Warband Multiplayer Önerileri (Resimli)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

naruk

Merhaba Warband'da  multiplayeri daha zevkli hale getimek için birkaç önerim var sizde okuyup yorum yaparsanız sevinirim :grin:

1- Adam öldürünce insanı gaza getiren bir belirti çıkması

Örnek Resim : 

Art arda birden fazla öldürünce ordaki x1 yazısı x2 x3 olacak tabi (bildiğimiz kombo işte)

2-Okçular için (Fırlatmalı Silahlar ve Arbalet içinde Geçerli tabi) adamı kafadan vurunca şöyle bir belirti çıkması

Örnek Resim :

3-Oyunun birncisi'nin (skoru en yüksek olan) üstünde bir belirteç olacak

Örnek Resim :

' Felon said:
O yazıların çıkması dikkati fena dağıtır hele ki maçlarda,iyi olmaz bence.
Onuda düşündüm isteyen ayarlardan kapatibilcek şahsenbenim oynadığım başka bir  oyunda var benim hiç dikkatimi dağıtmıyor hatta gaza getiriyo insanı :grin: :grin:

Ayrıca bu çoğu online(ücretsiz) fps oyununda var yani benim fikrim değil

Muratcn DMR said:
Bunlar oyunun gerçekçiliğini düşürebilir bunu da düşünmek lazım.
Demek istediğini anlamadım gerçekçiliği nasıl düşürürki?

Şöyle Düşürür: Sen Gerçek bir Arenada Düello Yaparken Hiç Kafasının Üzerinde Taç Lambası Yada ona benzer bir şey yanan birini gördün mü? :mrgreen:
Ayrıca Diyelim En listede en üstteki kişi Pusu Kurdu Kafasında Kocaman Taç Ne İşe Yaradı O Pusu? Kapatmayan biri varsa görebilir kanımca. Ha ama eklense güzel olmaz mı olur tabii.

tlgklz said:
Şöyle Düşürür: Sen Gerçek bir Arenada Düello Yaparken Hiç Kafasının Üzerinde Taç Lambası Yada ona benzer bir şey yanan birini gördün mü? :mrgreen:
Ayrıca Diyelim En listede en üstteki kişi Pusu Kurdu Kafasında Kocaman Taç Ne İşe Yaradı O Pusu? Kapatmayan biri varsa görebilir kanımca. Ha ama eklense güzel olmaz mı olur tabii.
Oyunda okadarda gerçekçilik aramamak lazım bence oyun neticede :grin: Ayrıca pusuda neymiş CS oynamıyoruzki :grin: :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom