Stüdyo Armağan

Users who are viewing this thread

1pZ8jN.jpg

Knight of Zendar said:
Açılma yok ama sanki oralar doluymuş da sonradan açılmış gibi duruyor. Babamın falan da böyle. Hep böyleydi yani.
Benimde öyle ya kafamda M şekli var doğuştan gelen, meraktan sordum seninde benim gibi mi diye. Gerçi benim peder kel mesela. Bu aralar benimde duşta vs çok dökülüyor gibi geliyor gerçi mevsimsel de olabilir 2-3 sene önce de böyle gitmiştim b12 iğne yazmıştı sende erkek tipi dökülme yok diye ama yaşlanıyorum sanırım yavaş yavaş, gerçi pederin 32 yaşındaki fotosunda saçı varmış 35 den sonra zortlamaya başlamış saç. Adamlar kol bacak nakli yaptı ama hala kelliğe çözüm bulamadı ya ben bir şey demiyorum.

saçını kestirmek belki en doğru kararmış moruk, benimde kafam şekilden şekilde girdi ama o M sabit yani

saçlarım çok ince telli benim bu aralar bi güçsüzlük hissediyorum çok dökülüyor sanki, doktora gideceğim bakalım ne diyecek.

Sende seyreklik de var sanırım. Ben de çok sık toplamıyordum zaten genelde salık geziyordum öyleyken fena değildi de uzun süre berbere gitmemek gibi bi aptallık yaptım saçlar ortadan itibaren kırılmıştı kestirmek zorunda kaldım. Şimdi hazır her yer aynı boydayken uzatayım diyorum tekrar.

Ve evet, ben de kilo aldığımda direk yanaklara gidiyor. We're so unlucky bro.

Jacques Collin said:
yalnız değilsin. :cry:
hacı cidden kolum değil ama bacağım ve göğüs-karın kısmında çıkan kıllarım saçımla aynı kalınlıkta hatta az önce  ikisinden de koparıp baktım, bacak kılım bi' tık daha kalın gibi geldi bana. Kel kalınca ense ve bacaklarda ve göğüstekileri ektirmeyi planlıyorum  :lol: hem beleş epilasyon işte bi taşta iki kuş  :lol:

Back
Top Bottom