Soldat

Users who are viewing this thread

Caravan

Baron
Şu soldatı sevdim. Fakat canımı sıkan 4 şey var :

1. Camper
2. Lagger
3. Hacker
4. Trafik yoğunluğu. Bir "Zombie Hunt" serveri açtım ama 10dk sonra görüyorum.

Bir ara forumda zombie hunt yapalım diyorum. Ben size ısmarlarım siz sadece bağlanın :smile:

Soldat, 2 Boyutlu Multiplayer(Çok Oyunculu) aksiyon oyunudur. Bu Worms, CS, Quake karışımı oyunda oyuncular arenada birbirlerini öldürmeye çalışırlar. Çeşitli oyun modları ve bu modlar için ayrı ayrı haritaları bulunan, ister akıllı botlarla, ister internet üzerinden veya yerel ağ üzerinden diğer oyuncular ile oynayabileceğiniz ve gerçekten zevk alabileceğiniz bir oyundur.

Son zamanlarda da geniş bir oyuncu kitlesi bulunan ve giderek yayılan bu oyunun bir diğer avantajı da bilgisayarınızda fazla yer kaplamaması ve güçlü bir sistem istememesi.

Kaynak: http://www.soldat-tr.com/

Ben varım, soldat bende var ama bunu bir cafeden ya da hamachiden yapamayız, bir server lazım.Boş serverlar var ama dolunca ilgi çekiyor! :sad: Ismarlamak derken neyi kastettin?Bu arada zombie hunt çok eğlenceli olur!  :lol:

Teşekkürler UMR, ben varııııııııııım!!! :razz:

İndirdim.Bu oyun daha önce bende vardı.Güzel bir oyun.Nasıl olacağını anlatırsanız multiplayer oynarız.Bence multiplayer oynamak süper zevkli olur.

RED TEAM
1.TenekeciBeyazKedi
2.SirYulami
3.MetaliHead
4.UMR
5.Swordmaster

BLUE TEAM
ZOMBİLER!!!1! :lol:

Var mı başka oynayacak? :smile:

Ben varım (ama haftasonu ve akşam olmak şartıyla). Bir arkadaş var o da oynamak ister bence. Ona sorarım.

Ismarlarımdan kastım, silah özellikleri, zombiler vs.

Serverda 25 tane zombimiz bulunmakta. Bunların biri desert eagles kullanan ve benim en çok öldürmek istediğim "Alpha Zombie".
Oyunda knife, ruger77 ve baretta yok. Kısaca double kill yasak :razz: Başka kısıtlama yok.

Zombilerde hiçbir silah yok. Fakat buna çok güvenmeyin. Jet Pack bittiğinde size vurulan pençe silahınızın düşmesine sebeb oluyor ve "food" diye bağıran zombiler sizi parçalara ayırıyor.

+ blue team da zombiler var. Biz takımca Alpha'yız :smile:

Serverim kurdum, gelen gelir :smile:
Şifre : 1111

Zombie Hunt diye başlayıp gidiyor.

Ping 1000'lerde serverda. Ben bile kendi bilgisayarımdan açtığım server'a giremedim. Biraz araştırayım şu sorunu.

23073. Zaten genel birşey.

Neyse zaten zombilerin olduğu bir Türk serveri buldum. Ona girin artık ben vazgeçtim olmuyor.

Hmmm ilk defa türk serveri göreceğim...Bir bakayım.  :smile:

Türk değil ama şu serveri seviyorum:

83.243.81.52
31674

Maalesef bıçak kabul etmiyoz!!!1! :mrgreen: :wink:

Her neyse şu sıralar en azından birlikte "rock and roll" yapabileceğimiz bir server bakarım... :razz:

SirYulami said:
IP kaç? şu an girebilirim! :smile:

Benimki sanırım şu:

127.0.0.1

Konuyla alakasız olacak da 127.0.0.1 senin WAN ip'in değil, localhost'unun adresi (yani kendi yerel ağında geçerli olan ilk adres, makinenin kendisi). WAN ip'ni (asıl olan) command prompt'a ipconfig /all komutunu vererek görebilirsin.

"There is no place like 127.0.0.1"

Back
Top Bottom