Steam ödüllerinde Bannerlord'a yılın oyunu ödülünü kazandıralım

Users who are viewing this thread

Hades epicte beleşe dagitilmisti sanki bir ara, onu ya da benzer bir 2d yi kacirmistim, farkı ne, ne katmış benzer 2d lere kıyasla? ck3 u de oynamadım bu arada, belki ikisi de daha etkileyicidir bilemiyorum.

Deadcells i oynadım, güzeldi. 2D oyunlar 10-15 saatte bitiyor genelde, bitince de tekrarsiz devamı da pek yok. Tadımlık olarak alıp oynuyorum bazen ama yine de fazla 2Dci olmadığından adayliklara, şahsen, hiçbirini göstermedim.

Hades epicte beleşe dagitilmisti sanki bir ara, onu ya da benzer bir 2d yi kacirmistim, farkı ne, ne katmış benzer 2d lere kıyasla? ck3 u de oynamadım bu arada, belki ikisi de daha etkileyicidir bilemiyorum.

Deadcells i oynadım, güzeldi. 2D oyunlar 10-15 saatte bitiyor genelde, bitince de tekrarsiz devamı da pek yok. Tadımlık olarak alıp oynuyorum bazen ama yine de fazla 2Dci olmadığından adayliklara, şahsen, hiçbirini göstermedim.
https://www.log.com.tr/hades-incelemesi/ Burada incelemesi gayet güzel ve anlatımı iyi yapılmış inceleyebilirsin.

Dead cells in asıl sonunu görmek için rahat 100 saat oynamak gerekiyor.

Hades ücretsiz verilmedi.

Dead cells in asıl sonunu görmek için rahat 100 saat oynamak gerekiyor.
Ben bazı oyunlarda akışı hizlandiriyorum, guzellikleri deniyorum, oyunun suyunu emiyorum. Deadcellsde böyle hizli bir oynayisa gittim ,çok daha kısa sürede aşamaları geçip bitirdim. (Her oyunu tamamen bitirme ya da gezmeye ihtiyaç duymuyorum. Hızli oyunayislarla kısa sürede oynayıp memnun kaldım DC den.)

@twgarbcomp kucağında büyük kılıç tutan kadınlı 2d oyun da olabilir.
> Transistor

Last edited:
Ben bazı oyunlarda akışı hizlandiriyorum, guzellikleri deniyorum, oyunun suyunu emiyorum. Deadcellsde böyle hizli bir oynayisa gittim ,çok daha kısa sürede aşamaları geçip bitirdim. (Her oyunu tamamen bitirme ya da gezmeye ihtiyaç duymuyorum. Hızli oyunayislarla kısa sürede oynayıp memnun kaldım DC den.)

@twgarbcomp kucağında büyük kılıç tutan kadınlı 2d oyun da olabilir.
> Transistor
Demek istediğim, oyunun asil sonu oyunu 5 baş düşman hücresi ile bitirdiginizde görüyorsunuz. Bunun da 100 saat altı olacağına imkan vermiyorum.

Yılın en büyük hayal kırıklığı yaratan oyunu gibi bir ödül olsa direkt Bannerlord'a verirdim. Erken erişim tam sürüm gibi olacakmış,kaç senedir geliştiriliyor,ne özellikler eklenmiştir derken bomboş bir oyun olarak geldi. Oyunu neredeyse modsuz oynayabilen yok. Aşırı derecede yavaş bir güncelleme hızına sahip. Büyük heves ile bekleyip aldığım oyunu 20 saat oynayıp sildim. Bu ödül listesinden herhangi bir ödül alabileceğini zannetmiyorum.

2020 nin oyunlarından uzak kaldığım için çoğu kategoriye oy vermedim.

Benim adaylarım böyle;
Gug4ylz.png
]

1xR0Lxz.png
]

@Emre DANACI 4 kök ile kralın elini 16 saatte yenmisim, başarılardan baktım. Fakat 5. Kok hucresini göremedim, ayrıca açılmamış bazı yerler gözüküyor basarimlarda.. Belki güncelle almıştır? Tekrar yükleyip gereğini yapicam ✓

Seçimleri daha iyi yaptıracak birkaç farklı katagoride listeleme yapsaydı Steam güzel olurdu. Bir sürü 2020 oyunu var..

@Emre DANACI 4 kök ile kralın elini 16 saatte yenmisim, başarılardan baktım. Fakat 5. Kok hucresini göremedim, ayrıca açılmamış bazı yerler gözüküyor basarimlarda.. Belki güncelle almıştır? Tekrar yükleyip gereğini yapicam ✓

Seçimleri daha iyi yaptıracak birkaç farklı katagoride listeleme yapsaydı Steam güzel olurdu. Bir sürü 2020 oyunu var..
24 farklı harita olması lazim, 26 da olabilir. Kesfetmeniz aslında iyi olur.

Back
Top Bottom