Türkiye'nin en iyi Warband oyuncuları [ BİTTİ. ]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Oylama sonuçlanmıştır,tebrikler [size=16pt]***** çahtığım.
[/size]

bkfl9.png

Her sınıfta pro oylaması başlamıştır.

Ah keşke şu her sınıfta pro oylamasında insanlarla dalga geçmek amaçlı oylarınızı boş yere harcamasanız.

Şahsuvar said:
Ah keşke şu her sınıfta pro oylamasında insanlarla dalga geçmek amaçlı oylarınızı boş yere harcamasanız.

Katiliyorum. Dalga gecildigi cok belli bana 5 oy verilmis. En az 10 bekliyorduk.

Yalnız bu yapılan ayıptır.Ne olursa olsun o kişiler önerilmişti bazıları tarafından.Kafanıza göre, bu buraya yakışmıyor diye silmek normal bir durum mu?O kişiler orayı hak etse de hak etmese de eğlence amaçlı bir oylamada böyle yapılması yanlış.

Beni silmisler :/ ama beni yazan olmustu :sad: olm ben okcuyken okum kalmazsa cidayi yayla firlatiyorum nasil silersiniz?

Korkmayin benden bu kadar.

Goliath. said:
Oyunla alakası olmayan kişilerin eklenmesi çok tepki çektiğinden dolayı oylaması düzenlemek zorunda kaldım.

Teh,en cok oyunla alakasi olan benim. Modlama desen var,ciktigi gunden beri gunde 3 dakika olsa da oynamam var,sana soktugum kargi var :cool: ben oyunu almak icin d&r kapisinda 1 saat bekledim olom! Gonullerin birincisiyim ben hih.

Edit: oyumu da şövalye egeye verdim.

a4 said:
Goliath. said:
Oyunla alakası olmayan kişilerin eklenmesi çok tepki çektiğinden dolayı oylaması düzenlemek zorunda kaldım.

Teh,en cok oyunla alakasi olan benim. Modlama desen var,ciktigi gunden beri gunde 3 dakika olsa da oynamam var,sana soktugum kargi var :cool: ben oyunu almak icin d&r kapisinda 1 saat bekledim olom! Gonullerin birincisiyim ben hih.

Aferin sana.

zaten eğlence amaçlı yapılmış bi oylama bu. ne diye siliyorsun adamları anlayamadım..

Şahsuvar said:
a4 said:
Goliath. said:

Aferin sana.

çok ciddiyiz. *hazır ol da bekler*

En iyi okçu : TB_Lider ,Kursad
En iyi piyade : Welly , Jumong , cikcik
En iyi süvari :  Ritterbruder (...) , Sahsuvar
Her sınıfta pro ! : MeteKhan
En çok tk atan : Tyhke , Kursad (Savaş yayı yeter ) , Goliath

En iyi savaş çekici kullanan vede ayakkabı kullanmayan( :razz: ) : Maçabeyi

Status
Not open for further replies.
Back