Taleworlds Metal Cemiyeti

En sevdiğiniz üç tür?

• Heavy Metal

Votes: 66 46.5%
  • NWOBHM

Votes: 6 4.2%
  • Thrash Metal

Votes: 34 23.9%
  • Death Metal

Votes: 22 15.5%
  • Black Metal

Votes: 11 7.7%
  • Groove Metal

Votes: 5 3.5%
  • Speed Metal

Votes: 8 5.6%
  • Gotik Metal

Votes: 9 6.3%
  • Senfonik Metal

Votes: 28 19.7%
  • Power Metal

Votes: 26 18.3%
  • Folk Metal

Votes: 31 21.8%
  • Doom Metal

Votes: 8 5.6%
  • Progresif Metal

Votes: 7 4.9%
  • Endüstriyel Metal

Votes: 17 12.0%
  • Alternatif Metal

Votes: 14 9.9%
  • Nu Metal

Votes: 11 7.7%
  • Glam Metal

Votes: 1 0.7%
  • Metalcore

Votes: 10 7.0%

• Total voters
    142

Users who are viewing this thread

aynen onları radical noise kadar bekliyordum ama dediğin gibi basçı yoktu ve vokaller beklediğimden çok daha güçsüzdü. Demoralized'ı 1 sene önce dinlemiştim o zaman çok iyidiler ama bu sefer pek zevk alamadım.Günün en büyük sürprizi one against all oldu benim için şarkılarını falan dinleyince çok zayıf gelmişti ama en çok onlarda zevk aldım diyebilirim.5 kasımda moribund oblivion 11 kasımda da voivoid eski gitaristi geliyo görmüşündür zaten.Biletleri aldım şimdiden.Adamlar zaten zararda kalıyo büyük ihtimal.Sarinvomit,diabolizer, Ankara'da çalcaklarmış,hala gelmediler İzmire Aralıkta bir İzmir Attack daha olabilirmiş bakalım ne çıkacak.

Böyle bir sayfa vardı zamanında.
Cioss Julius U.X. said:
Metal bitti Türkiye'de. Herkes rap, trap, pop falan dinliyor artık.
Dinleyen dinliyor hatta bazıları mal gibi parasini merche zarta zurta yatırıyor. Metal özellikle extreme metal hicbir zaman mainstream bir müzik janrı olmadı.(Nu, core gibi zırto pırtolar hariç)
@karatasak
soad metal degildir...

Bu yeni nesil müzik furyası yüzünden metalden tanıdığım herkes bir miktar uzaklaştı.Ama geçen açıp gene death-bite the pain dinleyince neyi özlediğimi hatırladım.Gözlerim doldu falan.

Aylardır (belki yıllardır) uğramıyorum, buralara imar girmiştir dedim lakin bomboş kalmış. O değil de şaka maka Tool albümü çıkıyor ulan!

Düdüt: İlk posttaki resimler kurbağa olmuş. PCde var mıdır Taşak bey?

Back
Top Bottom