Star Wars: Conquest 0.9.0.2 Çıktı [Klon Savaşları Yapım Aşamsında]

Users who are viewing this thread

fAntsy said:
Tarquin said:
biliyorum, animasyon filminide izledim o seriden tamamen ayrı diyebiliriz sadece clon savaşlarını tüm film boyunca işliyor seriyle pek alakalı değil merak etme bende izledim
Konu olarak seriden ayrı diyemezsin çünkü iki filmin arasını işliyor ki açıklanması gereken bir aralıktı bu zaman dilimi. Ayrıca Klon Savaşları 1 filmle bitebilecek kısalıkta bir olay değil, önemli bir olay.

serinin 2. filminde sadece savaşın başladığını anlatan bölümdü işlenir yahut işlenmez amaç savaşın başladığını anlatmak (animasyonunda da bu savaşı derinlemesine anlatıyor) yoksa seri 6 filmle kalmaz 12'ye kadar uzardı her bölümün inciğine kadar anlatılsa...

Tarquin said:
fAntsy said:
Tarquin said:
biliyorum, animasyon filminide izledim o seriden tamamen ayrı diyebiliriz sadece clon savaşlarını tüm film boyunca işliyor seriyle pek alakalı değil merak etme bende izledim
Konu olarak seriden ayrı diyemezsin çünkü iki filmin arasını işliyor ki açıklanması gereken bir aralıktı bu zaman dilimi. Ayrıca Klon Savaşları 1 filmle bitebilecek kısalıkta bir olay değil, önemli bir olay.

serinin 2. filminde sadece savaşın başladığını anlatan bölümdü işlenir yahut işlenmez amaç savaşın başladığını anlatmak (animasyonunda da bu savaşı derinlemesine anlatıyor) yoksa seri 6 filmle kalmaz 12'ye kadar uzardı her bölümün inciğine kadar anlatılsa...
Star Wars evreni 4000 yıllık bir evren ki bu 4000 yıl film-oyun-kitap-animasyon-çizgiroman olarak dağılmış durumda. Evreni içeren herşey seriye bağlı olan bilgiler içerir. Satış stratejisi olarak düşün.

SW evreni 4000 yıldan çok daha uzun bir geçmişe sahip. Eski Cumhuriyet öncesinde bile yıldız gemileri vardı ki bu bahsettigim dönem 20-25.000 yıl öncesine gidiyor Eski Cumhuriyet'in, Rakata'lıların ilk imparatorluklarını kurdukları dönem. Ki bu da şu demek oluyor, Rakata'lılar ilk imparatorluklarını kurduklarında Eski Efendiler'in hükümranlıkları yeni yeni bitmişti, bu da ekstradan bir kaç bin yıl demek, rahat rahat 35.000 yıl derim ben.

Ben Star Wars 3 ün Kitabını okumuştum orda bahsediyor Ashoka Tano yu General Grevius Öldürüyor Star Wars 3 te onun Kılıcınıda Kullanıyor adam.4 tane Kolu Var Zaten  :mrgreen:

the Pawnmover said:
SW evreni 4000 yıldan çok daha uzun bir geçmişe sahip. Eski Cumhuriyet öncesinde bile yıldız gemileri vardı ki bu bahsettigim dönem 20-25.000 yıl öncesine gidiyor Eski Cumhuriyet'in, Rakata'lıların ilk imparatorluklarını kurdukları dönem. Ki bu da şu demek oluyor, Rakata'lılar ilk imparatorluklarını kurduklarında Eski Efendiler'in hükümranlıkları yeni yeni bitmişti, bu da ekstradan bir kaç bin yıl demek, rahat rahat 35.000 yıl derim ben.
Cumhuriyet döneminden önceki dönemlerle ilgili pek bir bilgi yok bilinen son bilgiler . Bu bilgiler daha yeni ortaya çıkıyor ki The Old Republic bu  açıdan önemli. Kesin olarak bilinen en eski bilgiler Y.Ö. 5000'de yaşamış olan Marko Ragnos ile ilgili bilgiler. Daha öncesi ve hatta o dönemlerle ilgili bir çok bilgi eksik veya bilinmiyor.

öyle tabi de, bu durumda direk gidip expanded universe'e bakmak lazım, keza filmler bir efsanenin çok ufak (çok çok çok çok çok ufak.) bir kısmını kapsıyor bence.

the Pawnmover said:
öyle tabi de, bu durumda direk gidip expanded universe'e bakmak lazım, keza filmler bir efsanenin çok ufak (çok çok çok çok çok ufak.) bir kısmını kapsıyor bence.
Filmler sadece Yeni Cumhuriyet'in çöküşünü ve İmparatorluğun kuruluşunu kapsıyor ki toplasan 50-60 yıl falan bu süre en fazla.

ben 2-3 yıl once clone wars adlı bi 23 bölüm kadar vardı dizi seyrettim sanırım suanda cartoon networkte de verilior ama aynısı mı bilmiorum hic izlemedim cn dekini herneyse
o bölümlerde palpatini kacırıolardı ve o sırada bicok padavan jedi öldürülüodu bunlara anakinin padawanı da dahil olmak üzere :grin:

su anda indiriyorum. Star Warsin filmleri de cok guzel umarim bu modda guzel olmusdur.
Bi sey sorucam burada Anakin Obi-Wan lord mu oluyor?

general_747 said:
su anda indiriyorum. Star Warsin filmleri de cok guzel umarim bu modda guzel olmusdur.
Bi sey sorucam burada Anakin Obi-Wan lord mu oluyor?

Hayır ben İndirdim kahraman olarak var

versiondaki clone askerleri bence güzel olmuş öteki halinde zırhlar çok sade duruyordu ama böyle ayrı bir hava katmış

0.8.7 nin türkçe çevirisine başladım :grin: en baştan yapmak zor olacak ama olsun bu arada klon versiyonu için çıkartacam yamayı

svsbsadi said:
0.8.7 nin türkçe çevirisine başladım :grin: en baştan yapmak zor olacak ama olsun bu arada klon versiyonu için çıkartacam yamayı

Bence klon savaşları versionunu swc tamamen cıktıktan sonra yapılması gerek daha mantıklı olur

_STARKİLLER_ said:
svsbsadi said:

Bence klon savaşları versionunu swc tamamen cıktıktan sonra yapılması gerek daha mantıklı olur

klon savaşları versiyonu sadece troops u değiştiriyor menus e filan dokunmadığı için sadece Star Wars ın yeni versiyonu çıkınca çıkarmak mantıklı olurki mantıksız olur çünkü daha çok vardır :grin:

YA ben indirdim de bu 0.5 olanı patch inide indirdim hiçbir şehrin hiçbir yerindeki silah satıcısına giremiyorum yardım edin kashyyy mi ne öyle garip bi hata veriyor

Back
Top Bottom