Supremacy 1914 | Web tabanlı strateji oyunu

Users who are viewing this thread

Sebebi burada. Rusya İsveç'i alırsa etrafımız çevrilecek.
OEElDz.png

Romanya'nın alınması durumunda açılacak yeni bir cephe.
J33GDW.png
Rusya'nın Romanya konusundaki hassasiyeti. 9. gündeki makale.
oEEmyq.png

Bulgaristan Romanya'yı işgal etmek istediğinde ben o 3 bölgeye dokunmamasını söylemiştim. İsterseniz sorabilirsiniz. Amacım bölgedeki tüm AIleri ele geçirmek değil. Öyle olsa Romanyayı Sırbistanı ucuz RP lerle ele geçirirdim zaten.

Eğer benim bu hamleyi yapmam aptalca bir RP ise o zaman oyunu itilaflara verelim, teslim olalım. Fas'ın işgal edilmesi, İsveç'in işgal edilmesi bizi bitiren şeyler. Almanya ise çok sessiz zaten.

Fas'ı bilemem de gerisini anladım. Aptalca RP demedim, anlayamadım sadece.

Bu sabah açıklamayı düşünüyordum zaten. Umarım açıklayıcı olmuştur.  :shifty:

Rusya bana girerse bölgesel bir savaş mı olacak Dünya Savaşı mı?

Arkadaşlar bundan sonraki oyunlar için söylüyorum Pentagram tam bir faşist barbar. Ona göre dikkat edin ona. Kana susamış adam seni  :meh:

Edit Not: Osmanlı Yunanistan'ı, Bulgaristan ve Avusturya Romanyayı alsın çevirin zaten Sırbistan'ın etrafını. Sırpları tehdit ediyorsunuz açıkça Avrupadaki davranışlarınızla. Bana niye Romanyaya girdin deme  :party:

Tamam canım anlaşma yaparız bizde. Barbar değilsen kabul edersin lel.

Klai, Gdansk şehrinin moralini düşürdüm yanlışlıkla. Gazeteye basayım derken Düşürme seçeneğine bastım. GM var ise sende tek üretim yapan bir şehrime atabilirsin.

Onun moraller çok düşük zaten bakarsan, %10 düşürdün ve %55 oldu. Bir şey farkedeceğini sanmıyorum açıkçası. Penta uğraşırken, oyunun hakkını vermek gerekiyordu.

O salak npc gidip GB'ye değil de Fransa'ya savaş atsa oyun biterdi...

Back
Top Bottom