[WIP] MB Anti Cheat v0.7.0 - [Hile Kullananları Rapor Edin!]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Lucon

Subforum Moderator
Selam arkadaşlar, Yabancılar tarafından oyun için Anti-Cheat sistemi getirilmiş..

Ana konusu: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,373020.0.html
Napolyon konusu: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,373024.0.html

Tavsiye ediyorum, 8 yıl aradan ilk defa iyi ki düşünülmüş dediğimiz bir şey.. Kim otolock, kim aimbot gözükecek!

Arkadaşlar aynı zamanda burada "Hile Kullanan" tespit raporu da yapabilirsiniz, belki Liderlerin bilgisi dışında kuralları ihlal edenler vardır.. Ayrıca burada bazı konuları forum kuralları ilkelerine ihlal etmediği sürece tartışmalarınızı yapabilirisiniz.

Hile kullanan kişi:
Tespit raporuna dair kanıt:
Neye dayanarak böyle bir durumu belirtiyorsunuz:

Aynen scripti yakından takip ediyoruz, paylaştığın güzel olmuş.
Olay şöyle biri block kırma açtıysa onu script görünce adminlere "Bu kişi block kırıcı kullanıyor olabilir" diye bildiriyor, admin de gerçekten kırıcı var mı diye kontrol ediyor.
Şimdi False Positiveler olduğu için bu şekilde test edip geliştiricilere loglarla beraber bildirip scripti geliştiriyoruz.
TR_57th_AntiCheatTest sunucusunu bu yüzden açtık, eğer ilgilenip False Positiveleri bildirebilecekler varsa bana ulaşırlarsa sunucuda adminlik verebilirim.

Edit: False Positive hile olmamasına rağmen scriptin hile olarak görmesine deniyor, anlamayanlar olduğu için editliyorum.

Selam olsun itirafçılara
D7XJBo.gif

Aimbot doğru çalışmıyor ; blok kırma ve auto block yerinde ve iyi yapılmış.

SooNationaL said:
Kaleh The Leader said:
SooNationaL said:
Namlu texturesi anti cheat kısmına girecekmi ? Bu arada şu otoblok şeysi iyi olmuş sonunda rahat kesebilcez milleti fakeyle xd
Aynen katılıyorum. Artık seni fake yaparak rahat bir şekilde kesebileceğim.

şimdi bana otoblokmu diyorsun ?

Sakin olalım gençler, :smile:

Hemre said:
Selam olsun itirafçılara
D7XJBo.gif

Sen insanı çıldırtırsın, banın açılmış demek ki paşam :smile:

Bir daha ki sefere siyasi konularda daha dikkatli ol..

Black Dead said:
Aimbot doğru çalışmıyor ; blok kırma ve auto block yerinde ve iyi yapılmış.

Doğrusu bazı kısımları çalışmasa bile bazı şeyleri yinede gösteriyor, deneyen ve kanıtları olan arkadaşlar buradan da paylaşıp yapabilirler..

Artık insanların ve yetkililerin, oyuncularına bazı hile v.b. türevlerini dağıtmamaları gerektiğini öğretmesi lazım..

Bence aslında olabilir bu script sayesinde hile kullandığını tespit ettiğimiz GUID leri bu konu altından paylaşırsak güzel bir kara liste oluşturabiliriz.

Yalnız şöyle bir şey varki scriptin çoğu istatistik üzerine çalışıyor, yani gerçekten iyi bir okçu (hs olması şart değil) ard arda vuruşlar yaparsa ona da hile diyor. Kısaca istatistik üzerine çalışıyor. Aynı şekilde blok da öyle Örneğin oyuncunun yaptığı tüm blokların atasında alt blokları sayıyor, 30 blokdan 20 si alt bloksa ona otoblok diyor. Tabii bu benim bildiğim kadarıyla böyle

RZERO said:
Yalnız şöyle bir şey varki scriptin çoğu istatistik üzerine çalışıyor, yani gerçekten iyi bir okçu (hs olması şart değil) ard arda vuruşlar yaparsa ona da hile diyor. Kısaca istatistik üzerine çalışıyor. Aynı şekilde blok da öyle Örneğin oyuncunun yaptığı tüm blokların atasında alt blokları sayıyor, 30 blokdan 20 si alt bloksa ona otoblok diyor. Tabii bu benim bildiğim kadarıyla böyle
Eğer ki cidden böyle işliyorsa saçmalık düşman durmadan saplama atağını kullanırsa suçlu biz mi oluyoruz yada dediğin sistem tam olarak böyle işlemiyordur belli ayrıntıları mevcuttur diye düşünüyorum

RZERO said:

Bende nativede okçu alınca seri ok atıyorum bazen çok fazla hs tutturuyorum millet bana aimbot diyor kanıt atmaktan ciğerim soldu  :sad:

Feagle81 said:
RZERO said:
Eğer ki cidden böyle işliyorsa saçmalık düşman durmadan saplama atağını kullanırsa suçlu biz mi oluyoruz yada dediğin sistem tam olarak böyle işlemiyordur belli ayrıntıları mevcuttur diye düşünüyorum
Oto blok da alt blok sayıyor.Unblockable zaten anlıyor direk.

Şöyle bir şey var, bu bir script olduğu için sadece yöneticiye bir "varsayım" olarak, "o kişiyi izle" talimatı veriyor ve o kişinin oyun içerisinde yaptığı hareketleri görerek muhakeme yapıyorsunuz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom