[WB][SP] Osmanlı 1451 v1.0

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Selamet said:
Hiç ortak olacak yok mu :sad: Arkadaşlar ekibe alım vardır, şu sıraları okullar açılacağı için kimse uğraşama diye düşünüyorum bune ben de dahilim. Katılım olur ise mod devam ederim. Eğer olmazsa sömestır tatilinde sp-mp çıkarmayı düşünüyorum.

Kardeşim Ben Yardım Ederim Çok Fazla Pc başındayım.Lakin hiç birşey yapmayı bilmiyorum kolay bişi varsa söle yapıyım :grin:

Hiç bir şey yapmayı bilmiyorum diyorsun.E nasıl yardım edeceksin? öğretene kadaaar.

Aşağılama yok sözlerimde.Hiç bir şey bilmiyorum diyipte yardım ederim demek anlamsız geliyor.

ChevalierEren said:
Selamet said:
951D43.png

ÖNEMLİ DUYURU!!
MODA İLERİ DÜZEYDE KODLAMACI ARANIR

v0.5 Sürümü İçin Tamamlananlar

Memlük Troopları
Başlangış Görevi (%50)
Harita İkonları
Sahneler (%20)
İtemler
Taraflar
Menüler
Harita
Müzikler

22jGkL.png
    Çok uzun zaman önce,küçük bir köyde Dünya'ya gözlerini açtın.O zamanlar her çocuk gibi masumdun; ne savaştan anlardın ne de intikamdan... Baban sana ve kardeşlerine tahdadan kılıçlar ve kalkanlar yapardı.Kardeşlerinizle savaşırmış gibi oynardınız.Kılıcın dokunduğu kişi şakacıktan ölmüş gibi yapardı , o zamanlar oyundu bunlar.Baban sen 10 yaşlarındayken savaşa gitti,fakat birdaha haber gelmedi ondan.Annen üzüntüden felç geçirdi , yıllarca ona ve kardeşlerine baktın.Paranız yoktu,sen avlanarak yemek getirdin,odun keserek para kazandın.Sürünerek geçinmeyi öğrendin.Birgün eve geldiğinde anneni ölmüş buldun,.kaçınıılmaz olan yerini bulmuştu çoktan.Şaşırmadın bile.

Babandan kalma yayını ve okunu aldın ve yola koyuldun...Madem artık köyde bir amacın kalmadı ; artık sende savaşarak geçineceksin!
Uzak diyarlardan birine gitmeye karar verdin senle aynı kaderi paylaşanlardan bir ordu kurdun evlendin 1 oğulun oldu ve savaşlarıyla anılan bir yere.Osmanlı İmpratorluğu'nun barışı yaydığı topraklara gitmeye ve Osmanlı için savaşıp cihana hakim olmaya!!!

j4Bl29.png
- Yeni harita
- Yeni Sancaklar
- 500 Yeni İtem
- Yeni trooplar
- Deniz savaşları
- Yeni Efektler
- Tarihten Kişiler
- Deve ve Fil
- Handa Yazı-Tura
- Raporlar Menüsünden Siyasi Haritayı İnceleme
- Raporlar Menüsünden Devletlerin Asker Ağaçlarını İnceleme
- Yeni Kaplamalar
- Oba ve Yeni Sceneler
- Yeni 13 Müzik (Savaş ve Menü Müziği )
- Osmanlı askerlerine Özel Ocak Sistemi
- Obadan ve Ocaklardan Asker Satın Alma
- Han Animasyonu
- Irk Seçimi
- Din Seçimi
- Yeni Müzikler
- Yeni Zırhlar
- Yeni Kılıçlar
- Yeni Kalkanlar
- Yeni Atlar
- Yeni Lordlar

N5kM4Q.png
- Osmanlı devleti
- Karamanoğulları Beyliği
- Bizans
- Macaristan
- Memlûk Sultanlığı
- Moldova
- Papa devletleri
- Kırım Hanlığı
- Dulkadiroğulları Beyliği
- Akkoyunlu Devleti
- Kıbrıs Krallığı
- Trabzon Rum imparatorluğu
- Mora Despotluğu
- Bosna
- Lehistan
- Obalar (Devlet değil)

Yv4zlA.png

meml%25C3%25BCk%2Bacemisi1.jpg

meml%25C3%25BCk%2Bacemisi.jpg
ARAP%2BASKER%25C4%25B0.jpg

ARAP%2BASKER%25C4%25B01.jpg
Apar%2Bpiyade.jpg

Apar%2Bpiyade1.jpg
ARAP%2BKIDEML%25C4%25B0%2BP%25C4%25B0YADE.jpg

ARAP%2BKIDEML%25C4%25B0%2BP%25C4%25B0YADE2.jpg

ARAP%2BKIDEML%25C4%25B0%2BP%25C4%25B0YADE1.jpg
arap%2Batl%25C4%25B1s%25C4%25B1.png

arap%2Batl%25C4%25B1s%25C4%25B11.jpg
arap%2Bk%25C4%25B1demli%2Bs%25C3%25BCvari1.png

arap%2Bk%25C4%25B1demli%2Bs%25C3%25BCvari.png
arap%2Bok%25C3%25A7u.jpg

arap%2Bok%25C3%25A7u1.jpg
ARAP%2BKIDEML%25C4%25B0%2Bokcu.jpg

ARAP%2BKIDEML%25C4%25B0%2Bokcu4.jpg

ARAP%2BKIDEML%25C4%25B0%2Bokcu2.jpg

ARAP%2BKIDEML%25C4%25B0%2Bokcu1.jpg
arap%2Bmuhaf%25C4%25B1z%25C4%25B12.png

arap%2Bmuhaf%25C4%25B1z%25C4%25B11.png

arap%2Bs%25C3%25BCvari%2Bmuhaf%25C4%25B1z.png
arap%2Bmuhaf%25C4%25B1z.jpg

arap%2Bmuhaf%25C4%25B1z1.jpg
meml%25C3%25BCk%2Bk%25C4%25B1p%25C3%25A7ak%2Baskeri.jpg

meml%25C3%25BCk%2Bk%25C4%25B1pcak%2Baskeri1.jpg
K%25C4%25B1pcak%2Bs%25C3%25BCvarisi.jpg
k%25C4%25B1pcak%2Batl%25C4%25B1%2Bok%25C3%25A7u2.jpg

k%25C4%25B1pcak%2Batl%25C4%25B1%2Bok%25C3%25A7u1.jpg

k%25C4%25B1pcak%2Batl%25C4%25B1%2Bok%25C3%25A7u.jpg
k%25C4%25B1pcak%2Bs%25C3%25BCvarisi%2Bdeneyimli.jpg
d.okcu%2Bk%25C4%25B1pcak.jpg

aoXkD7.png

Selamet (Her telden)

EV3vqv.png

-----TEŞEKKÜR-----

- Öncelikle HyperChargeye kendi işleri olduğu halde elinden geldiğince yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

- Dragon Caliph
- Partizanes
- Cèsar de Quart
- Lord of Shadows

-----OSP-----
- Face Improvement Project
- Njunja eastern
- Rus armour pack
- Rubik - siyasi harita kodu
- Crusaders Way Expiation mod
- Al_mansur map icons
- İggorbb  osp
- Flintlock Firearms OSP
- Arab Equipment
- wei xadi armors
- freelancer
- Fred's armours
- Frozenweapons
- Elephant

Dl3nRZ.png

Code:
[center][url=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,336639.0.html][IMG]http://i.hizliresim.com/lL7PZJ.png[/IMG][/url][/center]

Code:
[center][url=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,336639.0.html][IMG]http://i.hizliresim.com/o2gqVb.png[/IMG][/url][/center]

Kardeş Memlük ordusunda sanırım hiç Arap yoktu sadece Türkler ve Kıpçaklar vardı.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Meml%C3%BBk_Sultanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1#Meml.C3.BBk_Ordusu
Yanlışım varsa kusura bakma.

Acemi Askerlerin Zırhları Renkli Renkli,Zengin Zırhı Gibi Duruyor.O zamanlar Boya Çok Pahalı. Ama Önemsiz Bir Detay Diyorsan, Tamam o da Doğru.

NedenBuKadarCİddisinSen said:
Selamet said:
Hiç ortak olacak yok mu :sad: Arkadaşlar ekibe alım vardır, şu sıraları okullar açılacağı için kimse uğraşama diye düşünüyorum bune ben de dahilim. Katılım olur ise mod devam ederim. Eğer olmazsa sömestır tatilinde sp-mp çıkarmayı düşünüyorum.

Kardeşim Ben Yardım Ederim Çok Fazla Pc başındayım.Lakin hiç birşey yapmayı bilmiyorum kolay bişi varsa söle yapıyım :grin:

Black Dead said:
Hiç bir şey yapmayı bilmiyorum diyorsun.E nasıl yardım edeceksin? öğretene kadaaar.

Wings 3d İle Modelleme Yapabilir 1-2 saat Youtube'dan Ders İzler. Modelleme Yapmak Çok da zor Değil diye Düşünüyorum. Morghs ile item ve asker Özellikleri Düzenleyebilir, Bu da çok zor değil.

CavalryMan said:
Black Dead said:
Niye yoldaşlara hikaye yazabilir vs vs insanları aşağılamamak gerek .
Black Dead said:
Aşağılama yok sözlerimde.Hiç bir şey bilmiyorum diyipte yardım ederim demek anlamsız geliyor.

Evet Aşağılamak İçin Söylenmiş Bir şey değil bence. Hikaye yazma kısmını lider kendine saklar diye düşünüyorum, Olayların ana konusunu, Akışını Başkasına Bırakmaz Heralde. Ama Yine de Olabilir Belki.

CavalryMan said:
Black Dead said:
Azimli sıçan ( fare ulan fare azimli dedim azimle demedim )  mermeri deler derler hacı :grin:

:grin:  :grin:

Black Dead said:
Her mesajı uzun uzun cevaplamanı anlamıyorum...

Hepsi Bir Seferde Aradan Çıksın Spam Olmasın dedim, Ayrıca Bütün Yorumları Okuyunca Söyleyecek Yazacak Çok Şey Oluyor  :shifty:  :grin:  :mrgreen:

Edit : Söyleyecek değil Yazacak Olmalı, Sonuçta Yazıyoruz.

Re : Teşekkürler Düzeltiyorum

Önemli Değil.  :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom