Temmuz Lakırdısı

Users who are viewing this thread

Nikola Tesla said:
Birkaç yıl önceki forumu özledim. İlk kaydolduğum zamanlar harikaydı bu forum. Şimdi çok kötü bir hal almaya başladı dediğiniz gibi. Çözümü var mı bilmiyorum.

Forum gayet iyi bence, sadece aktif üye sayısı azaldı o kadar.

TRCY_Maresal said:
Ciddi ciddi merak ettiğim bir soru var: "Fikir özgürlüğü" diyenler neden Faşizm gibisinden ideolojilere neden karşı çıkıyorlar? Cidden aklıma takıldı
Faşizm fikir özgürlüğüne karşı çıkıyor çünkü.

Şu an evde değilim, elimde bir lap top var steam bunda yüklü değil, şimdi sadece tarayıcı üzerinden girsem steam banı yer miyim ? Bu arada telefonum bozuldu, ben steam guardı iptal edebilir miyim ? Yani cep telefonu akıllı olmayan bir steam kullanıcısı olamaz mı ? Bilgisi olan aydınlatabilirse çok sevinirim.

TRCY_Maresal said:
Ciddi ciddi merak ettiğim bir soru var: "Fikir özgürlüğü" diyenler neden Faşizm gibisinden ideolojilere neden karşı çıkıyorlar? Cidden aklıma takıldı
Öncelikle fikir özgürlüğü fikrindendolayı göz altına alınmaman, ayrımcılığa/şiddete vb. uğramamandır. Bu açıdan faşizm destekleyen biri de olsan fikir özgürlüğü olan yerde istediğini söyleyebilirsin tabi karşıt görüşler de sana cevap verebilir aynı şekilde. Fakat Türkiye'de fikir özgürlüğü destekçisi olduğunu iddia eden kesimler bile kendi kırmızı çizgilerini çekiyor "bu kadarı da fikir özgürlüğü olamaz" diyor. Mesela TW forumda niye faşistler banlanıyor bu fikir özgürlüğüne saldırı değil mi diyorsan da burası bir oyun forumu ve tamamen yönetimin/üyelerin/topluluğun insifiyatifine kalmış bir şey fikir özgürlüğüyle alakası yok.

CavalryMan said:
Şu an evde değilim, elimde bir lap top var steam bunda yüklü değil, şimdi sadece tarayıcı üzerinden girsem steam banı yer miyim ? Bu arada telefonum bozuldu, ben steam guardı iptal edebilir miyim ? Yani cep telefonu akıllı olmayan bir steam kullanıcısı olamaz mı ? Bilgisi olan aydınlatabilirse çok sevinirim.
kaynamasın

CavalryMan said:
Şu an evde değilim, elimde bir lap top var steam bunda yüklü değil, şimdi sadece tarayıcı üzerinden girsem steam banı yer miyim ?
Neden yiyesin ki?

Bu durumda eğer numaranı eklediysen telefonuna, eklemediysen mailine kod gelir onu girersin.

Kafayı yicem, sonunda yazın başından beri başlıcam dediğim kosuya başlayayım dedim. 1 saat kostuktan sonra geberdim. Ölücem sandım bir ara. Tabi sabah erken kalkamadigim için hiç uyumadan kosuya çıkmamın da bunda etkisi olabilir. :lol:

15 dk yattıktan sonra anca duşa girebildim. Gerçi şimdi daha iyiyim de bu ne be? Eskiden koşmak bu kadar zor değildi. 10 kilo aldım diye bu kadar değişir mi her şey? :meh:

O tarz bir programa ihtiyacım var tabi ama eskiden böyle 1 saat bir orta bir yavaş tempo gittiğim için zorlanmam diye düşünüyordum. Yanilmisim. :grin:

Forumu bir yil kadar cuzi bir sure, ahaliye şimdiki kadar dikkat etmeksizin bir o kadar da ziyaretci olarak kullandim, Dh efsanelerine falan da denk geliyor kaydımın başları ama öyle keskin bir farklılık görmedim ben de forum üyelerinde. Örneğin ege vardı o gitti, mareşal geldi; alhedras mı vardı o gitti nihbrin geldi ki o da yerini başka birine veya secret dupesine bırakmak üzere gitti. Ha, trollerin kalitesinden söz edecek olursak sonuç bariz, falan, filan.

Back
Top Bottom