Vaegir Krallığı

Vaegir hakkında düşünceleriniz

• En iyi krallık

Votes: 5 8.3%
  • Berbat

Votes: 13 21.7%
  • Eh

Votes: 32 53.3%
  • Cevap veremiyorum

Votes: 4 6.7%
  • MUHTEŞEM

Votes: 6 10.0%

• Total voters
    60

Users who are viewing this thread

Vaegir, %135 zorlukta sarranid yayaları mı 2 dakkada kevgire çeviren krallık sanırsam, ama çölde yakaladımıydı memlük ok mok dinlemedi iki seferberlik ordusu birbirine girdi falan vaegir o yönden hep iyi bir anım olarak kaldı, fakat vaegir hiç oynamadım çok iğrenç bir konumu var kergit üstten svadya nord falan giriyorlar pert oluyor.
Ekleme: Piyade isterim diyorsan rodok ol, menzilli silahların her türlü işe  yarıyor, gerisi de piyade koy önüne gömsün kalanını

☺Desperado☻ said:
Okçuları sayesinde iyi .
Ama okçuları süper abi yaa :grin:

Evet okçular harika ama alt edilemeyeck bir şey değil sonuçta :grin:

Native Expansion modunda aşırı şekilde abartıldı bu okçular.''Vaegir Knyaz'' adlı bir okçu çıkarıldı ve okçuluğu 450,Güçlü Germe de 10 galiba.O mod baya zor,okçuların karşısında duramıyorsun.

KhergitKhan said:
İzledikleri taktik çok hoşuma gitmiştir her zaman.Nordlar Dhrim Şehrini alıyor,onlar da hemen Nord'lara savaş açıp Dhrim Şehrini alıyor.Bir zaman sonra en güçlü krallık haline gelebiliyor.
Aynen cookk haklisin  ben nordlara derebey oldum dhirimi aldik vaegir savas acti dhirmi aldi  sehirde 57 adam varken daldim  aldim dhirim benim oldu ve ardindan bizinkiler gaza gelip uxcal miydi onu aldik praveni aldik sayemde vaegirlrt zo durumda :smile: sayemde nordlar fena oldu ...VE VAegir ordunuz varsa daginik savastirin  tabi sayiniz az degilse

Baltaları güçlü olan bir krallık ancak şövalyelerinin çoğunda kalkan yok buda kuşatmada çok kayıp vermelerini sağlıyor daha çıktığınız anda ok yağmurundan onlarca kayıp verebiliyorsun  :lol: ama ona bakıcak olursak baltaları tek atıyor full zorlukta oynayan bilir öle okçulara kolay ölebilir ama yakına gelmesi halinde durdurulması zor bir atlı birliklere sahip  :mrgreen: okçularıda sağlam birlikler onlar hakkında bir yorum yapmayacağım kuşatma savunmasında çok iyi oluyorlar  :cool:

herşeyiyle süper bir krallık

okçuları oyundaki en güçlü okçular muhafız desen (zor modda onlara karşı oynayın görün bakalım işe yarıyorlar mı yaramıyorlar mı :grin:)

şövalyeleri de güzel ancak oyunda yapay zeka iyi olmadıgı için adamın yanına gelip hareket etmeden vuruyorlar bu da hız bonusunu engelliyor eğer hız bonusu yapabilseler en iyi şövalye de onlar ellerindeki balta ile 1 vurusta kalkan yıkılır sonra pert ederler adamları

Vaegir birde oyunu zor oynamayı sevenlerin krallığıdır taktik yapmayı seven insanların krallığıdır benim gibiler direk bodoslama dalmayı sevenler  swadia gider ben zoru severim diyenler vaegire gider birde vaegirin beyaz yazıları çook kötü gözükmüyor :grin:

şövalyeleri ve okçuları iyi de muhafızların bazılarının sırtında teber duruyo ama onlar dirgeni seçiyolar o yüzden elinde dirgen olanlar hemen ölüyo

oguzkhagan said:
Vaegir, %135 zorlukta sarranid yayaları mı 2 dakkada kevgire çeviren krallık sanırsam, ama çölde yakaladımıydı memlük ok mok dinlemedi iki seferberlik ordusu birbirine girdi falan vaegir o yönden hep iyi bir anım olarak kaldı, fakat vaegir hiç oynamadım çok iğrenç bir konumu var kergit üstten svadya nord falan giriyorlar pert oluyor.
Ekleme: Piyade isterim diyorsan rodok ol, menzilli silahların her türlü işe  yarıyor, gerisi de piyade koy önüne gömsün kalanını
kardeş kötü mevzi demişsin de svadya'nın durumu daha kötü aşağıda rodoklar yanında kergitler yukarısında nordlar çaprazlarında ise sarranid ve veagir var sadece bir yanı denize baktığı için güvenli o yüzden genellikle oyunun avlanan krallıklarından olur mükemmel atlıları olsa bile
ama bazen baya iyi olabiliyorlar

Back
Top Bottom