Tribal Wars 2 (nam-ı diğer Klanlar 2)

Users who are viewing this thread

Argonax

Sergeant Knight at Arms
6PpBWW.png

''Eski Konu''
Klanlar'ı oynayanlar bilir. Oldukça eski ve kategorisinde efsaneleşmiş bir oyundur. Yapımcısı olan Inno Games (the West, Forge of Empires gibi oyunların yapımcısı) bu efsane oyunun devamı olarak Tribal Wars 2'yi ortaya çıkarttılar. Oyunu telefonuma pek isteksiz indirdim dün. Ama şaşırdım. Oyun acayip sardı. Klanlardan kat kat iyi bir atmosferi var. Eğer oynamak isteyen forumdaşlar varsa bir klan kurabiliriz. Kayıt olmadan önce bana özel mesaj yolu ile e-postalarınızı atarsanız, size davet yollayacağım ve bu sayede haritada yakın yerlerde yerleşke oluşturacağız.

Önceden zaten "The West" ve "Tribal Wars" oynuyordum. Bu adamlar işini iyi yapıyorlar. Hesap açtım şimdilik ayrıntılara göz atmak için ama oyun ortamı çok hoş. Sen bana Referans linkin ile Kayıt linki atarsan yeni hesapla kayıt olup yanına gelirim.

Little John said:
Önceden zaten "The West" ve "Tribal Wars" oynuyordum. Bu adamlar işini iyi yapıyorlar. Hesap açtım şimdilik ayrıntılara göz atmak için ama oyun ortamı çok hoş. Sen bana Referans linkin ile Kayıt linki atarsan yeni hesapla kayıt olup yanına gelirim.
Referans ve kayıt linki yok galiba oyunda. Sadece e-posta yoluyla yapılabiliyor.

Şuan "Bosphorus" ta bir karakter açtım The West'te. 20 Level askerim. Birde işin iyi yanı hayalet kasaba buldum 21.790 İnşaat puanlı. The Taleworlds yaptım kasabanın adını 8 saat sonra kasaba benim.
EDİT: Dünya 1'de 98 level karakterim silinmiş ti..

@Argonax: Nasıl yapılıyorsa anlat yapayım dostum.

Biz Türk sunucusunda başladık artık (yani ben.) İsteyenler oyun içinden beni eklesinler. Ayrıntılı bilgileri liste halinde aşağıda paylaşıyorum. Ona göre yapacaklarınızı planlayabilirsiniz

Oyun içinden bilgiler. said:
•Nickname: gameszero
•Sınıf: Asker
•Yenetek Ağacı:
8Z5pja.jpg
•Sunucu: Bosphorus
•Harita: BuLuTuN GöZYaŞı
1vBzOD.jpg

•İnşaat edilen kasaba adı: The Taleworlds.
•İnşaatın bitmesine kalan süre: 6 Saat 28 dakika.
•Koordinatlar: Üst tarafta haritada bulunduğum nokta.
•Kasaba Puanı: 26.917
•Mevcut binalar: Bilinmiyor.

Balex said:
The West Türkiye sunucuları hiçbir zaman iyi olmadı maalesef. Cimarron ve Dünya 1'de sağlam karakterlerim vardı ikisi de 100+ level 2-3 tane full seti olan 2 yıl öncesine kadar. Sürekli tekrar ettiği için bıraktım. İngiltere sunucusu güzeldi baya. Colorado ve bir tane serverda daha sürekli full kale savaşları dönüyordu. Özledim lan vay be :/

Başlayacaksanız yabancı sunucularda başlayın diyorum yani.

west d5e kadar güzeldi hep, aynı anda 2 büyük kale full savaş yapardık. 
Kasaba olarak rekor bizdeydi trde
image.php

Bu akşam saat 20:00 civarlarında bizim "Pandoras Gaming" oyuncuları ile The West gireceğiz. Şuanda "35K" ve "26K" lık 2 kasabamız var. Taleworlds Forum adında da bir İttifak kurduk. 15-20 kişiye ulaşıncada 1 tane kale kuracağız yada bir kaleyi ele geçireceğiz. Bizimle oynamak isteyen varsa bana mesaj atabilir yada Steam üzerinde ulaşabilir.

Back
Top Bottom