[TR_AnatolianGaming_RP] [Açık]

Users who are viewing this thread

RioCarnavalle said:
Boromir gururuna yediremeyip random atıyor.

Arkadaşım, kimsin bilmiyorum ama ben hiçbir zaman random atmadım. Adminlere de sorabilirsin. Sadece çıkmadan önce askerler daldı nasıl olsa bırakıyoruz diye. Hayır ayrıca, Admin olmaktan bahsediyoruz ne random'u ?

Welly usta server aça aça bigün o Windows Server çökecek :razz:
Şaka bir yana bilgilendirmek isterim adminler ya insafsız ya da kendi klanına torpil çekiyor. Eğer yapılmazsa bunlar bu server ilk sıraya çıkar bana osmanlı demeyin bide lütfen.
Serverlara girip reklam yapan  ve şaka yapınca perm atan bir topluluktan hayır beklemeyin.

RioCarnavalle said:

Bunu iltifat olarak kendisine "At Efendisi" denildiğinde hakaret sayıp anında karşısındakini öldüren biri mi söylüyor?

Adminlik Başvurusu.
İsim : Uğur(oyundaki adım Pribel)

Referans : Daha önce bir kez adminlik yaptım.  Tecrübeliyim . Faydalı bir admin olacağımı düşünüyorum.

Kısaca Acıklaman: Faydalı admin olacağımdan eminim.H5_PWRP'de adminlik yaptım,Randoma ve yandaşlığa göz yummam.

Saptor said:
Welly usta server aça aça bigün o Windows Server çökecek :razz:
Şaka bir yana bilgilendirmek isterim adminler ya insafsız ya da kendi klanına torpil çekiyor. Eğer yapılmazsa bunlar bu server ilk sıraya çıkar bana osmanlı demeyin bide lütfen.
Serverlara girip reklam yapan  ve şaka yapınca perm atan bir topluluktan hayır beklemeyin.

RioCarnavalle said:

Bunu iltifat olarak kendisine "At Efendisi" denildiğinde hakaret sayıp anında karşısındakini öldüren biri mi söylüyor?

Adamsın kardeşim.

//Adminlik Başvurusu.

İsim : Berk. ( Oyundaki adım Sam )

Referans : Daha önce kendi serverım vardı, adminlik yaptım. Oyunu M&B daha ilk çıktığı günlerden beri oynuyorum. WoW, Tera, Lotro gibi oyunlarda uzun süreli İngilizce / Türkçe RP deneyimim oldu. PW için ise yaklaşık 2 aydır RP yapıyorum.

Online Süresi: Online süremin bir limiti yok. Üniversite öğrencisiyim, yazın ben istersem 24 saat ama genelde gece ve geç saatte online olurum.

Kısaca Acıklama:  Başvuru nedenim sadece gece RP sinin admin olmamasından yapılamamasıdır. Dün gece özellikle sahur vaktine doğru admin olmadığını fark eden oyuncular sürekli random atarak, şuursuzca küfür ederek RP yi trollediler. Gündüz adminlerinden memnun olmakla birlikte gece de aynı kaliteyi sağlamak için gece 24:00 sabah 06:00 arası (ortalama) çalışacak admin olarak başvurmak istiyorum. Gündüz ihtiyaç olursa ayrıca konuşulur. TS & Raidcall & Ventrilo ve aklınıza gelebilecek her türlü voice chat programını da çeşitli oyunlar vesilesiyle aktif ve tam olarak uzun süredir kullanıyorum. Özetle başvurum bu şekilde. Değerlendirir ve bana dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

BoromirCaptain said:
RioCarnavalle said:

Arkadaşım, kimsin bilmiyorum ama ben hiçbir zaman random atmadım. Adminlere de sorabilirsin. Sadece çıkmadan önce askerler daldı nasıl olsa bırakıyoruz diye. Hayır ayrıca, Admin olmaktan bahsediyoruz ne random'u ?
BOROMİR hiç mi random atmadın? Gondor Krallığında abim piyadeydi.Bende o oyundan çıktıktan sonra girdim.Adım Urban_Usta'ydı.Kapıyı açın çıkıcam dedim.Açmayıp hapse atıcaz dedin.Bende tamam atın a*k dedim.Hapse attınız ve admin taklidi yaptınız.Biz adminiz,senin pc ni hacklariz,virüs atıcaz pc ne falan filan v.s.Admin dediğiniz adam bende para istedi.Hangi admin para ister?? .Elimde ss de var.İlla onları mı atayım? Zaten admine olayı yalan olarak anlattınız.Admin ss yi görünce adamınızı yalancı adminlikten banladı ama.Krallığınızı da uyardı  :cool:

Boromir basvuru formu incelendikten sonra red edilmiştir. Sebeb ates olmayan yerden duman cıkmaz :smile:

Aspor said:
//Adminlik Başvurusu.

İsim : Berk. ( Oyundaki adım Sam )

Referans : Daha önce kendi serverım vardı, adminlik yaptım. Oyunu M&B daha ilk çıktığı günlerden beri oynuyorum. WoW, Tera, Lotro gibi oyunlarda uzun süreli İngilizce / Türkçe RP deneyimim oldu. PW için ise yaklaşık 2 aydır RP yapıyorum.

Online Süresi: Online süremin bir limiti yok. Üniversite öğrencisiyim, yazın ben istersem 24 saat ama genelde gece ve geç saatte online olurum.

Kısaca Acıklama:  Başvuru nedenim sadece gece RP sinin admin olmamasından yapılamamasıdır. Dün gece özellikle sahur vaktine doğru admin olmadığını fark eden oyuncular sürekli random atarak, şuursuzca küfür ederek RP yi trollediler. Gündüz adminlerinden memnun olmakla birlikte gece de aynı kaliteyi sağlamak için gece 24:00 sabah 06:00 arası (ortalama) çalışacak admin olarak başvurmak istiyorum. Gündüz ihtiyaç olursa ayrıca konuşulur. TS & Raidcall & Ventrilo ve aklınıza gelebilecek her türlü voice chat programını da çeşitli oyunlar vesilesiyle aktif ve tam olarak uzun süredir kullanıyorum. Özetle başvurum bu şekilde. Değerlendirir ve bana dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

Formu cok guzel hazırmlamıssın bunu tebrık etmelıyım  basvurun ıncelemeye alındı en yakın zmanda gerı donulecek.

GoldKick said:
            Adminlik Başvurusu
İsim:Ozan//Oyundaki isim:GoldKick
Referans:2.500
Tecrübe:grin:aha önceden H5 serverında bir de nexusta 1 saatlik adminlik yaptım nexusta pingimden ve acemiligimden dolayı adminligimi aldılar ve h5 serverında yaptıgım adminlik bana cok büyük tecrübeler kazandırdı artık  iyi bir adminim yani serverımda su ana kadar benden şikayetçi olmadılar kabul edilmesi dileğiyle...
Mikrefon:Yok

Basvurunuz red edılmıstır hem mıkraffon yoklugundan hemde yasınızın bıraz kucuk olmasından dolayı teşşekürler.

Welly_88 said:
GoldKick said:
            Adminlik Başvurusu
İsim:Ozan//Oyundaki isim:GoldKick
Referans:2.500
Tecrübe:grin:aha önceden H5 serverında bir de nexusta 1 saatlik adminlik yaptım nexusta pingimden ve acemiligimden dolayı adminligimi aldılar ve h5 serverında yaptıgım adminlik bana cok büyük tecrübeler kazandırdı artık  iyi bir adminim yani serverımda su ana kadar benden şikayetçi olmadılar kabul edilmesi dileğiyle...
Mikrefon:Yok
Welly abi Bu Adamı Ben yönlendirdim Çok İyi Admın Çok İyi Biri
Basvurunuz red edılmıstır hem mıkraffon yoklugundan hemde yasınızın bıraz kucuk olmasından dolayı teşşekürler.

Krallık İsmi: Kingdom Of Royal
Sabit Üyeleri:Mustafa Hitmanbl (3 Kişi daha sabit üye toplayabılırım arkadaslarımdan)
Kac Kişi:5-10 kişi arası
Lideri:Hitmanbl

Ad: Kerim
Tecrübe: Nexus ta ve Union pw de adminhelper(Türkler İçin), H5 PW ve serverinizin önceki açılışlarında bir defa adminlik yaptım. 3 senedir PW oynuyorum. Rol bilgim sağlamdır ve rol yapan oyuncular bulduğum taktirde layıkıyla yaparım. Gizli adminlik yapmada tecrübem vardır, oyuncuları rol esnasında izleyebilir ve yardımcı adminlere bildirebilirim. Ve ayrıca Java bilgim var gerektiğinde kullanabilirim.
Mikrofon: Var

Böyle server olmaz be.admin dükkanıma izinsiz giriyor sonra çık diye kaç kez uyarıyorum sonra geeliyor dalıyor bende onu öldürüyorum ışınlanıyor sonra random diyor adminlikle posideonu aldı sapladı ve daldı.Beni öldürdü bendee zırhımı almaya gittim tekrar daldı sonra onu öldürdüm ve admin beni banladı... Sonrada diyonuz girene slay.

Dediğim adminde Eziomudur nedir

DE6585C3E771F55F3E9CEE9F72661B4DF61683C3

Back
Top Bottom