[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
outdoor_beautiful_land daki çalan müziğin adı ne ya insanı bağlıyor oyuna modu daha da güzel yapmış harika seçm

Haklısınız tabi. Benim aslında planım modu ilk versiyonu olarak bu ekilde çıkarıp 2. versiyonda yeni görevler, daha çok asker , kale ve lord eklemekti. Bir sürü planım vardı fakat yukarıdada bilirttiğim gibi modül sistem dosyam silindi, modu devam ettirmek açısından modul sistemi tekrardan yapmaya başladım ama bu seferde değişik değişik hatalar verdi oyun,mahalesef bu yüzden modu bu şekilde bırakmak zorunda kaldım.

Osmanlıyla safeviyi birleştirebilceğiniz bi görev eklemeyi planlıyodum en başta zaten. Çaldıran Savaşının olmasını engellicektiniz. ama olmadı işte modül silindi, tekrarda hazırlayamadım.

selcuk43 said:
outdoor_beautiful_land daki çalan müziğin adı ne ya insanı bağlıyor oyuna modu daha da güzel yapmış harika seçm
eski dosyalara bakarken buldum.  parça Farid Farjada ait

@ Salih ve Dede yukarıdaki mesajlarda açıkladım dostum gelip gelmiceğini

yeni planlarım var, hatamı telafi edicem ancak bu mod için fazla bişey yapamıcam 2. versiyonda. başka bir moda başlamayı planlıyorum çünki

Modül dosyamı 12 saatlik bi mücadele sonucu bulabildim.

V2
yapabilirsem yeni görevler
OSP eşyaları ( asker kıyafetlerini, atlar vs sadece)
birlik düzenlemeleri
bazı köy eklemeleri
ve birkaç özellik sonucu çıkarıcam.

istek olmassa çıkış süresinin kısa olucağını sanmıyorum.

Senaryo,yeni görevler ve başka şehirler kaleler ve köyler eklesen yeter bence.İtemler Nativedeki gibi kalsın en azından itemleri değiştirilmemiş ilk Osmanlı döneminde geçen mod olur :grin:

Fazla item ekliceğimi sanmıyorum zaten. avrupa askerlerine yoğunlaşıcam  :smile: Osmanlı ve safevi askerlerine fazla yoğunlaşmicam, elbet bi kaç düzenlemeler olcak ama bildiğiniz eşyalar olucak. bi kaç tene osp eklerim yani.

Kardes ben oyuna giriyom ama oyundan atiryor ne yapabilirim?surum 1.158 baska bi surumumu destekliyormu acaba bide hatayi asagiya koyucam:

Oyununu orjinal alıp oynamalısın en az versiyonun 1.165 olmalı, yoksa bu tür hatalar alabilirsin tabi. Yada internette Safeguard32.dll dosyasını indirip oyunun dosyasına atmalısın.
Sorunun devam ederse pm at, yardımcı olmaya çalışırım.

@HDTalhaHD
Teşekkürler, v2 1 2 aya elinizde takipte kal.

ChevalierEren said:
Oyununu orjinal alıp oynamalısın en az versiyonun 1.165 olmalı, yoksa bu tür hatalar alabilirsin tabi. Yada internette Safeguard32.dll dosyasını indirip oyunun dosyasına atmalısın.
Sorunun devam ederse pm at, yardımcı olmaya çalışırım.

@HDTalhaHD
Teşekkürler, v2 1 2 aya elinizde takipte kal.

Safeguard32.dll yi bulup oyuna aticam olmazsa 1.165 yuklucem olmazsa sana bildiririm

Köylerin yarısıdan çoğunu ekledim, kalelerse bitmiş durumda.
yeni birlikler ve osp eşyalarından sonrada seneryoya başlıyorum.
Eylülün ortalarına doğru V2yi çıkartıcam.

165 üstü versiyonlarla uyumlu.
çoğu native eşyası olduğundan dolayı alt sürümlerdede oynanabilir sanırım ama hatalarla karşışabilirsiniz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom