Tahminen oyun tam olarak ne zaman çıkar ?

Users who are viewing this thread

O biraz bu karantina ortamının ne kadar süreceğiyle de alakalı bence. Tamam şu anda home office çalışıyorlar ancak birbirlerine uzak olmak işleri ufaktan da olsa aksatıyordur. Şu sıralar genellikle bug fix ve crash hataları üzerine yoğunlaştıkları için seri şekilde patch atabiliyorlar ama konu seslendirme, içerik ekleme vs. olduğunda uzaktan çalışmak büyük handikap yaratacaktır.

O biraz bu karantina ortamının ne kadar süreceğiyle de alakalı bence. Tamam şu anda home office çalışıyorlar ancak birbirlerine uzak olmak işleri ufaktan da olsa aksatıyordur. Şu sıralar genellikle bug fix ve crash hataları üzerine yoğunlaştıkları için seri şekilde patch atabiliyorlar ama konu seslendirme, içerik ekleme vs. olduğunda uzaktan çalışmak büyük handikap yaratacaktır.
Kardeşim umarım dediğin gibi her karaktere seslendirme yaparlar eğer yapmazlarsa bu çok büyük eksik eğer Taleworlds yapmazsa fanlar yapar bu da oyunun prestijini düşürür ama bir yıl yeterli bence tam çıkması için umalım bu virüs yaza kadar kontrol altına alınır .

Kardeşim umarım dediğin gibi her karaktere seslendirme yaparlar eğer yapmazlarsa bu çok büyük eksik eğer Taleworlds yapmazsa fanlar yapar bu da oyunun prestijini düşürür ama bir yıl yeterli bence tam çıkması için umalım bu virüs yaza kadar kontrol altına alınır .
Seslendirme olacak lakin her karakter de olacağını düşünmüyorum. Zira bu çok zor, tonlarca karakter var ve hepsine farklı bir ses.. Ama sesler bazılarında aynı olacaksa olabilir her karakterde seslendirme

Seslendirme olacak lakin her karakter de olacağını düşünmüyorum. Zira bu çok zor, tonlarca karakter var ve hepsine farklı bir ses.. Ama sesler bazılarında aynı olacaksa olabilir her karakterde seslendirme

Sesle oynayarak farklı bir sürü ses çıkartılabilir , aynı sese sahip insanlar çokta sorun olmaz bence tabii belli bir sayıda olursa .

En az 1 yıl.

Kardeşim umarım dediğin gibi her karaktere seslendirme yaparlar
Gamescom videolarında oyundaki npc karakterlerin çoğunlukla diyologlarının birinci cümlesinin seslendirmesi vardı. Benim için aman aman olmalı dediğim bir özellik değil. Ama TW'ün buna dair sadece birinci cümlesi de olsa bir çalışması olduğunu biliyoruz.

Şimdilik seslendirme ana görevdeki Istıana karakterinin bir kaç metninde var. Bu ileride seslendirmenin gelebileceğine dair ipucu olabilir. Oyun 5-10 Milyon sattı. Büyük ihtimal ellerindeki bütçe ile zor olmasa gerek eklenir.

Kardeşim zor değil mesela 10 yıllık bir oyun da bile var bu seslendirmelere tüm npclerde olmalı zaten askerler de genellikle bir kaç farklı sesle çözülür mesela halk köylüler bunlar benzer seslerle seslendirilecek zaten bahsettiğin kadar zor değil 10 yıllık oyunlarda bile var

bence 2-3 yılı var oyunun.çünkü te 1 senede çıkarmaya çalışıyoruz dedi bu yüzden bir seneden fazla süreceği garanti :grin:

Back
Top Bottom