[SP] Diriliş Ertuğrul

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hun said:
Meraba, foruma geri döndüm. Kendi modum için yaptığım bir item vardı fakat kullanmamaya karar verdim. Sizin modada oldukça uygun bu yüzden bizzat hediye etmek istiyorum. Ertuğrul için kullanabileceğiniz yüz modeli;

RwY05bw.png
Hoş geldin hacı :grin: yüzde zırh da süper , birşey diyeceğim zırh osp mi kaplamasını mı değiştirdin ?

Mod çıktı. Çok şükür ayın 31i yani bu gün çıkarın dedi blogumuzun anket sonuçları bizde çıkartık aslında beta bitti elimizde var fakat çok bug var onları düzelmeye çalışıyoruz biz bunu sadece ortalığa bakın diye yaptık yani ortam nasıl diye oba kaleler şehirler askerler felan amabazı askerler arkadaşda onunda neti gitti . o full sürümde bu sürüm ortamı tanımanız için oynanacak halde değil yani beta oynanacak halde şu an ama çok bug varonun için onları düzeltiyoruz 1 aya felanda bugları bitirirz diye düşünüyoruz.

http://s2.dosya.tc/server3/fp0687/Dirilis_Ertugrul_Tamamlanmamis.rar.html

Ekip: Şükür Namazında‬  :grin:

selamet_81 said:
Hun said:
Hayırlı olsun, indirip deniyorum
Sağolasın,
Bunu alpha gibi düşünün. Modu takip eden arkadaşlar erken çıkmasını istediği için biraz aceleye geldi. Bu yüzden biraz buglu.
Selamet mobilim anca sabah indiririm de face de gördüğüm ve arkadaşımın demesine göre yeni oyuna basla derken calismayi durduruyormuş dediler bana ona bir göz atsanız iyi olur hani

selamet diplomasiyi falan koydunuz mu ya da koyıcakmısınız su an ındırıorum da freelancer falan onları olsa iyi olur

ooo selamet indirdim bırak diplomasiyi yeni oyuna başla dıorum çalışmayı durdurdu dıor bu kadar mıydı acılen modu yapılandırın o kadar bekledık ındırdım arka plan guzel falan yenı oyuna başla dedım hayal kırıklıgına ugradım  :ohdear: :facepalm: :dead: :mad: :cry: :sad:

Cont Trabiyuoo said:
hayırlı olsun indirip deniyceğim
İndirmeyin çalışmayı durduruyor netinize yazık enesle konuştum yedeği var imiş ama mod full olunca uploadlayacak imiş ben harta kısmında çalışmayı durdurunca anneciğim türklerin haritasını attım gene çalışmadı 200 küsür mb indirmeyin netinize yazık . Yenilenince indirirsiniz .

indirmeyin oyun açılmıyor. 8 ay bekledik modun süresi uzun olunca beklenti yükseldi ama yeni oyuna bile başlayamıyoruz.8 ay boyunca milleti ümitlendirdiniz bi test etme zahmetine girseydiniz bide diyorsunuz 1 hafta sonra çıkarsaydık herşey faklı olurdu 8 ayda düzeltemediniz bugları 1 hafta sonra mı düzeltçeniz  :evil: acil bugfix yayınlayın

Bu kadar ümit kırıcı yaklaşmayın mod yapımı kolay bir iş değil, yapımcının pcde sorun çıkmaz başkasında çıkar hiç belli olmuyor. Bir bugfix çalışması yapıldıktan sonra daha iyi olacaktır. Başarılar

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom