Türkçe Forum Karma Maç ve Warband Etkinlikleri -

Haftaya Capture the Flag oynanmalı mı?

• Evet, Capture the Flag oynayalım!

Votes: 39 48.1%
  • Hayır, Karma Maçlara devam edelim!

Votes: 42 51.9%

• Total voters
    81

Users who are viewing this thread

FiSk31 said:
    Oyuncu Adı: 31
    Katılmak İstenen Takım: Sütlü Çikolatalar
Oyuncu adlarını lütfen rahatsız edici olmayan şekilde seçin. Teşekkürler.

Belendor said:
+1 salih. Ayrica buraya istedigimiz takimi yaziyoruz iyi hosta, bu takimlarin arasindaki dengeyi saglayabilirsiniz umarim.
M.ArdA said:
Eğer kayıtlar sırasında takımların birinde aşırı yoğunluk olursa üyeler otomatik olarak diğer takıma kaydırılacaktır.

Dengeden kastimin oyuncu sayisi olarak algilaman fazla komik oldu. Hane oyuncu seviyesi diyorum. Az cok biliyorsundur kimin nasil oynadigini gerekli dengeyi saglamani tavsiye ederim.

Belendor said:
Dengeden kastimin oyuncu sayisi olarak algilaman fazla komik oldu. Hane oyuncu seviyesi diyorum. Az cok biliyorsundur kimin nasil oynadigini gerekli dengeyi saglamani tavsiye ederim.
Oyuncu seviyeleriyle alakalı bir durumun sıkıntı yaratacağından farkındayım fakat burada olay eğlenmek. Ki geçen etkinlikte takımlardan birisi bir harita oyunu domine ederken diğer takım öbür haritada domine etmişti. Olay birazda kaptanlara kalıyor ama o konu biraz farklı. Eğer ilk haritada böyle bir durum söz konusu olursa oyuncular gelen istek doğrultusunda değiştirilir. Asıl amaç eğlenmek olmalı. Öbür türlü maçlar için klan maçları yapılabilir.

ssalih said:
Bence böyle hoş olmamış . O esnada takım ayarlamanın da bir güzelliği  vardı . Şimdi kutuplaş kutuplaşabildiğin kadar .
Haklı. Birde şöyle birşey var, burada isim yazdırıp o an orada olmayacak bir sürü insan olacak. Hazır daha maça varken daha bu sevdadan vaz geçip iptal edin şu kayıt olayını. O an kim varsa tsde bölünüp yapılsın. "Karma Maç" olmuyor  böyle

M.ArdA said:
FiSk31 said:
    Oyuncu Adı: 31
    Katılmak İstenen Takım: Sütlü Çikolatalar
Oyuncu adlarını lütfen rahatsız edici olmayan şekilde seçin. Teşekkürler.

Belendor said:
+1 salih. Ayrica buraya istedigimiz takimi yaziyoruz iyi hosta, bu takimlarin arasindaki dengeyi saglayabilirsiniz umarim.
M.ArdA said:
Eğer kayıtlar sırasında takımların birinde aşırı yoğunluk olursa üyeler otomatik olarak diğer takıma kaydırılacaktır.

Aynen dogru kanka

Gelen tepkilerden bu iş yaramayacak belli. Arda ile konuşurum yarın sabah düzenler problem değil. Bu kadar yazıldı edildi ama banada bu şekilde sorun çıkacakmış gibi geliyor en azından yazdırıpda gelmeyenler bir ton sorun oluşturacaklar en iyisi o an TS'de kim varsa Khefrenle seçişiriz sonra maça başlarız zaten herşey belli.

Not: Sistem bu şekilde olmayacaksa toplanmaya 20.30 gibi başlamalıyız..

Edit: Beyler bence tartışırken biraz daha sakin olalım sonuçta deneye deneye en iyisini bulacağız merak etmeyin  :grin:

Bu etkinlik için isterseniz denersiniz tabi, diğerlerini bilmiyorum ama benimkisi sadece öneri üstüne yazıydı. Belki bunu denedikten sonra daha hoş olacaktır, bilemeyiz.

Yaklaşık 20-30 dakika sonra Karma maç için toplanmış olacağız.

87.229.55.114 - Turkalicious Event
Sunucu : TR_GamersHouse_Karma

Etkinliğe katılan herkese teşekkürler, ben eğlendim bayağı.

vqs3p.jpg
vqs50.jpg
vqs5s.jpg
vqs65.jpg

Katılamadığım için kusura bakmayın lütfen. Son anda bir şey çıktı. Etkinlikle alakalı ekran görüntülerini ilk mesaja ekledim. Bu etkinlik nasıl geçti? İyi veya kötü bir durum yaşandı mı?

Ekleme:
Konuya bir de anket ekledim.

Lütfen oy verdikten sonra dilerseniz yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bizle paylaşın.

vputv.png

Arkadaşlar akşam 20:00 gibi hem TS'de hemde sunucuda toplanmaya başlayalım.

Sunucu: TR_GamersHouse_Karma
TeamSpeak: voip.arrakis-net.com ya da 87.229.55.114 (ikiside aynı adres)
Oda ismi: Türkçe Forum Karma Maç Etkinliği
Tarih: 27.12.2013 Cuma
Saat: 20:00

vpud5.png

Frosty Battle
San'di'boush
Frosty_Battle.jpg
San_di_boush.jpg
Rhodoks vs Swadia
Sarranids vs Vaegirs
rhodoks.png
swadia.png