Supremacy 1914 | Türkiye

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ubsilon Xeforian Cioss said:
ferevon said:
Multi mi yaptın? Acaba hala aynı sistemi mi kullanıyorlar lan, Carsten geliştirmiş midir en son bir şeyler yapıcaz diyodu. Merak ettim bak artık multiler için daha rahat bi sistem var mı.

edüt:grin:ünya haritası gördüm öyle meraktan bi girdim, oynar mıyım bilmem ama Support Our Troops saçmalığı hala gitmemiş yav :S Bu arada Premiumsuz oynamak garip geliyor ama en azından Java'mız var hala :grin:
Java gitmemiş mi daha ya? :lol: Boşver bence biz bunda mod olarak hata etmiştik. Oyuncudan çok teknik ekibi yormaya dönük bir sistem zaten. :razz:
Yok be, tecrübe oldu. Başka türlü nasıl bilecektin orda gördüğün şeyleri. Veya şimdi bi düşün uluslararası bir oyunda GO'luk yaptım falan demek var :razz:
Şu an girdim, milletle üç beş konuşuyorum, velet kitle bir yaş büyümüş valla chat rahat gözüküyor :lol: Yeni yöneticiler gördüm bide, çeviri falanda yapmışlar. iyi bari.

Oha çeviri sistemine girdimde bayağı çeviriye devam etmişler valla helal olsun. Ama chat bomboş, kimse oynamıyor artık anlaşılan biraz beleş modluk yapıyorlar o açıdan :grin: Biz ne veletlerle uğraşmıştık beee.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
İhtilal yapma kafasındaydı çocuklar. Mail istemeler, hacklemeye çalışmalar falan. :lol:
Ama bizde az değildik mesajlardan suçluları buluyorduk falan. Bayağı Amerikan filmlerindeki ajanlar gibi hissetmiyor muydun sende ya? Hele o oyuncu açıkken FP'leyip bir başkasına olayı anlatırken kıkır kıkır ekrana bakıp gülme anları :grin:

Ne demek istiyor?

JokerCix
Main Administrator
Bytro Labs | Supremacy1914

Ticket Details
===================
Ticket ID: GDB-312920
Status: Closed

ferevon said:
Multi mi yaptın? Acaba hala aynı sistemi mi kullanıyorlar lan, Carsten geliştirmiş midir en son bir şeyler yapıcaz diyodu. Merak ettim bak artık multiler için daha rahat bi sistem var mı.

edüt:grin:ünya haritası gördüm öyle meraktan bi girdim, oynar mıyım bilmem ama Support Our Troops saçmalığı hala gitmemiş yav :S Bu arada Premiumsuz oynamak garip geliyor ama en azından Java'mız var hala :grin:
Ya beni de banlamışlar. Naptım ben lan o kadar yıl girmedim diye mi acaba :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom