Supremacy 1914 | Web tabanlı strateji oyunu

Users who are viewing this thread

Ya gittim avusturya-macaristan'a goldmarkla haritaları göster dedim. eumk zaten haritaları paylaşıyoruz gitti ulan 759 ya:/

Ülkeyi korumaya almadım, bana sınır olan 3 toprağı korumaya aldım. Casusluk komple işgal sebebi olsaydı çoktan dünya savaşı çıkmıştı :lol:

Lan biz onu 1 gün yapmamış mıydık ?  :lol: :lol: :lol: Bug mu oldu?

Edit: Oha 1 saatmiş. Ne alaka lan???

Aklımda başka bir şeyler vardı. Siz casus atınca bi işe yarasınlar dedim. Hem daha nasıl bir rp yapabilirim ki. En azından
sebepsiz yere gemimi bombaladılar yazmadım

Şunu da ekleyeyim oyunda her yeri ele geçirmek amacınız olmasın. Ben o hatayı yaptım güzelim oyunun içine ettim. Gerekirse güçsüz olun ama RP yapın. Oyun böyle daha güzel bir hale bürünüyor.

Gazetede filan yazmıyor hiç, romanya'nın sana casus attığı. Hadi yazsa, amenna lakin bu da saçma oluyor bir bakıma. Ülkelerin amaçları ne kadar toprak ele kazandırabilir olmamalı koalisyonumu nasıl kazandırabilirim olmalı. Çünkü karşınızda sıradan ai'ler yok; size büyük zarar verecek olan ai'ler var.

Ainulindalë said:
Gazetede filan yazmıyor hiç, romanya'nın sana casus attığı. Hadi yazsa, amenna lakin bu da saçma oluyor bir bakıma. Ülkelerin amaçları ne kadar toprak ele kazandırabilir olmamalı koalisyonumu nasıl kazandırabilirim olmalı. Çünkü karşınızda sıradan ai'ler yok; size büyük zarar verecek olan ai'ler var.

Olay Romanya'nın casus atması değil ki. 24 Haziranda 2 casus petrollerimi çalmıştı. Ben de onlar üzerinden rp yaptım. Aynı casusların bir sonraki gün saygı yürüyüşünde ortaya çıktığını ve birini yakalayıp konuşturduğumu söyledim. Hem amacım tüm dünyayı ele geçirmek değil ki en azından sizin şehir sayınıza ulaşsam yeterli. Şuan kaynakların yarısı üretilmiyor

Klai said:
Ya gittim avusturya-macaristan'a goldmarkla haritaları göster dedim. eumk zaten haritaları paylaşıyoruz gitti ulan 759 ya:/

Ajanlara bakarken yine aynısını yaptım si.dasjödwqkçejq ya

Bunu dedikten 2dk sonra tekrar yaptım. Bıraksam mı oyunu ne. Ulan bi de harita zaten görünüyor delircem.

Back
Top Bottom