Son Patch ile Betaya Kuşatma Eklendi

Users who are viewing this thread

Dünkü 2.6 gb'lık patch ile artık betaya kuşatma da eklendi. Elinde beta olanlar girip bakabilir nasıl fps alıyolar. Benim fps medium ayarlarda 35-45e düştü. Normalde meydan savaşında 60 civarı fps alıyodum. Optimizasyon sorunu var sanırım kuşatmada, umarım düzeltirler. Bu da videom izlemek isteyenler için,

Laptop özellikleri
Ryzen 7 3570h
Gtx 1660 ti
8 gb Ram

Dostum o bilgisayarla o kadar düştü mü ya. Problem o zaman benim de öyle olacak. Üzücü. Gerçi laptop ve masaüstü yine fark ediyor ama. Hayırlısı, umarım düzeltirler.

Dostum o bilgisayarla o kadar düştü mü ya. Problem o zaman benim de öyle olacak. Üzücü. Gerçi laptop ve masaüstü yine fark ediyor ama. Hayırlısı, umarım düzeltirler.
Düştü valla kardeşim, belki düzeltirler optimizasyonu, şu an hala çıkarılmadı sonuçta oyun. Ama masa üstünü getirecem yeni evime büyük ihtimal garanti olsun :grin:

Ryzen 5 2600
RX 590
16 GB 3000MHZ Ram
Bu sistemle her şey yüksek sadece shadowu medium yaptığımda sabit 60 fps alabiliyorum kuşatmanın kalabalık ortamlarında bile.

Last edited:
Düştü valla kardeşim, belki düzeltirler optimizasyonu, şu an hala çıkarılmadı sonuçta oyun. Ama masa üstünü getirecem yeni evime büyük ihtimal garanti olsun :grin:
Belki ramden dolayı da olabilir gerçi. Çoğu sistemde 8gb ram yetmiyor. Hele bir de windows10 kadar iğrenç bir işletim sistemi yok. 3gb ram yiyor direkt hiçbir şey açık olmadan. 8 olsa zaten kaldı sana 5. 5gb ile günümüzde ne oynanır haha. Ben de sonradan ram ekleteceğim, malum para yok. Ama hani en azından highda 50fps sabit alırım diye düşünüyorum. Bakalım.

Oyunu rahatlıkla oynayabiliyordum sonrasında beyaz ekran hatası almaya başladım. Bir süre oyuna giremedim ancak sonradan Alt+tab şeklinde bu sorunun çözüleceğini okudum ve oyuna girmeye başardım. Son patch gelene kadar high olarak oynadığın oyunu şu an very low da bile oynayamıyorum ve bu durum sadece siege için geçerli değil. Hiçbir haritayı oynayamıyorum artık.

Bu arada bilgisayar özellikleri de:
Abra A7 V7.2 17.3
nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti
Intel® Kaby Lake Core™ i7-7700HQ CPU 2.80 GHZ
Ram 16 gb

Umarım beyaz ekrana ve bu duruma bir hızlı bir çözüm bulabilirler.

Oyunu rahatlıkla oynayabiliyordum sonrasında beyaz ekran hatası almaya başladım. Bir süre oyuna giremedim ancak sonradan Alt+tab şeklinde bu sorunun çözüleceğini okudum ve oyuna girmeye başardım. Son patch gelene kadar high olarak oynadığın oyunu şu an very low da bile oynayamıyorum ve bu durum sadece siege için geçerli değil. Hiçbir haritayı oynayamıyorum artık.

Bu arada bilgisayar özellikleri de:
Abra A7 V7.2 17.3
nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti
Intel® Kaby Lake Core™ i7-7700HQ CPU 2.80 GHZ
Ram 16 gb

Umarım beyaz ekrana ve bu duruma bir hızlı bir çözüm bulabilirler.
Vay anasını, demekki harbiden optimizasyonun içine etmişler. Bakalım ilerde düzeltirler illaki feedbackler geliyodur.

Belki ramden dolayı da olabilir gerçi. Çoğu sistemde 8gb ram yetmiyor. Hele bir de windows10 kadar iğrenç bir işletim sistemi yok. 3gb ram yiyor direkt hiçbir şey açık olmadan. 8 olsa zaten kaldı sana 5. 5gb ile günümüzde ne oynanır haha. Ben de sonradan ram ekleteceğim, malum para yok. Ama hani en azından highda 50fps sabit alırım diye düşünüyorum. Bakalım.
Bunu düşünerekten ben de geçen 8gb ram aldım eklemek için. 12gb ye yükselcek bakalım etkilicekmi MB yi

Back
Top Bottom