Var Olan Devletin Tahtına Çıkmak?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
gs1dho452 said:
seferberlıkte bende topluom o kdr :grin: sen butun noyanlarla beraber mı yoksa sadece sancarın ordusunu mu dıon?
Sadece Sancar'ın ordusunu demiştim ama bıraktık biz o işleri.Seferberlik açıp gidip Sancar'ı orda bırakacaktı düşmanın kucağına :grin: Yinde de bizim taktiği kullanmak isteyen olabilir.

mareşalim ztn o zmn sarcarı takarım peşime adamların toplu geldiği zmn bırakırım onu orda yesinler onu esir düşerse ne guzel olur dusmezse bı daha :grin: esir olursa bakalım :smile:

Can I become a king in Mount&Blade Warband? 
Yes now with our expanded political system found only in Warband, you can become a king! You can even promote your companions to vassals by granting them land.

http://www.taleworlds.com/main.aspx
(12. soru)

No, No, No fiko! Orda krallık kurmayı anlatmıyor mu bizim bahsettiğimiz olay farklı. Kendi krallığımızı kurmak değil, svadya vs.'in kralı olmak :wink:

Lord_Arthur said:
Git Sancar'a de ki,şuraya gidin çok rahat alınabilecek bir yer var.Mesela gönder Jelkala'ya.Orda bakarlar icabına.
valla pek bakacaklarını sanmıom yedim ben ordularını cunku :grin: biraz zmn gecsın toplasınlar ordu sonra yollarım... onu yollarken dıoya sancar sanabişi olursa sorumlu seni tutarım dıe ne olur sonuc?

Hiç birşey olmaz :smile:.

Dediğin yer işine yararsa
'Tavsiyene uydum, iyi iş becerdin' gibisinden birşey diyip ilişkin ilerliyor.

Belki dediğini yapıp yenilirse ilişkin gerileyebilir.

nordlar vaegirleri yıktım demın 2 3 kısı sutladı krallıktan benide mareşallikten aldı şüphelendi mi neyitti :grin: ama ben olurum gene mareşal onu bı yolluyum bı yere

Vallaha yok gibi.Ama yapabilen varsa cidden tarihe geçer.Üstüne şarkılar yazılır.Ben bulsaydım herhalde Jose satışları mbw oyuncuları tarafından patlama yapardı.

Arkadaşlar Ben Kral Oldum Hemde Swadyanın Kralı İnanılmaz Birşey Yalnız Save m Yok Ama Olay Şöyle Oldu Ben Isolla İle Tahtı Deviriyodum Isollayı Da Devrince Swadyanın Kralı Olarak Ben Görülüyodum :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom