WFAS En iyi krallık, asker, silah vb. tartışma konusu.

Users who are viewing this thread

Tiags Luvianne Versorium said:
Kazak trooplarında tüfekçi olarak kimi alabilirim? Yükselme sistemini anlayamadım tam olarak.
Asker Sistemi Warband'daki gibi değil. Köyden aldığın askeri 1-2 kere terfi ettirebiliyorsun. Bir Kazak Şehrine git ve Şehir Meydanına devam et. Kale Kumandanı ile görüşerek (Eğer kale kumandanı atandıysa) oradan asker alabilirsin. Serduk alman önerimdir. Bağımsız isen Paralı askerlere talim ederesin ama derebeyi ülkendeki bir şehre olursan kale kumandanı olan şehirlerden harika bir ordu dizebilirsin.

Not: Tüfekçi istiyorsan İsveç'in tüfekçileri harikadır. Ayrıca Paralı asker kamplarından da asker alıp itemlerini değiştirebilirsin.

Tiags Luvianne Versorium said:
Hm... Bir de zırh temni etme vardı sanki. Sipariş verebiliyordun galiba, o nasıl oluyor?
Yine şehir meydanına gidiyorsun. Eğer atandıysa At Satıcısı , Silah Ustası , Zırh Ustası var. İstediğini seçip , istediğini sipariş ediyorsun. Yapımı bitince oyun seni bilgilendiriyor gidip silah , at , zırh ne istediysen alıyorsun.

En iyi devlet:Kırım(Gariban ama iyi)
En Sevdiğiniz Lord:Beyazıd Han (Seni görmek ne güzel diyor bana seviyorum herifi)
Memişli en iyi lady:Kadın karakter ile başladım için ben. Alevtina
En iyi asker:Kanatlı HussarNokhor (Kesinlikle best)
En güçlü krallık:Lel kırım Elbette Rusya
En güçlü asker:Veteran İşveç İsveç atlısı (Armet + Safkan At)
En iyi item : Kara güzel Kara Gürz (Başka ne beklemiştin?)
En iyi kale :Kamaniçe
En iyi köy:Kırıma ait Azov denizi yakınlardaki köy (adı aklımda değil) Buca ve Sivaş (Sivaş ı dikkatlice gezerseniz bir easter egg bulacaksınız diyelim.)

Conchobhar said:
En iyi devlet:Kırım(Gariban ama iyi)
En Sevdiğiniz Lord:Beyazıd Han (Seni görmek ne güzel diyor bana seviyorum herifi)
Memişli en iyi lady:Kadın karakter ile başladım için ben.
En iyi asker:Kanatlı HussarNokhor (Kesinlikle best)
En güçlü krallık:Lel kırım Elbette Rusya
En güçlü asker:Veteran İşveç atlısı
En iyi item : Kara güzel
En iyi kale :Kamaniçe
En iyi köy:Kırıma ait Azov denizi yakınlardaki köy (adı aklımda değil)
En iyi Köyün konumu vermişsin. Adını da ben vereyim ; Bucak. Ayrıca Rusya'nın güçlü askeri çok fazla olmadığı için güçlü bulmuyorum ben.Ama kaleleri güçlü o ayrı konu.

Teşekkürler hataları düzelltim bu arada.Halen kara gürz varken insanların en iyi item olarak kılıç göstermsini anlamıyorum.

+Yeniden yazıyorum
En güzel Krallık:Kırım Hanlığı Çünkü kırım hanlığı Kazak ve Rusya tehtidinde başlıyor oyuna.Açıkcası Kırım kaleleri hızlıca kuşatıp savaşın gidişatını kendi yönünde çevirmiş gibi gözüksede aslında sonradan kaybediyor.Player olarak o kaleleri korursanız Kırım kazanabilir.
En güzel hatun:Alevtina İsimde yazım hataları olabilir.Eğer hata varsa şöyle tanıtayım Alevtina Kaffadaki köleciye 5000 taler verip yerini öğrendiğimiz ve haremden kaçırdığımız boyarın kızı.Bence oldukça güzel.
En güçlü piyade:Veteraan Kılıç Ustası Anlatmaya gerek yok ama eğer bilmiyorsanız.Armet + El işi Kara Zırh + Ölümcül Svadya çiftelli kılıcını yanına koyduğumuzda kürdan gibi gösteren bir kılıç = Kaos
En kullanışlı asker:Çerkez En hızlısı bir at mükemel bir ok ve kalkan güzel bir yakın silahla birleşirse ne olur sorusunun zırh eklenmiş hali
En güçlü atlı birlik:Çar Muhafızları  Nokhora tek atan Kanatlı Hüssarın Kanadını kıran İsveç Atlısına gününü gösteren başka kaç atlı birlik kaldı?
En güçlü item:Kara Gürz Açıklamaya gerek varmı bunun gibi bir silahı.
En kullanışlı menzilli silah:El işi Flemen yapımı Karabina İkili atışı bu silah yapıyordu diye hatırlıyorum.Oldukça hoş bir özellik bu.
En güzel item:El işi türk yapımı misket  Bu silah beni attan indirip tüfekçi yapacak kadar güzel işlemelerine bakarken kaç kurşun yiyip bayıldım bilemiyorum.
En kötü hükümdar:Rus Çarı Yahu sen niye beni zindana atıyorsun bi dinlesen beni senin hizmetine gireceğim.Gerizekalı işte.
En iyi hükümdar:İslam Giray Han Adı güzel hem yakışıklı maşallah o yaşa rağmen o saçlar yakışıklı yahu.Ayrıca kişiliği de hoş.
En iyi taht talibi:Christina(İsveç)  Aslında Razin derdim adamı öldü sanıp kral atamak nedir yahu  :???: ama o da Rus senaryosu sonunda kapak atıyor.Bence Christina kraliçe olmalıydı.Kadın diye bu yapılmazki.Dat adalet.
En kötü taht talibi:Radzill(Lehistan)  Lehleri yıkıyoruz hala bana tavtava yapıyorsun.Haritayı fehtih ediyoruz adama bize nasıl teşekkür ediyor.Uydura uydura kara gürz sihirli değil diyip alarak.Hee hain ilan eden bu değilmiydi?Hikayeside palavra inanmıyorum.
En iyi yoldaş:Aigadras  Seviyom bu adamı Mahteldin erkek versyonu bande asilim ama toprağımdan sürüldüm diyor bana yardım edersen sen ne dersem yaparım diyor.Hemde bana güzel güzel hitap ediyor.Mahteld öylemi onu yanımıza alırken bize fukara değilsen para ver diyor.Grup ekranıda Ne var der gibi konuşuyor.Kendini elit sanan ukala
En kötü yoldaş:Drakulanın p**i olan yoldaş  Dat racisim.Benim anamın anası drakula ile yattı.Türk getirinde kanını içeyim diyor.Get out!
En sevdiğim yoldaş:Victor ve Nogay Victor hem iyi dövüşüyor hemde iyi kalpli.Hikayesindeki kız sadece parasını yemiş olsa bile sıf o kız için bizden borç istiyor.Nogayda tamam at hırsızı ama borcha gibi tamam abi ben hatamı bildim artık sen ne dersen o olsun der gibi bana.
En güçlü devlet:İsveç 10 oyunumun 9 unda Rusları ve Lehleri aynı anda yenip Kırıma savaş açıyor.Heyt Bee
En güçsüz devlet:Gariban Kırım Hanlığı  Abi adam hep Kazakları destekledi ama ne oldu leh yalancısı aklına girdi kazaklara düşman oldu.Şimdi Rusya ve Kazak gangbang yapıyorlar.Lehlerde ihanet ediyor çoğu zaman.Bir isveç eksik derken namussuz isveç savaş açıyor.
En iyi köy:Sivash  Talwordsün casusa kadın kıyafeti verip gezdirmesinden sonra yapıtğı en büyük trollük bu köyde.Etrafa iyi bakarsanız sizde ne demek istediğimi anlarsınız.

Conchobhar said:
En iyi köy:Sivash  Talwordsün casusa kadın kıyafeti verip gezdirmesinden sonra yapıtğı en büyük trollük bu köyde.Etrafa iyi bakarsanız sizde ne demek istediğimi anlarsınız.

Ulan oglum merak ettirdin ne trollük var orda??? Yüklü değil wfas

Galiba iki tane kadın şehrin dışında takılıyorlar onu kastediyor. Homofobik misiniz kardeş anlamıyorum ki?.. Şaka bir yana cidden anlamadım easter egg'in ne olduğunu sallıyosun bence

Prosperus said:
Her anlamda Rus Çarlığı :smile:
Rus Çarlığında Karluk Askerleri ve Çar Muhafızları dışında bir numara yok. Sweden is best. Her askeri iyi bir kere. Kekozan Kekozan dolanan Rus Prenslerini ve Şeflerini zımbalayabilen tüfekler sadece onlarda :grin:

Yiğit Gün said:
Prosperus said:
Her anlamda Rus Çarlığı :smile:
Rus Çarlığında Karluk Askerleri ve Çar Muhafızları dışında bir numara yok. Sweden is best. Her askeri iyi bir kere. Kekozan Kekozan dolanan Rus Prenslerini ve Şeflerini zımbalayabilen tüfekler sadece onlarda :grin:
Onuda birazcık öylesine yazdım.Bana görünen kısmı o.Şahsen WFaS'ı Warband'a göre daha az oynamışlığım var ama bu kısa süreçte İsveç Krallığının lordlarının saraylarından dışarı adım attığını çok az gördüm.Geçen gün yine oynuyordum,Leh senaryosunda,adamların kalelerini feth ettim anca öyle çıktılar :smile: Kırım Hanlığı desen,Avrupa ülkelerine nazaran kötü bence.Aslında görev aldığın krallıklar dahada güçlü oluyor.Sana her zaman ''Git şurayı yağmala,git şunu esir al..'' gibisinden görevler verdiği için safında olduğun krallık güçlü oluyor.Ve bugüne kadar gördüğüm kadarıyla,Rus Çarlığı daha iyi bir vaziyette yada Lehistan.

Back
Top Bottom