VC - Sohbet&Yardım Platformu

Users who are viewing this thread

Oyunu aldım. İndirdim. Heyecanlı bir şekilde multiplayer a girdim. 2 dk geçti geçmedi bir de ne göreyim

QiMqyL.png

Büyük hayal kırıklığı.

Bu hata 4-5 defa tekrar etti.

Bunun bir çözümü var mı? Varsa nedir?

İlginç. Millet genelde Tek oyunculu versiyona girince bu hata ile karşılaşıyor ve güncellemeler ile bu durum düzeltilmiş gibi. Sende Çoklu Oyuncu da yapıyor. Steam kullanıyorsan beta denemelerine katıl. Hatta Steam'in oyunu ve DLC'yi güncellemiş olduğuna emin ol.

Tüm Warband dosyalarını silip yeniden kurdum. Ama o lanet hata düzelmedi. Giden 22.49 a olsun. Bu da bana ders olsun. 10 kişiden 7 si alma diyorsa almayacaksın bir oyunu.

Arkadaşlar kalkan ve zırh takamıyorum kırmızı yazı var gücüm vb yeterli bunu öğrenmem gerekiyor gibi birşey ayzıyor sanırım ne yapmaml azım?

KalradyaLordu said:
Redstone Knight said:
Bırak rgl error'u bende oyunun loading ekranı geçmiyor.
Kaplamalar yükleniyor kısmında 3-4 dk bekledikten sonra geçiyor bende. İlk başta bende açılmıyor sanmıştım. Bekleyince açıldı.

Aşırı ağır yükleniyor. İlkinde yarım saat falan bekledim açıldı. Sonrasında açılmadı bile.

Koleksiyon paketi dün aldığım için çoğu kişi sorunlu diyor Viking Conquest için. Açıkçası biraz tereddüt ettim..

Az önce test etme fırsatı buldum ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Benimde raporum böyle DLC için.

Back
Top Bottom