Türk Klan Oyuncularının TW Geliştiricilerine Saygısızlığı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Flaming
6491Wu.png
altını çizdiğin yerin altındakini de okusana sayın ingilizce profesörü seni ASIUDGASIDGAOIGHSDIHJ valla rezillik şuan yazdığın şey ASPDIHUASDIUHADPIHSU

sana ingilizce dersi mi vereyim bak quote attıgın adam ingilizce öğretmeni ona sor öğretsin sana you are still **** derken ne dediğimi

Arkadaşlar zorlamayın, bariz bir şekilde insanların şahsına ve dini değerlere küfür/küfürler edilmiş. Forum kuralları veya oyun kuralları çok umrumda olmamakla beraber, size birşeyden haber vereyim. Hepimiz Türkiye'de yaşıyoruz ve bu entry türkiye içerisinde girilmiş. Burası ise forumun Türkiye'ye ve Türkçe konuşanlara özgülenmiş bölümü. Forum kuralları umrunuzda olmayabilir, oyun da öyle. Ban yemekten de korkmuyor olabilirsiniz, fakat bu yapılanın saygısızlık olduğunu değiştirmiyor. Hala konuya random atanlar ve derdini anlatmaya çalışan insanlara ofansif tavır sergileyenler var. Bu iş büyürse herkesin başı çok ama çok ağrır. Bir dilekçeye bakar, aklınızı başınıza alın. Birçoğunuzun ailesinin bakışları altında gerile gerile PC'ye oturup masum masum oyun oynuyor gibi görünüp burda milletin dini değerlerine sövdüğünü hepimiz biliyoruz. Bu yüzden şu hatırlatmayı yapayım, Türk Ceza Kanunu der ki:

"Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama
(1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır ."

Bunları nerden mi biliyorum, avukatım arkadaşlar ordan biliyorum, her gün iç içe olduğum maddeler bunlar. Dua edin de bu hakaretleriniz ve bu aşağılamalarınız, millete hakaret ederek "şakalaşmalarınız" sadece burada kalsın.

Edit: Ayrıca sevgili forum ve oyun yönetimine sesleniyorum, 2007-2008 yıllarından 2010 yılına kadar forumun başı bu tür konulardan çok ağrıdı. Oyunun tubitak payı da hesaba katılınca, yani işin içinde devletin hissesi de olunca, bu iş herkese yansır. Size tavsiyem dikkatli olmanız.

Arkadaşlar şöyle bir düşünceye kapılmış, tek başınıza gelemediniz iki klan bir oldunuz öyle bile yendik sizi diyorlar (Milletin anasına sövüp nasıl bir galibiyet anlayamadık.) Gerekli kişiler olayın ne olduğunu daha foruma ileti yazılmadan önce biliyorlardı. Kanıtlar başta klan liderleri olmak üzere çoğu kişide bulunmaktadır. Konuyu daha fazla uzatmamak adına House Black olarak daha fazla hiçbir ileti atmayacağız. Hiçbir klanın da artık ciddiye alıp yanıt vermemesini özellikle rica ediyorum. Tek yumrukta yere indirir, peşinize 80 kişi mi takalım diyerek yoluna devam edenlere ettiği küfürle baş başa kalsınlar bakalım. Hiçbir şekilde ciddiye alıp yanıt vermeyeceğim çünkü eğlencesi küfür olan herkese söverek oyun oynayan böyle bir topluluğu gereğinden fazla ciddiye aldığımı fark ettim. Bana ulaşmak isteyen gerek forum gerekse steam yoluyla ulaşabilir. Tekrar herkese başarılar iyi forumlar.

Bu konu gereğinden fazla uzadı ve haddinden fazla prim aldı. Bizim tek amacımız gereksiz bir karalama kampanyasına cevap vermekken saçma bir şekilde farklı yönlerden saldırıya uğradık ve haklı olarak kendimizi savunduk tabi. Biz derdimizi yeterince anlattığımıza inanıyoruz, anlamak herkesin kişisel yeteneğine kalmış bir şey. Şu andan itibaren bu başlıkta Knights of the Round Table'dan cevap bulamayacaksınız.

Oyun içinden dini küfürler edip,yanlış olduğunu bildiğiniz halde, bunun arkasına şaka bahanesiyle sığınamazsınız. Yapıyorsanız sorumluluğunu alacak kadar da cesur olun. Yoksa burada insanların sizi karalamaya çalıştığı bir dünyada yaşadığınızı düşünüp, üzülmeyin. 4 sayfa senaryo yazmaya, insanlarla atışmaya veya yapılanın çok normal olduğunu gösterme üzerine çabalamaya gerek yok. Bu dertlerinizden insanlara sataşmayarak hızlıca kurtulabilirsiniz.

Edit: Ayrıca sevgili forum ve oyun yönetimine sesleniyorum, 2007-2008 yıllarından 2010 yılına kadar forumun başı bu tür konulardan çok ağrıdı. Oyunun tubitak payı da hesaba katılınca, yani işin içinde devletin hissesi de olunca, bu iş herkese yansır. Size tavsiyem dikkatli olmanız.
İlk değil, son da olacağını sanmıyorum. Bireysel kişilerin aldığı özgür kararlar, senin de çok iyi bileceğin üzere kişilerin kendi sorumluluğundadır. Bu foruma üye olurken kurallara uymayı bireysel olarak kabul ediyorlar. Kuralları bozduklarında da alacakları yaptırımlar yine sadece ve sadece kendilerini ilgilendirir. Burada kurumsal düzeyde herhangi bir olgu yok. Endişelenecek, tedirgin olacak bir şey de yok.

Tartışma çok farklı yerlere dallanıp budaklanıyor. Haliyle konuyu kilitliyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom