Taleworlds Forum - Modül Geliştirme Röportajları | Vyrn Altın Madalya Kazandı!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Arkenhes

Knight at Arms
PQqqPd.png
oEg2NR.png
VEVA8j.png

6m2QB3.png

Bu konu, TaleWorlds Forum modülcüleri ile yapılan röportajları içerir. Röportajlar çıkacak ve güncellenecek olan modlar hakkında bilgi verir. Bu sayede okuyucular, mod hakkında daha fazla bilgi edinebilir, mod hakkında daha önce hiç bir yerde paylaşılmamış, röportaja özel görüntü ve videolara ulaşabilirler. Yeni röportajların ne zaman çıkacağı hakkında belirli bir tarih yoktur. Bu süre 1 gün, 1 hafta veya 1 ay da olabilir. Lütfen bu tür sorular sormamaya özen gösteriniz. Herhangi bir modun röportajı yapıldıktan sonra bu konu altından mod geliştiricisine soru sorabileceğinizi ve mod hakkında sohbet edebileceğinizi de unutmayın.

TaleWorlds Forum - Modül Geliştirme Röportajları (MGR) ilk defa 9 Şubat 2015 tarihinde, ''Mount&Blade: Warband - Mod Geliştirme Röportajları'' adı altında çıkış yaptı. İlk röportaj, Türkçe Forum'da ki Mod Geliştirme bölümünün moderatörü HyperCharge'in üzerinde çalıştığı Anno Domini 1300 (şu an ki adıyla: Fracture Moment: Rise of Ottoman) modu hakkında bilgiler içeriyordu. Kısa sürede büyük beğeni toplayan konu toplam 5 mod ile röportaj yaptı, sonrasında ise uzun süre röportaj gelmeyeceğinden dolayı konu editörü Arkenhes tarafından konu kilitlendi. 24 Ağustos 2016 tarihi itibariyle işleyişine devam eden konu, başka modlarla röportaj yapmaya devam ediyor.

17,000+ görüntülenme almış, 200+ yorum içeren ve eski röportajların yer aldığı eski konumuza gitmek için tıklayın.​

jB54RL.png

Röportajı yapılan modun hemen ardından MGRDB puanının belirlenmesi için konu içinde bir anket açılır. Anket puanlandırması 0'dan 100'e kadardır. Anket bitiminde modun aldığı puanların ortalaması hesaplanarak genel puanı ortaya çıkarılır. Mod aldığı genel puana göre ''Mod Geliştirme Madalyası'' kazanır. Bu madalyalar konu içinde ki röportajın yanında gözükür ve dilerseler ekip üyeleri, bu madalyayı imza olarak kullanabilirler.

0 ile 19 arası: Madalya yok
20 ile 59 arası: Bronz Mod Geliştirme Madalyası
60 ile 79 arası: Gümüş Mod Geliştirme Madalyası
80 ile 100 arası: Altın Mod Geliştirme Madalyası

40ggPJ.png

Röportajı yapılacak olan modlar genelde konu editörü Arkenhes tarafından konular incelenerek seçilmektedir. Fakat çok istekliyseniz konunuzun incelenmesini istediğinize dair bir özel mesaj gönderebilirsiniz.

Özel mesaj gönder.

Röportajlar Steam üzerinden canlı olarak yapılmaktadır.​

D3MMq6.png

Menşei: Mount&Blade: Warband
MGRDB: 80
Madalya: Altın

dX0zWQ.png

OEBnR3.png

3APB9j.png

RQBLVG.png

0yLjkD.png

A3gQ5p.png

Y4J2kl.png

nE2Vr0.png

VE65Yn.png

vZRdbz.png

MkW50g.png

jBjP8m.png

gXyzW5.png

7APEyN.png

PQB4OO.png

MkW5d1.png

OEBno4.png

qER1vZ.png

vZRdyr.png

znYvGR.png

pE9q5o.png

:oops: oğlumuz değil de kızımız olursa..
kas kas kas karakter 25-30 lv oldu öldü  :roll: baştan..
çok güzel yaa şimdiden beklemedeyim :smile:

@Erozbey haha, biraz öyle oldu. :grin:
@EgzantrikAdam teşekkür ederim değerli yorumun için.

Diğerlerine de iyi dilekleri için teşekkür ediyorum.

Hatırlatmakta fayda var:

Arkenhes said:
Herhangi bir modun röportajı yapıldıktan sonra bu konu altından mod geliştiricisine soru sorabileceğinizi ve mod hakkında sohbet edebileceğinizi de unutmayın.

Unutmayın ne kadar çok yorum gelir, ne kadar çok ilgi görürse; röportajlar o kadar çok yapılır.

Başarılar. Bir önerim var. Haftada bir modu seçip bu konu altında kullanıcılardan sorular alabilirsin. 1 hafta soru alımı yapıp 2 haftada bir röportaj olur.

Sadece yapılan veya yapılmış modlarla röportajlar yapma. Boşta olan bir sürü modcu var, onlarla da röportajlar yaparsan daha da ilgi çeker. Şu an boşta veya çalışan bir sürü kişi var. Deli Paşa'yı sahneye alalım. :razz:

omerfaruk42 said:
Başarılar. Bir önerim var. Haftada bir modu seçip bu konu altında kullanıcılardan sorular alabilirsin. 1 hafta soru alımı yapıp 2 haftada bir röportaj olur.

O tür canlı etkinliklerimiz olacak. Yayın bile yapılabilir ileride belki.

Erozbey said:
Sadece yapılan veya yapılmış modlarla röportajlar yapma. Boşta olan bir sürü modcu var, onlarla da röportajlar yaparsan daha da ilgi çeker. Şu an boşta veya çalışan bir sürü kişi var. Deli Paşa'yı sahneye alalım. :razz:

Evet benimde aklımda o tarz şeyler var. Yakında röportajlarımız Yabancı Forum'a da sıçrayacak. Daha sonra DLC yapımcıları ile, çok sonra ise Taleworlds ofisine gidip Armağan Yavuz ile bir röportaj gerçekleştirmeyi düşünüyorum. Senin dediğin şey ile ilk adımımızı atalım bakalım. :razz:

Konuya yorum yapmayı ve Vyrn'in MGRDB puanı ile alacağı madalyayı belirlemek için ankete oy vermeyi unutmayın!

omerfaruk42 said:
Kıskançlık yapmayın, yürekten oylayın anketi :grin:
Bence ilk önce Türkiye Forumunda 4-5 röportaj yapmak. Ardından yabancı yerlere sıçra.

Öyle olacak zaten. Türkçe Forum'da modlamaya olan ilginin artması için, önceliğimizi Türk modlamacılarına vereceğiz.

Başarılı bir fantezi modu ve başarılı ve fazlasıyla bilgi içeren bir röportaj. Yinede birşeyden emin olmak istiyorum, mobilden giriyorum ve alt kısımları okumakta güçlük çektim, herkeste böylemi oluyor bu ?

Partizanes said:
Başarılı bir fantezi modu ve başarılı ve fazlasıyla bilgi içeren bir röportaj. Yinede birşeyden emin olmak istiyorum, mobilden giriyorum ve alt kısımları okumakta güçlük çektim, herkeste böylemi oluyor bu ?

Alt kısımlar derken?
Eğer bu tür sorunlarla karşılaşıyorsanız siz de @Partizanes gibi belirtin ki konuyu güncelleyelim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom