Size hoşçakal hediyesi-1.003 Gemicilik modu

Users who are viewing this thread

Var(mış)  ama ben yapmadım(modun yapımcısı bile bilmiyor :mrgreen: ) ama nasıl bi şey olduğunu tam bilmiyorum.

Kerosima said:
Repository'den indirenler: Açılan ekranda Ctrl+A deyin sonra Ctrl+C yapın, NAtivedeki dosyanın içindeki her şeyi silip yerine yapıştırın.
Ben burayı yapamadım.Nativenin içindeki herşeyi silip not defterinin içine mi yapıştıracaz yazıları ne yapacaz :smile: Birisi bana anlatabilir mi lütfen :smile:

indirdiğin şeyi kopyalayacaksın native içindeki dosyaları silip yapıştıracaksın bu kadar. Ama yedeklemeyi unutma silmeden önce

belki mod için Pirates modun sahibiyle konuşabilirim .Yeni bitane osmanlı gemisi yaparım gerisini modun sahibinden isterim , nasıl ? yetişmezse 0.2 ye çıkar  (hatta şimdiden başlıyacağım gemiyi yapmaya )

Teşekkürler "forumun en duyarlısı" keroşima. Seni unutmayacağız. Tam anlamıyla söylemesemde bu bir kalıp :mrgreen:
Teşekkür ediyorum kendine iyi bak tekrar bu forumda görüşmek üzere. Hoşçakal.  :wink:

Girme aralıklarım giderek artacak. Bir iki hafta sonra sınav haftası var zaten o zaman da giremiycem.
Daha teknik olarak gitmiş sayılmam.

Back
Top Bottom