[TDO] The Dark Ones

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Klanın hayırlı olsun.Sana birşey sormak istiyorum.Dark Lords hariç alım var demişssinde merak ettim hani orda Dl'ye sadece liderin seçtikleri alınıyorya mesela sen bunu nasıl seçiyorsun yani clandaki birinin oynayışını beğeniptemi alıyorsun o gruba? :mrgreen: (merak ettim:grin:) Tekrar h.o klanınız umarım başarılı olur.

Altair12 said:
Klanın hayırlı olsun.Sana birşey sormak istiyorum.Dark Lords hariç alım var demişssinde merak ettim hani orda Dl'ye sadece liderin seçtikleri alınıyorya mesela sen bunu nasıl seçiyorsun yani clandaki birinin oynayışını beğeniptemi alıyorsun o gruba? :mrgreen: (merak ettim:grin:) Tekrar h.o klanınız umarım başarılı olur.

Teşekkür Ederim

Evet Oynayışını Beğendiğimiz Kişileri Alıyoruz

Sgt.Aldarion said:
Altair12 said:

Teşekkür Ederim

Evet Oynayışını Beğendiğimiz Kişileri Alıyoruz

Ben teşekkür ederim cevapladığın için neyse tekrar hayırlı olsun.Oyunda görüşürüz.

arkadaşlar klan kuruyorsunuz iyi güzelde oyunda klan sistemi felan varmı yani oyunda bir klana katılabilecekmiyiz??

Oyunda yok oyle bir sistem sen isminin başına tagıyorsın  :smile: sonra caln macları vesayire ama bunlar tabi bizim aramızda

rojo clan macı yaplımmı  :mrgreen:

abi bu klan işini bırak bence pek gelen olmuyor oyundan adam toplarken he diyorlar sonra unutup gidiyorlar

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom