The_Hun Klanı (KAPANDI)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
TRHeaven said:
Konuyu geliştirseniz ve daha göze hitap edecek şekile getirseniz daha çok üye toplarsınız.

Göze hitap ettirmemize gerek yok gelecek oyuncu zaten konu için değil klanın içeriği için gelir öyle değil mi?

Barskan said:
Başarılar, sancağınız bence gayet hoş.
Çok hoşuma gitti :grin:
Forum sayfasını tasarlarsanız biraz süper durur.

Sancak tasarımı benim. Bencede çok hoş oldu. İnşallah klanlar sancak paketinede girince daha da güzel olacak :smile:

Forum Dizaynına gelince. Maalesef biraz acemiyiz. yıl 2007  forum kullanıyordum yıl 2015 . Anca bu kadar  :smile:)

LadyArwen said:
Ben de artık forumdayıım ^^

Hoşgeldin sende foruma Lady :smile: ne iyi yapmışın hesap açarak..

Hayrullah38 said:
Transit hangi servere girecem klana katılmak için anlamadım ?

Önce paraya kıy oyun al. Böyle oyundan düşmelerle felan olmaz.

M.ArdA said:
M.ArdA said:
taleworlds_logo.png
logo.png
yX8Q4QD.png
Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta sonu ODTÜ Bilim Kurgu ve Fantazi Topluluğu'nun 19.sunu düzenlediği METUCON'da, ODTÜ E-Spor Topluluğu tarafından organize edilen ODTÜ özel oyun turnuvaları arasında Mount&Blade: Warband'inde bulunduğu turnuvaların finalleri yapılacak.
TaleWorlds Entertaintment sponsorluğu ve desteğiyle düzenlenen Mount&Blade: Warband turnuvası ise biraz özel. Bu turnuva, her ne kadar ODTÜ'lü öğrencilere özel olsa da, M&B topluluğu olan bizler için oldukça önemli. Çünkü bu turnuva ile ilk kez bir M&B oyunun LAN finalli bir turnuvasını göreceğiz. Bunun yanı sıra TaleWorlds tarafından desteklenen ilk M&B turnuvası. Bu, M&B'nin geleceği ve E-Sports kavramı içinde yer alabileceğinin en önemli kanıtı.

Turnuva 5v5 formatında ve maçlar 3'er rauntluk setlerden, her harita için 2 set olmak üzere toplamda 12 raunttan oluşmakta. Finaller Best of Three şeklinde olacak. Turnuva oyuncuları arasında eski pek çok M&B:Warband oyuncusu da bulmak mümkün. 3OK'tan XRCC, RN'den ALEX, SOE'den FARAMİR ve eski AG'den XAİEİ ve MonSoon gibi tecrübeli oyuncular final maçlarında boy gösterecekler.

Revenge of the Horse, Bilbo Baggins ve METU Dragons ekiplerine finallerde başarılar!

Online elemeleri geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen turnuvada, 26 Nisan Pazar günü, METUCON'da yarı final ve final maçları oynanacak. Airelhach ve ben, Ankara'da turnuvayı METU E-Sports Twitch kanalında yayınlayacağız. Pazar günü bizleri izlemeyi unutmayın!

METUCON hakkında daha çok bilgi için bu sayfayı,
METU E-Spor Topluluğu hakkında daha çok bilgi içinse bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz!

Bu önemli turnuvayı ne kadar çok kişi izler ve ilgi gösterirsek bence TaleWorlds'e bir mesaj vermiş olacağız. Ortada güçlü bir Türk M&B topluluğu olduğunu göstermek için en büyük fırsatımız bu. Lütfen bu konuyu ve bu olayı mümkün olduğunca yaymaya çalışın. Ve Pazar günü bir plan yapmayın! İzlenmesi gereken bir final var! Pazar günü METUCON'a gelebilme şansı olan arkadaşlar ise bu şansı değerlendirsinler. Çok güzel bir ortam bizleri bekliyor!

Bh Klanı Kapandığından Dolayı Tanıdıgımız,Sevdiğimiz Metehanyus Hun Klanına Yönetici Olarak Katılmıştır..Hayırlı olsun..

Transit said:
Bh Klanı Kapandığından Dolayı Tanıdıgımız,Sevdiğimiz Metehanyus Hun Klanına Yönetici Olarak Katılmıştır..Hayırlı olsun..
Metehanyus hayırlı ugurlu olsun kardeşim başarılar hun klanında azap ile birlikte güzel işler yapacagınıza inanıyorum

metehan
karahan
domates
vanessa

Kendi istekleri ile klanımızdan ayrılmıştır.

The_Turk ve The_Hun Klanı olarak ;

H5 Klanı ile Maç yapmama  kararı aldık.!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom