Warbandın en gücsüz piyade birliği

Warbandın en gücsüz piyade birliği

• Svadya cavusu

Votes: 39 28.5%
  • Rodok cavusu

Votes: 10 7.3%
  • Nord kahramanı

Votes: 8 5.8%
  • Vaegir muhafızı

Votes: 33 24.1%
  • Sarranid muhafızı

Votes: 47 34.3%

• Total voters
    137

Users who are viewing this thread

sellektör

Sergeant
En gücsüz olanı merak ettiğim için soruyorum daha önce arastırmadım varmı diye varsa o konuları acan arkadaslardan özür diliyorum.

ben zorda oynarken rodokların piyadelerini çok çabuk katletmiştim katliam yaparken hiç zorlanmadım. nordlar bile daha güçlü hele kale korumasında  daha uzman okçuları svadya krallığının okçuların dan daha hızlı fakat yayları kötü olduğu için tam verim sağlayamıyorlar grup bölümünden nord askerleriyle konuş seçeneğine tıklayınca oradan  karakter bölümüne geçiyor vede en uzman hale geliyor envartesini yönetseydim kergit yayı verirdim uzman oynamanızı tavsiye ederim o zman daha iyi anlıyorsunuz oyunun akışını kafana ok bile yiyorsun onun için hep sağ sol geri hareketleriyle kendimi kurtardım birde kalkanı kare şeklinde olanı seçin çünkü  yuvarlak kalkanlarda  ayağından ve gövdenden rahat ok yiyor gücü 500 geçik olsun bu da kalkan seviyesini artırmanıza bağlı :grin: kolay gelsin

Ben vaegir muhafızı dedim ne bileyim svadyalı cavusunun kıyafetleri iyi gibiydi :grin:

Edit : Bu oyunu 2-3 senedir oynuyorum svadyalı,kergitli,sarranidli,rodoklu olmadım ilk baslarda vaegirli oluyordum artık nordluyum aga :grin:

AkanzeNothing said:
Ben vaegir muhafızı dedim ne bileyim svadyalı cavusunun kıyafetleri iyi gibiydi :grin:

Edit : Bu oyunu 2-3 senedir oynuyorum svadyalı,kergitli,sarranidli,rodoklu olmadım ilk baslarda vaegirli oluyordum artık nordluyum aga :grin:
Kıyafetle iş yürümez ki.Dayanırsın bir yere kadar sonra kesilirsin.Kalkanlı piyade olduğun zaman bence en güçsüzü svadyadır.Kılıçları iyi değil.Yanlış anlaşılmasın çift elli kılıçları iyi.Sadece kalkanda alınan tek elli kılıçları iyi değil.

Vaegirler o kadar güçsüz değil, Sadece taktiğini bilmen lazım. Bana göre en güçsüzü Sarranid Muhafızı'dır

Nemrod said:
Vaegirler o kadar güçsüz değil, Sadece taktiğini bilmen lazım. Bana göre en güçsüzü Sarranid Muhafızı'dır
Yalnız bazı sarranid muhafızlarında mızrak oluyor.Ben atla saldırınca mızraklar ile vuruyorlar atı şaha kaldırıyorlar sonra hepsi saldırıyor zorluk %85'te oynarsan görebilirsin :wink:

Kral_faust said:
Nemrod said:
Yalnız bazı sarranid muhafızlarında mızrak oluyor.Ben atla saldırınca mızraklar ile vuruyorlar atı şaha kaldırıyorlar sonra hepsi saldırıyor zorluk %85'te oynarsan görebilirsin :wink:

Rodok çavuşunda alası var :wink:

Valla benim fikrim yok.Rodok,Svadya,Vaegir piyadelerinden benim Kergitlerimi deviren yok  :grin:.Taktiksiz olarak denersek şu ana kadar en çok zorlayan Rodok oldu.Ve hiç zorlamayan ise Vaegir.
-------------------
Test ettim en güçsüz piyade Vaegir Muhafızı.

Nemrod said:
Kral_faust said:
Nemrod said:

Rodok çavuşunda alası var :wink:
Bilmiyorum beni en zorlayan kergitler ve svadyalılar çoğu zamanda sarranidler  :mrgreen:

Herkes Sarranid Muhafızı Demiş Sarranid Muhafızı O Svadya Piyadesini Yer Çiğ Çiğ :grin:

Vaegir Muhafızı Diyenleri Kınıyorum.Rodok Çavuşu kadar İyidir.

Yani en kötü Svadya

^^Evo^^ said:
Komple atlı bir ordum var. Haliyle her türlü piyadeyi neredeyse zaiyat vermeden indiriyorum.

Bende Aynısını Yapıyorum Atlılar Yardıryor.Nordun Kahramanı Atlılarla Muharabede Nordun Acemisinden Beter Oluyor :grin:

TaparHan said:
Valla benim fikrim yok.Rodok,Svadya,Vaegir piyadelerinden benim Kergitlerimi deviren yok  :grin:.Taktiksiz olarak denersek şu ana kadar en çok zorlayan Rodok oldu.Ve hiç zorlamayan ise Vaegir.

Bencede Yalnız Bir ŞEy Sorucam KErgitlerle Ben Zaiyatsız Savaş KAzanamadım yav.5 KArgıcı Ölü 10 Yaralı.

Hatta Bir Savaş 5 Ölü 60 Yaralı Verdim Rodoklar KArşısında(Zorluk %111)

Nasıl Zaiyatsız Yeniliyor anlatırsan sevinirim

Su oyunda bitek kergitle savasmak istemiyorum cunku atlı zevksiz oluyor onlar kacıyor biz kovalıyoruz piyadelerle savasmak daha iyi en 2 tane sadece piyade birliği olan ülke var bende nord oldugum için hep rodokla savasıyorum bi kusatmaya gidiyoruz 1 hafta yokuz :grin:D

Back
Top Bottom