TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Jesar0v'un haritasında FPS/performans düşmesi yaşıyormusunuz?

• Evet, düşük FPS ile oynuyorum.

Votes: 49 37.4%
  • Hayır, yüksek FPS ile oynuyorum.

Votes: 57 43.5%
  • Orta düzey FPS alıyorum.

Votes: 25 19.1%

• Total voters
    131

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Steam Adresiniz:http://steamcommunity.com/id/Robin_El_Sakso/
Yasaklandığınız Karakterin Adı:First
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) Şuan Bakamıyorum
Yasaklandığınız Tarih ve Saat:2/27/2018 18-19:00 arası
Neden Yasaklandınız?:Arkadaşıma Sırf Şakasına Hafif Bir Şekilde Küfür Ettiğim Ve Yanlışlıkla tk attığım İçin
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?:Arkadışıma sırf şaka yaptım ve tkyı da yanlışlıkla attım  Ve Bizzat Delitürkün Anneme Söverek (Loglara Bakınız)
Perm atması

Oyuncu Adınız: Theoden
Steam Adresiniz:http://steamcommunity.com/id/OzzyDraco/
Yaşınız: 17
Mensubu Olduğunuz Alay: (Opsiyonel): 96th Regiment Of Foot - Yarbay
Neden Yönetici Olmalısınız?: Bütün klanlara adil davranacak birileri lazım (klan liderleri konumundaki kişiler.) Eğer her klandan 2 kişi admin olursa bence adil bir sistem oluşmuş olur. Bir klanın subayı olarak yönetici olmak istiyorum bu yüzden.
Yönetici Tecrübeleriniz: EpicSiege Admin, TR_GF (eskisi), Bir çok PW sunucusunda adminlik yaptım yani bir çok tecrübem var bu konularda

TheLastKürtRobin said:
Steam Adresiniz:http://steamcommunity.com/id/Robin_El_Sakso/
Yasaklandığınız Karakterin Adı:First
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel) Şuan Bakamıyorum
Yasaklandığınız Tarih ve Saat:2/27/2018 18-19:00 arası
Neden Yasaklandınız?:Arkadaşıma Sırf Şakasına Hafif Bir Şekilde Küfür Ettiğim Ve Yanlışlıkla tk attığım İçin
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?:Arkadışıma sırf şaka yaptım ve tkyı da yanlışlıkla attım  Ve Bizzat Delitürkün Anneme Söverek (Loglara Bakınız)
Perm atması
Banınız 1 hafta boyunca kalıcaktır. Daha sonra Ban kaldırılacaktır. Umarım bir daha sunucuda küfür edip insanları rahatsız etmezsiniz.
TheodeN ? Ozzy said:
Oyuncu Adınız: Theoden
Steam Adresiniz:http://steamcommunity.com/id/OzzyDraco/
Yaşınız: 17
Mensubu Olduğunuz Alay: (Opsiyonel): 96th Regiment Of Foot - Yarbay
Neden Yönetici Olmalısınız?: Bütün klanlara adil davranacak birileri lazım (klan liderleri konumundaki kişiler.) Eğer her klandan 2 kişi admin olursa bence adil bir sistem oluşmuş olur. Bir klanın subayı olarak yönetici olmak istiyorum bu yüzden.
Yönetici Tecrübeleriniz: EpicSiege Admin, TR_GF (eskisi), Bir çok PW sunucusunda adminlik yaptım yani bir çok tecrübem var bu konularda
Başvurunuz Kabul Edilmiştir. Kuralları dikkatlice okuyup kararlarınızı doğru verin. Şikayet geldiği takdirde adminliğiniz alınacaktır.

Oyuncu Adınız: Muriturca / Plutarch
Steam Adresiniz: http://steamcommunity.com/id/muriturca2/
Yaşınız: 20
Mensubu Olduğunuz Alay: Mensubu olduğum herhangi bir alay yok
Neden Yönetici Olmalısınız?: Herhangi özel bir nedeni yok :grin:.Online olduğum zamanlarda sunucuda bulunup oradaki insanlara yardım etmek isterim.Ayrıca gelen yabancılara yardımcı olabilirim.
Yönetici Tecrübeleriniz;
59th_Jailbreak : Şuan haftanın admini olarak seçildim.5 yıldır sunucu adminliğini yapıyorum.
Killbox : 2016 sonlarında admindim.Uzun süre adminlik yaptıktan sonra kendi isteğim ile ayrıldım.
1st_LI_Humans_vs_Bots : Geçen sene kurulan kendi klanıma ait bir sunucu idi.Liderlerin çoğunluğu inaktif duruma geldi ve yerine gelen kimseler eski liderin yerini tutamadığı için klan ile birlikte sunucuda gitti.
Hotel_Partizani : Özel buluşmalar için bir kaç alay ve sunucu admini için ayarlı bir sunucu.Genellikle normal oyunculara kapalı.

Bir admin hakkında şikayette bulunacaktım.!
Bu admin ''ayuBamsu'' isimli admindir.!

Banlama sebebi ;

Sunucuda arkadaşlarımla (Luz1kA,Sucuk) ile birlikte sunucuda bulunduğum sırada arkadaşlar çıkıp tekrar sunucuya  ''KaraktersizAvciları'' Tagıyla oyuna girmişlerdir.Bu şahıslar T chatten '' İtleri avlıyoruz'' demiş ve şahsıma ve arkadaşlarımı kışkırtma girişiminde bulunmuştur.Şahsım buna karşılık olarak ''Kendi kendinizi avlamayı bırakın'' dedim.Bunun sonucunda bir uyarı(Kick,Sözel uyarı v.s.) Almadan daha öncede böyle vakalara bulaşmamış aynı zamanda hiçbir şekilde TR_GF'deki sicilimde bu tür kötü davranışlara yer vermemiş biri olarak hiç bir ihtar almadan ban yemeyi hoş karşılamam.Lütfen adminlikleri daha olgun ve bilgili kişilere veriniz.
NOT : Eğer ki şahıslar bu davranıştan hoşlanmadıklarını belirtselerdi bu davranışlarıma son verir/verdirtirdim.!

Gerekli Makama/Kurula/Şahsa Arz ederim.

Abriss said:

Banlama sebebi ;

Sunucuda arkadaşlarımla (Luz1kA,Sucuk) ile birlikte sunucuda bulunduğum sırada arkadaşlar çıkıp tekrar sunucuya  ''KaraktersizAvciları'' Tagıyla oyuna girmişlerdir.Bu şahıslar T chatten '' İtleri avlıyoruz'' demiş ve şahsıma ve arkadaşlarımı kışkırtma girişiminde bulunmuştur.Şahsım buna karşılık olarak ''Kendi kendinizi avlamayı bırakın'' dedim.Bunun sonucunda bir uyarı(Kick,Sözel uyarı v.s.) Almadan daha öncede böyle vakalara bulaşmamış aynı zamanda hiçbir şekilde TR_GF'deki sicilimde bu tür kötü davranışlara yer vermemiş biri olarak hiç bir ihtar almadan ban yemeyi hoş karşılamam.Lütfen adminlikleri daha olgun ve bilgili kişilere veriniz.
NOT : Eğer ki şahıslar bu davranıştan hoşlanmadıklarını belirtselerdi bu davranışlarıma son verir/verdirtirdim.!

İlgili loglar;
19:27:03 - [Karaktersizavcileri] it avlamaya geldim
19:27:14 - [MilisAvcisi_Abriss] Kendinizi niye avlıyorsunuz
19:27:54 - MilisAvcisi_Abriss is banned temporarily.
19:27:54 - [SERVER]: Karaktersizavcileri Temporary Banned Player MilisAvcisi_Abriss.
Kışkırtma kısmını anlamadım, Dışarıdan bakınca Ayu lafı ortaya atmış.
Başka kimse cevap vermemiş sen kendi üzerine alarak cevap vermişsin yada lafı çevirip laf sokmak istemişsin.
"Kendinizi niye avlıyorsunuz" diyerek adama it demeye getirmişsin olayı, admine hakaret yasak biliyorsun.
Ben olsam hiç üstüme alınmam oyunuma bakarım yada bana ima ettiğinden şüphelenirsem de kimi kastettiğini sorardım.
İt lafını üstüne alınmanın başka bir sebebi yada kaçırdığım nokta varsa söyle.

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: AyuBamsu
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)
Neden Yasaklanmalı?:Adminligi kötüye kulllanım kullanıcılara hakaret.oyunculara hakaret ediyor sadece ben degil insanlara sebepsiz ban atıyor gerekenin yapılmasını rica ederim.
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://hizliresim.com/azAmY5 (Kasıtlı Tk Atıldı Loglardan Bakılabilir Ben Görmedim,Kanıtla gibi laflar söylendi Adminlik görevi yerine getirilmedi.) ,  https://hizliresim.com/Yg9m6l (Argo) , https://hizliresim.com/8YrAzQ (Oyuncuya küfür) , https://hizliresim.com/D7ApD6 (Oyuncuyu kışkırtma adamlıga getiriyor olayı ) , https://hizliresim.com/EP0kD8 (Diger ssin devamı burda bana söylüyor lafı aklı sıra ) ,  , https://hizliresim.com/2JlBaj (hakaret) Not:Karaktersizavcileri nickini alarak sunucuya geldi loglardan bakılabilir adminlik ile oynadı zaten son ss'deki yazı onun.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 19.02.2018 saat akşam üzeri tam hatırlıyamıyorum aralarında eski sslerde var

Özel İstek: Şikayetim ile İbrahim Pasha ilgilenirse sevinirim.

İbrahim Pasha said:
Abriss said:

Banlama sebebi ;

İlgili loglar;
19:27:03 - [Karaktersizavcileri] it avlamaya geldim
19:27:14 - [MilisAvcisi_Abriss] Kendinizi niye avlıyorsunuz
19:27:54 - MilisAvcisi_Abriss is banned temporarily.
19:27:54 - [SERVER]: Karaktersizavcileri Temporary Banned Player MilisAvcisi_Abriss.
Kışkırtma kısmını anlamadım, Dışarıdan bakınca Ayu lafı ortaya atmış.
Başka kimse cevap vermemiş sen kendi üzerine alarak cevap vermişsin yada lafı çevirip laf sokmak istemişsin.
"Kendinizi niye avlıyorsunuz" diyerek adama it demeye getirmişsin olayı, admine hakaret yasak biliyorsun.
Ben olsam hiç üstüme alınmam oyunuma bakarım yada bana ima ettiğinden şüphelenirsem de kimi kastettiğini sorardım.
İt lafını üstüne alınmanın başka bir sebebi yada kaçırdığım nokta varsa söyle.

Bir Yöneticinin Argo kelime kullanması uygun kaçarmı sizce ?
Ayrıca şahıs Delaylamasına rağmen ben delaylamadım demiştir. ; https://hizliresim.com/lODmGg

Serverde küfür yasak ama mq sg gibi küfür kısaltmalarının ailevi bi küfür olmadığı sürece bi sorun olacağını sanmıyorum . Tabi size gerçekten bilerek tk attı ise uyarılır geçilir

Bana hakaret edilmeyecek çünkü ben hakaret ettigim zaman direk ban yiyorum ondan dolayı yani bunları bir adminin yapmasıda ayrı bir sorun örnek olmalı herkese adil olmalı kendi klanına arka çıkmamalı burası tr rgl degil ortada bir maç yok biz sadece tr gf de güzel güzel oyunumuzu oynuyoruz. ancak biz cevap verdigimiz zaman ban yiyoruz. kendi adamları hakaret edince birşey yok ibrahim pasha aktif olamadıgı için adminlerin çok başı boş dolandıgını fark ettim

SooNationaL said:
Serverde küfür yasak ama mq sg gibi küfür kısaltmalarının ailevi bi küfür olmadığı sürece bi sorun olacağını sanmıyorum . Tabi size gerçekten bilerek tk attı ise uyarılır geçilir
Diğer oyuncuları rahatsız etmek, küfür etmek
Ne olursa olsun bir oyuncu özellikle bu bir adminse kesinlikle etmemli,diğer oyunculara örnek davranışlar sergilemeli.Yok,hayır illa diyorsanız benim standartlarım böyle,kurallarda belirtildiği gibi küfür etmek yasak.Ha mq,*** v.b. küfürler benim içinde sorun değil ancak s.g. özellikle bir şahısa yönelikse kabul edilemez.

Klan Propagandası yapıldığı sürece Ban atılacaktır. Herhangi bir klanın üyelerini kışkırtıyorsanız ban yemeye mahkumsunuz. O arkadaşın adminliği alınır. Ama siz bunu yapmaya devam ettikçe o sunucuya giremezsiniz. Loglara bakılıp herhangi bir küfür bulursam guidinize perma ban atarım. İbrahim Paşa gelince adminlik kararını veririz.

DeliTürk said:
Klan Propagandası yapıldığı sürece Ban atılacaktır. Herhangi bir klanın üyelerini kışkırtıyorsanız ban yemeye mahkumsunuz. O arkadaşın adminliği alınır. Ama siz bunu yapmaya devam ettikçe o sunucuya giremezsiniz. Loglara bakılıp herhangi bir küfür bulursam guidinize perma ban atarım. İbrahim Paşa gelince adminlik kararını veririz.
Loglara bakınca zaten kimin küfür ettiğini bulabilirsin.Ben kendi klanımın propagandasını yapmadım.İstersen permanı at bana hava hoş.AyuBamsu için bu kadar kanıt sunmuşken hala admin olması, TR_GF'nin public bir sunucu değil aksine 57.Alaya ait bir sunucu olduğunu anlayabilirsiniz.!

DeliTürk said:
Klan propagandasından kasıt nedir? Burada herhangi bir şekilde bir kişiye "bu klana gel" gibisinden bir fikir aşılama görmüyorum. İnsanların fikrini değiştirecek, etkileyecek bir şey de konuşmamışlar. Yanlış mıyım?

Luz1kA said:
Bana hakaret edilmeyecek çünkü ben hakaret ettigim zaman direk ban yiyorum ondan dolayı yani bunları bir adminin yapmasıda ayrı bir sorun örnek olmalı herkese adil olmalı kendi klanına arka çıkmamalı burası tr rgl degil ortada bir maç yok biz sadece tr gf de güzel güzel oyunumuzu oynuyoruz. ancak biz cevap verdigimiz zaman ban yiyoruz. kendi adamları hakaret edince birşey yok ibrahim pasha aktif olamadıgı için adminlerin çok başı boş dolandıgını fark ettim
Adminlerin ?
rODPYV.gif

Yani serverde sevmediğin insanlar olsada olmasada tr gf sunucusuna gir arkadaşın varsa selamlaşırsın falan filan sonra oyununa bakarsın serverde gf muhabbetinden çok kavga olmaya başladı bunun önüne geçilmek için adam sana nederse desin tınlama hiç bişey deme en azından ben öyle yapıyorum karşılık verirsende iş büyüyor adminlerin kafası karışıyor ozaman o 2 kişiye kitliyor öyle yapmasıda normal server huzursuzluğu oluşuyor

Ayrıca ben bir admin olarak adminlerin başı boş dolandığı sözüne karşı çıkıyorum herhangi bir kişisel meseleden değil ancak ben her cuma cumartesi serverde Zamanım olduğunda takılıyorum önüme böyle meseleler geldiğinde uyarıyorum 2.sinde kicklerim gene devam ederse temp atarım serveri trollüyorsa tek atarım xd ancak her admine suç atılamaz .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom