su sılahların lınklerı kırılmıs ve baska sılahlar buldum resource ve texturese atıyorum kod var ama onu nereye atıcam bılemıyorum

Gamers35 said:
inşallah ama benım modum o kadar ıddıalı degıl :grin: su sılahların lınklerı kırılmıs ve baska sılahlar buldum resource ve texturese atıyorum kod var ama onu nereye atıcam bılemıyorum
önce mod yapımını biraz oku silahları pythona gerek kalmadan morg adlı program ilede atabilirsin en basidi bu

Samdomanld said:
Gamers35 said:
Kodlar pyothon'la yazılıyor ve hiç mi hiç kolay bir iş değil.

Aynen Ben Kendi Modumu Hazırloyum Konusunu Bile Daha Açmadım. :smile:

Back
Top Bottom