[SP] Diriliş Ertuğrul

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
[size=14pt][size=12pt]Eğer Hiç bir Fire verilmeden şu an bize sunulan şekli ile mod tamamnalırsa gerçekten çok güzel bir mod olur :smile: Başarılar Bu arada şöyle  Düşman Npc de eklenebilir Titus Üstad ve Kladius gibi  (gerçi o şu an dost ama :lol: ).[/size][/size]

[UA]Şehzade™ said:
[size=14pt][size=12pt]Eğer Hiç bir Fire verilmeden şu an bize sunulan şekli ile mod tamamnalırsa gerçekten çok güzel bir mod olur :smile: Başarılar Bu arada şöyle  Düşman Npc de eklenebilir Titus Üstad ve Kladius gibi  (gerçi o şu an dost ama :lol: ).[/size][/size]
Titus falan lord olarak eklendi.

Beklemeye değer bir mod gibi görünüyor. Cami sahnesinin biraz daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Duvarlar biraz daha sade olmalı bana kalırsa.

CavalryMan said:
Şu bamsının kılıçların ikiside vuracak mı yoksa birini kalkan gibi mi kullanacaz ? Onu tam nasıl yapacaksınız
aynen bazı modlarda sözde çift el kılıç eklemişler kılıç adamın  koluna giriyo inşallah güzel bişey yaparlar

Herkese önerileri için teşekkür ediyorum, hepsini yapmaya çalışacağız.

battalgaziii said:
CavalryMan said:
Şu bamsının kılıçların ikiside vuracak mı yoksa birini kalkan gibi mi kullanacaz ? Onu tam nasıl yapacaksınız
aynen bazı modlarda sözde çift el kılıç eklemişler kılıç adamın  koluna giriyo inşallah güzel bişey yaparlar
Onu DorkBey yapacağı için benim pek bir bilgim yok aktif olduğunda ayrıntılı bir şekilde açıklar.

battalgaziii said:
CavalryMan said:

Kardeşim deniycez kalkanla vurmayı olmazsa bi kod var onu yapcaz olmadı hocalarımdan yardım alarak bir şey yapıcaz.

DorkBey said:
battalgaziii said:
CavalryMan said:

Kardeşim deniycez kalkanla vurmayı olmazsa bi kod var onu yapcaz olmadı hocalarımdan yardım alarak bir şey yapıcaz.
İnşAllah efsehanevi bir şey yaparsın :grin: .

CavalryMan said:
DorkBey said:
battalgaziii said:
CavalryMan said:

İnşAllah efsehanevi bir şey yaparsın :grin: .

İnşallah.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,218266.msg7958746.html#msg7958746

burada şöyle bir öneri yaptım, buradan yola çıkarak halledebilirsiniz çift el olayını.

HyperCharge said:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,218266.msg7958746.html#msg7958746

burada şöyle bir öneri yaptım, buradan yola çıkarak halledebilirsiniz çift el olayını.

Elimden geleni yapıcam eğer yaparsamda paylaşcam herkez kullansın türk modları bir adım daha ileri atlasın.

Aslında kod sana ait olmuyor bunu yapınca, yazan benim çünkü, ayrıca bu modum için yazdığım kodlardan.  :roll: kırıcı konuştuysam kusura bakma, insan yaptığı şeye sahip çıkmazsa kendi yaptığı şeyin altında ezilir gider, bunu önlemeye çalışıyorum.  :roll:

Neyse konu dağılmasın.

HyperCharge said:
Aslında kod sana ait olmuyor bunu yapınca, yazan benim çünkü, ayrıca bu modum için yazdığım kodlardan.  :roll: kırıcı konuştuysam kusura bakma, insan yaptığı şeye sahip çıkmazsa kendi yaptığı şeyin altında ezilir gider, bunu önlemeye çalışıyorum.  :roll:

Neyse konu dağılmasın.

Hayır o anlamda deil unutma derim coğu hatamızda coğu şeyimizde sana soruoruz senin hakkını olsun başka bişini olsun gözetmem ama ben direk yazılmış koddan bahsediordum  :sad: :cry: :sad:

HyperCharge said:

Neyse konu dağılmasın.

Olum adam bana ait demedi ki ben tamamlar moda eklersem dedi :grin: sakin olun yaaa :grin: sendeki tam bitik hali değil ya paylaşmaktan onu kastediyor bitmiş halini :grin:

CavalryMan said:
HyperCharge said:

Neyse konu dağılmasın.

Olum adam bana ait demedi ki ben tamamlar moda eklersem dedi :grin: sakin olun yaaa :grin: sendeki tam bitik hali değil ya paylaşmaktan onu kastediyor bitmiş halini :grin:
Kodun büyük çoğunluğu Hyper'in. Hyper izin vermezse paylaşamaz.

Konu dağıldı hyper kardeşim haklı ama yanlış anladı beni ben yaparsam türk modculuğu bir adım atlasın die paylaşcam dedim kodu ben buldum demedim zaten sana hoca dioruz kardeşim emeğinde gözümüz yok coğu şeyi sen öğrettin bana derslerinden vs. hakkını yemem eğer yaparsam kardeşim konuda kapansın iyi sahurlar.

Pardon yanlış anlamışım ben.  :facepalm:

Konuyu dağıttığım için özür dilerim.

@CavalryMan hacı ben bu kodları yazdım mod için, detaylı detaylı, ancak burda detayına girmedim anlaşılsın diye, ucundan örnekledim sadece.

turgutun baltasının demir kısmını siyah yapabilirsiniz dizide öyle gri olmuş sizinki onun dışında herşey güzel  :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom