[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Users who are viewing this thread

Bir sorunla daha karşılaştım :smile: Oyunda Kral bana toprak vermediği için bağlılık yeminimi bozdum lakin ne krallık ismi değiştirmem için ne de başkan atamam için uyarılar gelmedi haritada Kaffa şehri benim olmasına rağmen '' Senin Destekçilerin '' isimli bir krallığa sahibim bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır ve başkan atamamın şehrime ?

modda bir hata var onu düzeltirmisiniz konstantiniyyeden esir kurtaracam gardiyana hemen ver anahtarları diyorum ama saldırmıyor bende ona saldıramıyorum haliyle kısır döngü nir ara fırlatma hançeri ile aldım lavugu sonra esiri aldım bu sfer kurtardıgım esir bana saldırıyor ve gene olmuyor görev
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Selçuklu devletin asker ağacının aynısını kendi krallığım için yapmak istiyorum yardımcı olabilicek varmı acill lütfenn.  :ohdear: :ohdear:

:???:

diplomasi modunda mı neydi kültür seçme şeysi vardı bundada olsa işim koaly olurduda :sad: yok

Bir hata buldum,şimdi biz kaleye girmek için 200 nama ihtiyacımız var değil mi? şimdi ben şehir meydanına gittim oradan kale muhafızına dedim ki içeri gireceğim o dedi silahını ver içeri girirsin dedi çat diye girdim yani söyleyeyim. kolay gelsin :grin:

Mod Çok Güzel Fakat Oyundaki yeni hisar ve köyler çok can sıkıcı yeni bir günceleme getirseniz hisar ve köyleri kapatma seçeneği getirseniz çok daha güzel olur inanın o hisar ve köyler modun sadece tadını kaçırtıyor zaten temizlemek çok daha zor bir tek hile ile bitirebilirsiniz ama oda çok uğraştırıcı umarım bi kaldırma seçeneği eklersiniz modunuz çok güzel başarılarınız devamını dilerim :grin: :grin: :grin:

Öncelikle selamlar, modu oynamaya devam ediyorken farklı devletlerden tarafıma geçen lordlarla aramızdaki ilişki sürekli düşüyor bunun sebebi nedir acaba ?
Teşekkürler.

alihan16dede said:
Öncelikle selamlar, modu oynamaya devam ediyorken farklı devletlerden tarafıma geçen lordlarla aramızdaki ilişki sürekli düşüyor bunun sebebi nedir acaba ?
Teşekkürler.

Lordlarına toprak vermediysen veya hiç toprakları yoksa ilişkin düşer belli aralıklarla.

YENİ GÜNCELLEMEDE DİPLOMASİ MOD GELSİN !!! LÜTFEN

Yapımcıya sesleniyorum mod güzel ama bir eksik yönü var sırf o yüzden tat vermiyor! Diplomasi Mod !!!!

Yeni Devlet Kuruyorum, komiser ,bakan, muhasebeci vs yok ve şu şehrin etrafında devriye oluştur veya şu şehri yönet diyemiyorum
!!!!!
Diplomasi modu ve bunlar olmazsa eğer Kral olmak saçma bu oyunda tat vermiyor kocaman kral gidip şehir şehirmi gezcem inşaları düzenlemek için yada devriye atacam mesela oda yok komiser muhasebeci bakan başkan cart curt yok böyle krallık olmaz.

jozefer066 said:

Yapımcıya sesleniyorum mod güzel ama bir eksik yönü var sırf o yüzden tat vermiyor! Diplomasi Mod !!!!

Yeni Devlet Kuruyorum, komiser ,bakan, muhasebeci vs yok ve şu şehrin etrafında devriye oluştur veya şu şehri yönet diyemiyorum
!!!!!
Diplomasi modu ve bunlar olmazsa eğer Kral olmak saçma bu oyunda tat vermiyor kocaman kral gidip şehir şehirmi gezcem inşaları düzenlemek için yada devriye atacam mesela oda yok komiser muhasebeci bakan başkan cart curt yok böyle krallık olmaz.

^^

Arkadaş haklı çok daha hoş olur eklenirse bence de

Krallık askerlerini yapmak için gerekli olan eşyalar karmakarışık ve insanı bezdiriyor buna ayrı kategoriler ekleyebilir misiniz ? yada sıraya koyabilir misiniz diğer yamada şimdiden teşekkürler  :smile: :smile: :smile:

jozefer066 said:

!!!!!

Bu olsa çok hoş olurdu.

Modda çok fazla bug var bunların düzeltilmesi gerekli bu buglardan ufak bir tanesi bile oyununuzu mahvedebiliyor.

1-)Gemi satın alıp denizin yürünebilen tarafından karaya çıkarsanız oyun boyunca +15 hareket hızınız oluyor.
2-)Asi Köylülere istediklerini soruyorum. Sorduktan sonra zorunlu olarak savaş paneli çıkıyor karşıma.
3-)Ordusuna girdiğiniz lord veya kral kaleye veya şehre girince sürekli Komutanını izle paneli çıkıyor ve sizi zorla şehre girmeye zorluyor. Burada bekle diyorum tekrardan komutanını izle paneli çıkıyor.

Gerçekçi kayıt sistemi ile oynayan bir oyuncu olarak sürekli bu buglardan hesabımı silmek zorunda kalıyorum bu basit bugların düzeltilmesi lazım.
Onun dışında çok güzel bir mod.  :smile:

Selamın Aleyküm millet.Benim oyunda Selçuklu,Haşhaşi,Eyyubi,Bulgar ve Moğolların lord isimleri native de ki gibi lord isimleri ama diğer devletlerin ki normal oyunu sildim yükledim steamden dosya doğrulaması yaptım modu sildim yükledim ama hala aynı ingilizceye geçince isimler düzeliyor ama ingilizce de oynamak istemiyorum sorun nasıl çözülebilir?

Back
Top Bottom