Size hoşçakal hediyesi-1.003 Gemicilik modu

Users who are viewing this thread

kerosima

Knight
       Uzun bir süre foruma giremeyeceğim(az gireceğim)
Size bir hoşçakal hediyesi olarak gece uğraştım (4 saat kadar, 0.960'ın txt dosyasını 1.003'e uyarlamak çok zor, hele menus.txt'de)
Neyse ve çalışıyor.Artık gemiye binebilirsiniz, hepinize iyi oyunlar, iyi geceler. Yarın saat 10'da yolcuyum. Her hafta 1 kere girmeyi düşünüyorum ama :grin:
rapide atıyorum ilk linki sonra repositoryye.

Ok upload bitsin link geliyo.
Yapmanız gereken bu menus dosyasını nativeye eklemek. Ama gene de yedeğini alın, detaylı test edemedim.
Rapid:
http://rapidshare.com/files/150951839/menus.txt.html
MBRepository:
https://www.mbrepository.com/file.php?cid=8&id=903

Repository'den indirenler: Açılan ekranda Ctrl+A deyin sonra Ctrl+C yapın, NAtivedeki dosyanın içindeki her şeyi silip yerine yapıştırın.

SS-1

SS-2

Aa hiç yorum yok, kırdınız beni.(Modu yaptım saat gece 12 ve daha 5dk bile geçmedi; ama gaza geldim napim) :grin:
Hey bakanlar, yorum yapın, bari hoşçakal diyin. :grin:)

Bir de indirdikten sonra adamı peygamber yapma özelliği var. Denizde kamp kurun, sonra çıkın. Mucizelere inanır mısınız?

Sağolasın. Senin Moddan Bazı textureler olsun alabilirmiyim? Oyunu indimedim. e
edit: İndirmedim :lol:

Bu Tam dawn of tuks e gereken mod. Umarım eklenir. Ve biraz geç kalmışım ama "güle güle kerosima"

Artizan said:
denizde iki gemi partiisi karşılaştığında noluyor,deniz savaşı var mı yoksa sadece haritada mı gemiler gözüküyor?

deniz savaşı oluyor(mancınıklı balistalı zannetm gemiden gemiye atlıyıp adamlarla kılıç dövüşü veya gemi yaklaşana kadar ok atabiliyorsun)

ahmetmaza12 said:
Artizan said:
denizde iki gemi partiisi karşılaştığında noluyor,deniz savaşı var mı yoksa sadece haritada mı gemiler gözüküyor?

deniz savaşı oluyor(mancınıklı balistalı zannetm gemiden gemiye atlıyıp adamlarla kılıç dövüşü veya gemi yaklaşana kadar ok atabiliyorsun)
Başka gemiyle hiç karşılaşmadım modda :grin:

Aslında modu yapmak için tek yaptığım, menus.txt'de belli bir "1"rakamını "0"'a çevirmekti. Asıl sorun o 1'i bulmaktı.
Texture olarak ben bir şey eklemedim, hepsi oyunun içinde bulunan şeyler.

Back
Top Bottom