[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Users who are viewing this thread

BoluBeyi1 said:
Hocam savasa girdigimde benim askerlerimin uzerinde sancagimin resmi cikiyor ancak benim yanimda savasa giren lordlarin askerlerinin uzerinde sancak resmi cikmiyor bu sorunu nasil duzeltebilirim?
Mod sürümü kaç?En son sürüm v2.23 olsun, tabi onda kendi bayrağını oluşturma yok, birde  görüntü atsana sana zahmet.

bende ayarlar yükleniyoru geçince durduruldu diyor oyun sürümü 1.172    directx9 da çalıştırdım
ramim 4gb ve 64bit  neden boyle yapıyor bu modu çok istiyordum

darkeagle said:
bende ayarlar yükleniyoru geçince durduruldu diyor oyun sürümü 1.172    directx9 da çalıştırdım
Başlangıç ayarlarından dokuları ihtiyaç halinde yükle seçili olsun.

@ImmorTaLTurk98Diplomasi ekli olmadığından bakan atanmıyor.

Oyunda Selçuklu derebeylerinin isimleri haritada Emir gözüküyor.Ama konuşma ve savaşta lord khavel,vuldrat gibi isimler çıkıyor ne yapmam lazım?

Karakter oluşturma ekranından itibaren hayvan gibi kasıyor. Ayarları en düşük yaptım hiç bir fark olmadı başka modları canavar gibi çalıştırıyor bunu oynayamadım bir türlü. Hiç bir şekilde giremiyorum bu arada oyuna çünkü oyun 3-5 saniye aralıklarla tepki veriyor.

Dubbio said:
Karakter oluşturma ekranından itibaren hayvan gibi kasıyor. Ayarları en düşük yaptım hiç bir fark olmadı başka modları canavar gibi çalıştırıyor bunu oynayamadım bir türlü. Hiç bir şekilde giremiyorum bu arada oyuna çünkü oyun 3-5 saniye aralıklarla tepki veriyor.
Warband sürümün güncel olsun, en az 1.165 olmalı, sistem özelliklerin nasıl?
@ImmorTaLTurk98 Warbandı ve modu tekrar kur,

frozenpainter said:
Dubbio said:
Warband sürümün güncel olsun, en az 1.165 olmalı, sistem özelliklerin nasıl?
@ImmorTaLTurk98 Warbandı ve modu tekrar kur,

Sorunu düzelttim hata bendeymiş sen zaten sistemi 32 bit olanlar şu videodakileri yapsın demişsin ben onu kaçırdım.

Bu arada 2 önerim var.

* Develerin çok daha yavaş koşması sağlanabilirmi? Adamın altında deve var at gibi koşturuyor.
* Mümkünse Haşhaşilerin devlet rengi siyah olsun yeşil hiç gitmiyor Harzemşahlar ile renk değişimi yapsalar daha hoş olur.

Bunun dışında öyle bir mod yapmışsınız ki kafamı kımıldatmadan oynuyorum fıtık olacağım.  :mrgreen: Emekleriniz için teşekkürler.

frozenpainter said:
darkeagle said:
Başlangıç ayarlarından dokuları ihtiyaç halinde yükle seçili olsun.

@ImmorTaLTurk98Diplomasi ekli olmadığından bakan atanmıyor.
teşekkürler oldu çok saol

İlk görevi yap diyorum yapıyorum özgür olarak devam et diyorum selçuklu ile aram bozuluyor para topluyorum arayı düzeltmek için yalnız burada şöyle bir sorun var herhangi bir selçuklu derebeyini kale de veya şehir de ziyaret edersem problem yok parayı verip kurtuluyorsun ama harita üzerinde denk gelirsen ayvayı yedin 2 seçeneğin var teslim olmak veya savaşmak keşke parayı verip kurtulabilsek.

Birde benim oyunum da Kudüs çok değersiz bir şehir olarak görünüyor ismi cihat ve haçlılar olan bir modda en önemli şehirin kudüs olması gerekmezmi? Haçlılar geldi kuşattı Eyyübiler asker bile göndermedi.  :mrgreen:

benm bilgisayarım 64 bit fakat v2 full sürümü indirince rardan çıkarırken sağlama toplamı hatası /dosya bozuk gibi hatalar alıyorum doyayı koru diyorum fakat 1.9 gb rar dan 700 mb dosya çıkarıyor bir kere tam dosyayı cıkarabildim fakat bu seferde oyuna girince ını dosyalarını işlerken runtime hatası aldım normalde 32 bit de bu sıkıntı oluyormuş ama benimki zaten 64 bit yani bu işin içinden cıkamadım elimde rar var dosyaları çıkaramıyorum doğru dürüst bir kere becerebilmiştim tam dosyayı çıkarmayı onunda runtime hatası vardı sinirden silmiştim tam dosyayı şimdi rardan da çıkaramıyorum rar sildim çıkmadı son sürümünü yükledim yine düzgün çıkmadı yeniden indirdim indirirken birşey olmuştur diye yine çıkmadı çıksada runtime hatası devam ediyor 2000 den 2017 ye kadar c++ visual ıvır zıvırlarını kurdum kaç defa yeniden başlattım pc yi yok o runtime işini atlatammıştım bu sorunları nasıl hallederim format attıracak bana bu iş onada üşeniorum yardım pls :smile:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rardan 3.46 gb olarak dosyayı yine çıkardım önce arşivi onardım sonra bozuk dosyaları koru şeklinde çıkardım ve modulese attım directx 9 da çalıştırdım

fakat bu sefer INI dosyasını işlerken Çalışmayı durduruyor warband sürümü 1.172 ayarlar normal sorun bu nasıl çözerim ? not daha önce hicbir modda hiç sıkıntı yaşamadım sadece bu modda sıkıntı oluyor cihat ve haçlılar v1 de de sorunsuz açmıştım takılmıştım ama v2 böyle v1 indirim üstüne v2 yi atmam birşey değiştirir mi acaba  :?:

sfenks237 said:
benm bilgisayarım 64 bit fakat v2 full sürümü indirince rardan çıkarırken sağlama toplamı hatası /dosya bozuk gibi hatalar alıyorum doyayı koru diyorum fakat 1.9 gb rar dan 700 mb dosya çıkarıyor bir kere tam dosyayı cıkarabildim fakat bu seferde oyuna girince ını dosyalarını işlerken runtime hatası aldım normalde 32 bit de bu sıkıntı oluyormuş ama benimki zaten 64 bit yani bu işin içinden cıkamadım elimde rar var dosyaları çıkaramıyorum doğru dürüst bir kere becerebilmiştim tam dosyayı çıkarmayı onunda runtime hatası vardı sinirden silmiştim tam dosyayı şimdi rardan da çıkaramıyorum rar sildim çıkmadı son sürümünü yükledim yine düzgün çıkmadı yeniden indirdim indirirken birşey olmuştur diye yine çıkmadı çıksada runtime hatası devam ediyor 2000 den 2017 ye kadar c++ visual ıvır zıvırlarını kurdum kaç defa yeniden başlattım pc yi yok o runtime işini atlatammıştım bu sorunları nasıl hallederim format attıracak bana bu iş onada üşeniorum yardım pls :smile:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rardan 3.46 gb olarak dosyayı yine çıkardım önce arşivi onardım sonra bozuk dosyaları koru şeklinde çıkardım ve modulese attım directx 9 da çalıştırdım

fakat bu sefer INI dosyasını işlerken Çalışmayı durduruyor warband sürümü 1.172 ayarlar normal sorun bu nasıl çözerim ? not daha önce hicbir modda hiç sıkıntı yaşamadım sadece bu modda sıkıntı oluyor cihat ve haçlılar v1 de de sorunsuz açmıştım takılmıştım ama v2 böyle v1 indirim üstüne v2 yi atmam birşey değiştirir mi acaba  :?:
v2 yi indir sonra v2.23 yükseltme sürümünü indir.İndirirken internetinin kesilmediğinden emin ol.Son olarak başlangıç ayarlarından dokuları ihtiyaç halinde yükle seçili olsun.

dostum dün format attım pc ye oyunu kurdum sonra winrar kurdum sonra winden çıkardım aynı hataları aldım sağlama toplamı hatası ve arşiv tanımlanamayan sonu neyse onardım tekrar sonra çıkardım bozuk dosyaları koru şeklinde attım modülese açtım bu sefer runtime hatası vb gelmedi Inı soyalarının işlmede kısmında D nin üstünde runtime hatası geliyordu önceden şimdi ise windows çalışmayı durduruyor Inı Dosyar ı ve d arasında tamda ekran kartı sürücüsünü hallettim dll leri yüklediğim istediği visual leri yine yükledim denedim yine olmadı bu arada v2.23 ü yapıştırdım denedim aynı yapıştırmadan da aynıydı dokuları ihtiyaç halinde açık tek işlemci vs vs bütün ayar kombinasyonalrı ile denedim yok rarı flash a atıp evdeki diğer leptopta çıkardım yine arşiv hatası vardı v2 yi iki kere indirdim sıkıntı indrirken mi diye ama bu gün internet kafeye girip orda denicem yüklicem indiricem bakalım orada açaçak mı sıkıntısız ordan indirdiğim dosyayı gelip kendimde deneyeceğim bakalım :smile: Dosyalar bozuk diyor ya indirirken crc hatası mı oluyor ne oluyor acaba ondan şüpeliyim bu arada ilgilendiğin için saolasın bakalım şu işi yapayım yine dönceğim sorun çözülürsee çözülmezsede :smile:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

çözdüm sonunda açtım sorunsuz internet kafede indirmeye gittim yasakmış adamda açmadı indiremedim eve geldim indirirken bazı seçenekler var kapasite gösteriyor Eu mu ne seçtim avrupa heralde ordan indirdim arşivi sorunsuz açtı çıkarırken dosya bozuk hataları vermedi güncellemesini yapıştırıp açtım oyunu sorunsuz girebildim

Modu yapan arkadaşların eline sağlık V3 de çıkar umarım kolay gelsin

Kendi savaş müziğimi eklemek istiyorum da acaba sizin eklediğiniz bu müziklerden hangisi savaş müziği?

Edit: Şehirlerin ve kalelerin üzerinde kale veya şehir olduğu yazsa daha güzel olur.

Back
Top Bottom