TR_Battle [AKTİF]

Users who are viewing this thread

Olaydan dün öğleden sonra haberim oldu alooo ne anlatıyorum ben? Olay anı ne bilmiyorum ama ben o akşam eve 1de geldim. Onda da 10 dakika civarı görüntülü açtık ben sonra uyudum. Siz baya baya tüm oluşuma atmaya çalışıyorsunuz suçu şuan.

Gilesov said:
Feodras said:
Yılbaşında bir şeyleri fazla mı kaçırdınız? Olayı 2 3 kişi yapmış tsde olan olmayan herkesi sorumlu tutmuşsunuz. Araya başkaları girmese böyle kalacaktı hemde. Burda halk kahramanıymış asına konuşmanız komik. Sunucunuz var diye mi bu özgüven geliyor anlamıyorum.

Kimseyi boşuna yasaklamadık. Dün gece de nessa ile konuşup paşanın insiyatifi sayesinde olayı çözdük. Burada tartışmanız olayları daha da kötüleştirir, o yüzden konu dışında yorum atmayın.
Valor’un sebepsizce banlanması?

Feodras said:
Olaydan dün öğleden sonra haberim oldu alooo ne anlatıyorum ben? Olay anı ne bilmiyorum ama ben o akşam eve 1de geldim. Onda da 10 dakika civarı görüntülü açtık ben sonra uyudum. Siz baya baya tüm oluşuma atmaya çalışıyorsunuz suçu şuan.

Dün gece olayı konuşup kapattık hala neyi savunmaya çalışıyorsun anlamadım? Nessa ile konuş sana detayları anlatsın. Elimizdeki kanıttan yola çıkarak olaya dahil olan herkesi yasaklamıştık fakat sonradan sadece olayı körükleyenleri yasaklamaya karar verdik. Bu konuyu daha fazla tartışmanın bir anlamı yok.

Gilesov said:
Feodras said:

Dün gece olayı konuşup kapattık hala neyi savunmaya çalışıyorsun anlamadım? Nessa ile konuş sana detayları anlatsın. Elimizdeki kanıttan yola çıkarak olaya dahil olan herkesi yasaklamıştık fakat sonradan sadece olayı körükleyenleri yasaklamaya karar verdik. Bu konuyu daha fazla tartışmanın bir anlamı yok.
Dostum sen olayı anlayamadın bak banı yiyen benim ve ne yaptığımı bilmek istiyorum banı yiyen kişiyle kapatırsın olayı nessanın ne yaptığı umrumda değil o yüzden anladın mı hani yönetici hakaret falan diyosun ben o adamı tanımıyorum bile

Benim tartıştığım konu sizin 2 3 kişinin yaptığı bir şeyden dolayı tüm oluşumu sorumlu tutmanız birde üstüne büyüklük yapıyormuşcasına banlarımızı açıp buradan belirtmeniz.

Ben paşaya, native pw pk gibi topluluk sunucularının kontrolünü fanatik bir klan yönetimine bırakmasının probleme yol açacağını söylemiştim. Zaten ortaklığı sonlandırmamızın nedeni de buydu. Topluluğa zarar vericek bir şey olduğunu düşündük ve bunun bir parçası olmak istemedik.

Feodras said:
Benim tartıştığım konu sizin 2 3 kişinin yaptığı bir şeyden dolayı tüm oluşumu sorumlu tutmanız birde üstüne büyüklük yapıyormuşcasına banlarımızı açıp buradan belirtmeniz.

Tüm oluşumu sorumlu tutsaydık bu yazdığını ciddiye alabilirdim. Yukarıda gerekli cevabı verdim.

Albert112 said:
Ben paşaya, native pw pk gibi topluluk sunucularının kontrolünü fanatik bir klan yönetimine bırakmasının probleme yol açacağını söylemiştim. Zaten ortaklığı sonlandırmamızın nedeni de buydu. Topluluğa zarar vericek bir şey olduğunu düşündük ve bunun bir parçası olmak istemedik.

Bu sunucuları bir topluluk yönetmiyor güzel kardeşim. Farklı topluluklardan bir çok admin seçtik kimseyi ayırmadık. Paşa hostlar ben seçtiğim adminlerle yönetirim yaptığımız iş bu. Adama gidip sunuculara darbe yap bunlardan al bize ver dediğinizi de gayet iyi biliyorum. Adam gibi kendi sunucularınızı yönetip bize el uzatmasaydınız hala işini yapıyor olurdun. 200 kişiyi keyfimize göre black list e ekleyen biz değiliz. Burada boşa duyar kasma.

Ben nerede kime hakaret etmişim aslan parçası? Paşayla muhabbetim bile yok. Eğer olsaydı zaten sunucularında oynamazdım. O mükemmel kanıtınız neyse en yakın sürede görmek isterim.

Gilesov said:
Feodras said:

Tüm oluşumu sorumlu tutsaydık bu yazdığını ciddiye alabilirdim. Yukarıda gerekli cevabı verdim.

Albert112 said:

Bu sunucuları bir topluluk yönetmiyor güzel kardeşim. Farklı topluluklardan bir çok admin seçtik kimseyi ayırmadık. Paşa hostlar ben seçtiğim adminlerle yönetirim yaptığımız iş bu. Adama gidip sunuculara darbe yap bunlardan al bize ver dediğinizi de gayet iyi biliyorum. Adam gibi kendi sunucularınızı yönetip bize el uzatmasaydınız hala işini yapıyor olurdun. 200 kişiyi keyfimize göre black list e ekleyen biz değiliz. Burada boşa duyar kasma.
Sorularımın cevabını vermeyi düşünüyor musun

Gilesov said:

Hala işini yapıyor olurdun diyor kekoya bak. Gönüllü zevkine yaptığımız birşeydi. İş olarak mı gördüğümüzü zannediyorsun? Gerçekten darbe kelimesini kullandı ya. Darbe ne kardeşim. Devlet falan yönettiğini mi zannediyorsun allah aşkına ya triplere bak.

Albert112 said:
Hala işini yapıyor olurdun diyor kekoya bak. Gönüllü zevkine yaptığımız birşeydi. İş olarak mı gördüğümüzü zannediyorsun? Gerçekten darbe kelimesini kullandı ya. Darbe ne kardeşim. Devlet falan yönettiğini mi zannediyorsun allah aşkına ya triplere bak.

İster gönüllü yap ister maaşa bağlan ama kendi yaptığınız vasat işler ile bizi kıyaslama. Darbe kelimesini ne amaçla kullandığımı anlaman seni çok ta zorlamaz. Dilersen yaptığınızın tam karşılığını yüzüne de söyleyebilirim.

Gilesov said:
Albert112 said:

İster gönüllü yap ister maaşa bağlan ama kendi yaptığınız vasat işler ile bizi kıyaslama. Darbe kelimesini ne amaçla kullandığımı anlaman seni çok ta zorlamaz. Dilersen yaptığınızın tam karşılığını yüzüne de söyleyebilirim.

Tamam abe. Sen de git bi yazım kuralları falan öğren. Birilerinin yarasını eşeledik herhalde.

Albert112 said:
Tamam abe. Sen de git bi yazım kuralları falan öğren. Birilerinin yarasını eşeledik herhalde.

Kuyruk acısı olanın kim olduğu uzaktan bakınca belli oluyor diye düşünüyorum. Burası maalesef içinde biriktirdiklerini dökeceğin yer değil. Başka konuda PK ya yön vermeye devam edebilirsin fakat buraya konu dışı yazmamanı rica ediyorum.

Gilesov said:
Albert112 said:

Kuyruk acısı olanın kim olduğu uzaktan bakınca belli oluyor diye düşünüyorum. Burası maalesef içinde biriktirdiklerini dökeceğin yer değil. Başka konuda PK ya yön vermeye devam edebilirsin fakat buraya konu dışı yazmamanı rica ediyorum.

Bana "asıl senin yaran var" dediğin zaman senin yaran kapanıyor mu? Kapanmıyorsa niye böyle ucuz şeyler söylüyorsun anlamak zor. Neyse tartışmaya devam etmeyeceğim milletin sorunlarını çözün, yarattıığınız taraflı algısını yok etmeye çalışın.

Albert112 said:
Bana "asıl senin yaran var" dediğin zaman senin yaran kapanıyor mu? Kapanmıyorsa niye böyle ucuz şeyler söylüyorsun anlamak zor. Neyse tartışmaya devam etmeyeceğim milletin sorunlarını çözün, yarattıığınız taraflı algısını yok etmeye çalışın.

Merak etme dostum bir oyun için kimseyle düşman olacak değilim. Eğer taraflı olsaydık, sizin yaptığınız gibi sevmediğimiz oyuncuları black list'e eklerdik ve tartıştığımız klanlardan admin almazdık. Tartışmak yanlış bir şey değil, ben seninle sabaha kadar tartışırım ama yeri burası değil. Tartışmak istiyorsan steam'dan ekleyebilirsin.

Artık lütfen uzatmayın, daha fazla bu konuyla ilgili yorum ve fikir belirtmeye devam edilirse moderatöre şikayet edeceğiz. Konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, beni veya Giles'i özelden rahatsız edebilirsiniz.

uzun suredir yoQtum.. bakiyom da yniler dolmus hemen. bakin arkadaslar ! sovolye eqé uclemesi: geber pisliq! adli kitabi yzmis olaraq sölüyorum  :wink:
arkadaslr ama ben allah diyilimki bise degistiribiliyim- ben herkezi seviyom  :roll: hewkaye sacma sacma konusup asağbımı bozma cok tosiclik yapion oyuzden rapor ettim banlancan. annamayanlara=ben sikayet etdim yani ben banlamis olcam  :cool: ayrica clansavasina bende katiliyom sarannidde cokez mereşel olmus biri olarak  :arrow: :cool: hile acicaksanız gidin başıka yerde oynayın-üstüneüstlük dediğim yapıla bilecekse eyer herşey çokgüzel olur..  ama clansavaslari eşit olmalı mesala bi taraf 5 kişi olunca bi taraf 20 kişi flan olmaması lazım.. hile oynanlar korsancı zaten işallah ban yerler-eyer dediyim yabılırsa şelale gibi clansavasi yapariz..  :wink:

Back
Top Bottom